Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Wieści o zaręczynach syna Edyty Górniak. Mama Allana od razu pokazała, co o tym myśli
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 22.02.2024 09:16

Wieści o zaręczynach syna Edyty Górniak. Mama Allana od razu pokazała, co o tym myśli

Edyta Górniak
Edyta Górniak Allan Enso, fot. KAPiF/Instagram

Allan Enso w ostatnim czasie stworzył bliską więź z córką milionera, Nicol Pniewską. Duet wspólnie nagrywa utwory i chętnie pokazuje kulisy relacji. Niedawno Edyta Górniak musiała odwiedzić syna z powodu jego poważnych planów związanych ze związkiem. Padły pierwsze deklaracje. Wiadomo, jak zareagowała piosenkarka na taką postawę młodzieńca.

Związek Allana Enso i Nicole Pniewskiej

O karierze muzycznej Edyty Górniak mówi się cały czas, nawet w kontekście tegorocznych preselekcji do Eurowizji 2024. Nic więc dziwnego, że w jej ślady poszedł także jedyny syn. Allan Krupa od lat świetnie radzi sobie jako DJ, co mogliśmy oglądać m.in.: podczas minionego Sylwestra w Zakopanem. Swoich sił próbuje także jako wokalista.

Jedną z jego propozycji jest utwór "Fake Love", który wykonał wraz z Nicol Pniewską. Duet przeniósł się do Monako, by wspólnie tworzyć nowe kompozycje. Szybko okazało się, że doskonale czują się w swoim towarzystwie, a praca może nie być ich jednym, co ich łączy.

Edyta Górniak bardzo kibicuje tej relacji, co widać na każdym kroku w mediach społecznościowych duetu. Jak jednak zareagowała na poważne plany syna? Musiała podjąć natychmiastowe kroki.

TVP ujawnia: Edyta Górniak też startowała na Eurowizję 2024! Srogo oceniono jej piosenkę Edyta Górniak spotkała się z przyjaciółką sprzed lat. „To była wielka miłość”. Bez niej nie osiągnęłaby takiego sukcesu

Edyta Górniak zbliżyła się do rodziny dziewczyny Allana Krupy

Edyta Górniak nie ma czasu na dłuższą przerwę. Zawodowe obowiązki wystawiają ją na ciągłą ocenę internautów i ekspertów, w tym m.in.: Eli Zapendowskiej. Dodatkowo do zmartwień artystki dochodzą poczynania jej dorosłego syna.

Wygląda na to, że związek Allana Krupy i Nicol Pniewskiej zmierza we właściwe rejony, ponieważ matce DJ-a udało się nawet znaleźć czas na podróż do Monako. Jak donosi "Rewia", Edyta Górniak miała okazję bliżej poznać wybrankę syna oraz jej rodzinę.

Pobyt Edyty w Monako może oznaczać, że niezwykle serio potraktowała życiowe decyzje syna i zjawiła się tam po to, by poznać bliżej rodzinę, z którą od kilku miesięcy mieszka jej jedynak - wyjawiono.

Na miejscu gwiazda miała być świadkiem poważnej deklaracji 19-latka. Jak zareagowała na takie plany duetu?

Padły poważne deklaracje. Dojdzie do ślubu syna Edyty Górniak?

Nie da się ukryć, że związek Allana Krupy i Nicol Pniewskiej przebiega bardzo pomyślnie. Duet wspólnie tworzy muzykę, a także nie ukrywa łączących ich uczuć. Nic więc dziwnego, że syn Edyty Górniak myśli o sformalizowaniu związku.

Propozycja małżeństwa miała paść już przy poprzedniej relacji muzyka. Tym razem podczas poważnych deklaracji nie obyło się bez obecności jego matki. Jak zareagowała artystka? Wiele razy podkreślała matczyne oddanie jedynemu dziecku. Dla młodych jest w stanie uszanować prywatność i pozostawić decyzję ich woli.

Nicol i Allan bardzo poważnie traktują swój związek, planują zaręczyny, a niebawem też ślub. Edyta Górniak, która bardzo chroni swoją prywatność, była świadkiem ważnych deklaracji syna, co do ich wspólnego życia. Szczegóły tych postanowień trzyma na razie w tajemnicy - przekazano w "Rewii".

Widać, że Edyta Górniak traktuje Allana Krupę jako dorosłego mężczyznę, który sam podejmuje decyzję o swojej przyszłości. Oczywiście zawsze będzie trwała przy jego boku i okazywała wsparcie m.in.: w mediach społecznościowych. 

Przypomnijmy, że podczas sylwestrowego koncertu Dwójki Edyta pojawiła się na scenie i przytuliła przyszłą synową, w ten sposób pięknie pokazując jakim wsparciem ją darzy. 

Edyta Górniak, Allan Krupa
Edyta Górniak usłyszała poważną deklarację od Allana Krupy, fot. KAPiF
Edyta Górniak, Allan Krupa
Edyta Górniak usłyszała poważną deklarację od Allana Krupy, fot. KAPiF
Edyta Górniak, Allan Krupa
Edyta Górniak usłyszała poważną deklarację od Allana Krupy, fot. KAPiF

Źródło: Rewia