Najpopularniejszy serwis showbiznesowy w social mediach
Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto Film i TV kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Edyta Górniak przerwała milczenie. Dariusz Krupa zrobił TO własnemu synowi. Tak skrzywdził Allana
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 20.09.2023 14:40

Edyta Górniak przerwała milczenie. Dariusz Krupa zrobił TO własnemu synowi. Tak skrzywdził Allana

Edyta Górniak przerwała milczenie w sprawie Dariusza Krupy, fot. KAPiF
Edyta Górniak przerwała milczenie w sprawie Dariusza Krupy, fot. KAPiF

Edyta Górniak po latach otworzyła się na temat swojego byłego męża, Dariusza Krupy. W ostatnim wywiadzie nie szczędziła gorzkich słów pod jego adresem i ujawniła, jak ojciec Allana zachował się wobec swojego własnego syna.

Edyta Górniak o Dariuszu Krupie

Edyta Górniak i Dariusz Krupa byli małżeństwem przez pięć lat. Ich miłość zaowocowała narodzinami syna Allana, który dziś jest oczkiem w głowie piosenkarki. Z ojcem młody mężczyzna ma jednak dość ciężki kontakt.

Mówiąc wprost, 19-latek nie kryje, że się go wstydzi. Były ukochany jego matki odsiadywał wyrok za śmiertelne potrącenie 63-latki na przejściu dla pieszych. W chwili zdarzenia był pod wpływem narkotyków.

Po latach głos w sprawie obowiązków rodzicielskich Dariusza Krupy zabrała sama Edyta Górniak. W rozmowie z Plotkiem ujawniła, że mężczyzna nie wywiązywał się ze swojej roli w należyty sposób.

Edyta Górniak i Dariusz Krupa.png
Edyta Górniak i Dariusz Krupa, fot. KAPiF
Edyta Górniak zrobiła Robertowi Kozyrze antyprezent w dniu urodzin. Zadała mu cios, chociaż kiedyś łączyła ich wielka miłość Filip Chajzer zniknął z "DDTVN". Teraz tak chce zarabiać na życie. To koniec z telewizją?

Dariusz Krupa nie płacił alimentów?

Edyta Górniak wyznała, że po rozstaniu z Dariuszem Krupą, na rzecz Allana zasądzone zostały alimenty. Ojciec nie wywiązywał się jednak z ich spłacania - obowiązek finansowego utrzymania dziecka spoczął więc na matce.

Co więcej, piosenkarka miała w planach przekazanie synowi mieszkania, które otrzymała w ramach współpracy z firmą deweloperską. Nastolatek miał otrzymać je po ukończeniu 18 lat. Tak się jednak nie stało z winy ojca.

Edyta Górniak i Allan Krupa.png
Edyta Górniak i Allan Krupa, fot. KAPiF

Ojciec Allana Krupy pozbawił go mieszkania?

Edyta udzieliła wywiadu, w którym przekazała, że jej były mąż miał zachować się nieodpowiednio w stosunku do jej syna. 

Jak Allan skończył 18 lat w zeszłym roku, to mógł dostać mieszkanie, które było dla niego, a zostało po kryjomu niestety sprzedane przez tatę. Nie dostał tego zabezpieczenia w ogóle. Jestem jedynym rodzicem, który go prowadzi, wychowuje, dokształca, daje mu możliwość wszelkiego rozwoju - zdradziła Edyta Górniak w rozmowie z Plotkiem.

Piosenkarka nie widzi dużych szans na poprawienie relacji jej byłego męża z synem. Podstawą porozumienia mogłoby być uregulowanie zobowiązań finansowych z przeszłości, jednak w jej przekonaniu, nawet w takim wypadku honorowy Allan mógłby nie chcieć przyjąć pieniędzy, które się mu należą. Edyta jednak sama bez pomocy byłego męża wspaniale wychowała jedynaka, który również z impetem wkracza do świata show-biznesu. 

Allan Krupa.png
Allan Krupa, fot. KAPiF
Dariusz Krupa.png
Dariusz Krupa, fot. KAPiF
Edyta Górniak.png
Edyta Górniak, fot. KAPiF

Źródło: plotek.pl