Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Zarobki syna Edyty Górniak ujawnione. Tyle bierze za jeden występ. Za chwilę przegoni matkę
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 14.09.2023 19:35

Zarobki syna Edyty Górniak ujawnione. Tyle bierze za jeden występ. Za chwilę przegoni matkę

Allan Krupa
Ile zarabia Allan Krupa?, fot. KAPiF

Allan Krupa ostatnio występuje pod pseudonimem Enso. Syn Edyty Górniak działa w zupełnie innym gatunku muzycznym, niż ona. Karierę zaczął dopiero niedawno, ale już zgarnia stawki, o których wielu mogłoby tylko śnić. Już niedługo znowu zobaczymy go na scenie, a jego wynagrodzenie zwala z nóg.

Co robi Allan Krupa, syn Edyty Górniak?

Allan jest synem Edyty Górniak i Dariusza Krupy. Początkowo myślał on o karierze żołnierza i poszedł do szkoły wojskowej, jednak finalnie skierował swoje kroku w kierunku muzyki.

Po osiągnięciu pełnoletności zaczął działać jako raper pod pseudonimem Enso, rozwija się też w roli didżeja. Póki co jednak najwyższe wypłaty dostaje za występy ze znaną mamą. Portal Fakt donosi, na jaki zysk młody artysta może liczyć ze zbliżającego się koncertu. Te kwoty to marzenie początkujących muzyków.

Allan Krupa.jpg
Edyta Górniak z synem Allanem, fot. KAPiF
Allan Krupa.jpg
Edyta Górinak i syn Allan Krupa, fot. KAPiF
Taylor Zakhar Perez od lat ma... męża i ukrywa go przed całym światem? Internauci nie mają już żadnych wątpliwości

Edyta Górniak i Allan Krupa na Roztańczony Narodowy. ILE kosztują bilety?

„Fakt” przekazał, że Edyta Górniak i jej syn wystąpią razem na wydarzeniu Roztańczony Narodowy. Koncert zorganizowany przez TVP zobaczymy już 30 września. Poza wspomnianymi artystami na scenie pojawią się takie gwiazdy jak Doda, Smolasty, Skolim, Blanka, Kubańczyk, Cleo, Viki Gabor, Michał Wiśniewski, Majka Jeżowska, Mezo x Liber, B.R.O, Ronnie Ferrari, Zusje, Kacper Blonsky, Cyrko, EV, VHS, Lena Moonlight, Akcent, Boys, Piękni i Młodzi, Defis, Weekend, Łobuzy, MiłyPan, Discoboys, Top Girls oraz Marcin Siegieńczuk.

Ceny biletów na Roztańczony Narodowy są niemałe. Najtańsza opcja kosztuje 109 złotych, jednak jest i taka, za którą trzeba zapłacić aż 700 złotych. Nic więc dziwnego, że stawki, na które mogą liczyć artyści, są tak zaporowe. Poniżej podajemy konkretne kwoty.

Allan Krupa.jpg
Allan Krupa w 2023 roku, fot. KAPiF

Ile zarabia Allan Krupa?

Jeżeli doniesienia „Faktu” są prawdziwe, gwiazdy występujące na Roztańczony Narodowy mogą liczyć na potężne wypłaty. Nie będzie to pierwsze duże wydarzenie z udziałem Allana. Miał on okazję wystąpić z Edytą na Sylwestrze Marzeń 2022 w Telewizji Polskiej

Nie wiadomo, ile zarobił wtedy, teraz jednak serwis podał konkretne kwoty. Według doniesień Krupa zarobi na jednym występie aż 20 tysięcy złotych. Edyta ma otrzymać honorarium o wysokości 60 tysięcy, ale należy pamiętać, że jej syn dopiero zaczyna karierę, zarobek jest więc godny pozazdroszczenia.

Edyta Górniak.jpg
Edyta Górniak w “Rytmach Dwójki”, fot. KAPiF
Allan Krupa.jpg
Edyta Górniak z synem, fot. KAPiF
Allan Krupa.jpg
Syn Edyty Górniak Allan Krupa, fot. KAPiF