Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Syn Edyty Górniak chciał przejść na Islam. Wspomniał o Koranie
Łukasz Ossowski
Łukasz Ossowski 16.04.2024 14:11

Syn Edyty Górniak chciał przejść na Islam. Wspomniał o Koranie

Allan Krupa
fot. KAPiF

Allan Krupa w jednym z ostatnich wywiadów wypowiedział się na temat wiary. Co mówił o przejściu na Islam? Zaskakujące słowa. 

Allan Krupa wkracza do show-biznesu

Allan jest jedynym synem Edyty Górniak. Nastolatek jest owocem jej małżeństwa z Dariuszem Krupą. Para rozstała się, a chłopiec spędzał czas z mamą. Z ojcem, który na kilka lat trafił do więzienia, nie ma żadnego kontaktu i jak podkreślał w licznych wywiadach, nie chce go mieć. 

Wspaniale dogaduje się za to ze swoją mamą, a nawet wybrał muzyczną karierę tak jak ona. Tworzy pod pseudonimem Enso i ma już na koncie pierwsze teledyski, a także występy na dużych scenach. 

Syn Edyty Górniak chce zrezygnować z nazwiska ojca. Allan nie zamierza mieć z nim nic wspólnego Syn Górniak zadurzył się w Lisowskiej! Jak ją zobaczy po metamorfozie, to oszaleje jeszcze bardziej

Edyta Górniak z synem na scenie

Edyta i Allan swój wspólny sceniczny debiut zaliczyli w czasie sylwestra w Zakopanem organizowanego przez TVP. Zrobili wówczas furorę i nic dziwnego, że w tym roku na równie dużym koncercie także pojawili się wspólnie na scenie.

Ostatnie września zagrali razem na Roztańczony PGE Narodowy. Wspólnie otworzyli wydarzenie, gdzie Edyta zaśpiewała wielkie przeboje na nowo zaaranżowane przez jej syna. 

Syn Edyty Górniak chce przejść na Islam?

Allan Krupa był gościem Żurnalisty, a ten wyciągnął z niego całą serię zwierzeń. Poruszyli nawet temat wiary i tu pojawiła się bardzo ciekawa informacja. Młody artysta myślał o tym, by przejść na Islam.

Myślałem, żeby zostać muzułmanem [cyt. dosł.] Wiem, że się śmiejesz teraz, ale miałem przez chwilę taką myśl. Znaczy, od razu nie podjąłbym pochopnie takiej decyzji, tylko musiałbym przeczytać Koran najpierw - i to ze trzy razy, żeby zrozumieć na pewno. Ale miałem taką myśl, ale to tylko jakby… nie ze względu, żeby czcić kogoś, tylko z tego co słyszałem, w Koranie jest dużo takich fajnych lekcji, które mogłyby mi się przydać w życiu i po prostu sporo mógłbym się nauczyć z tej książki – wyjawił Allan Krupa w rozmowie z Żurnalistą.

Ciekawe co na to jego mama, dla której wiara jest jednym z najważniejszy elementów życia?

Edyta Górniak i Allan, fot. KAPiF
Edyta Górniak i Allan, fot. KAPiF
Edyta Górniak i Allan, fot. KAPiF
Edyta Górniak i Allan, fot. KAPiF
Tagi: Allan Krupa