Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Tyle pieniędzy Allan Krupa potrzebuje do szczęśliwego życia. Podał konkretną sumę
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 25.09.2023 10:22

Tyle pieniędzy Allan Krupa potrzebuje do szczęśliwego życia. Podał konkretną sumę

Allan Krupa, Edyta Górniak
Allan Krupa o wymarzonym zarobku, fot. KAPiF/instagram.com/zurnalistapl/

Syn Edyty Górniak ostatnimi czasy coraz częściej pojawia się w show-biznesie. Początkowo zyskał popularność dzięki muzycznej działalności, jednak ostatnie doniesienia o zakończonej relacji wywołały burzę. Teraz Allan Krupa zdradza, ile potrzebuje na wygodne życie. Suma może nieźle zaskoczyć. 

Allan Krupa: muzyczna kariera

Gwiazdor jest jedynym synem Edyty Górniak, który przyszedł na świat z jej związku z Dariuszem Krupą. Chłopak jednak nie miał kontaktów z ojcem, a większość młodości przeżył przy boku matki na medialnych eventach.

Alan Krupa, Edyta Górniak (2).jpg
Allan Krupa o wymarzonym zarobku, fot. KAPiF
Alan Krupa, Edyta Górniak.jpg
Allan Krupa o wymarzonym zarobku, fot. KAPiF

Nic więc dziwnego, że jako dorosły mężczyzna Allan Krupa postanowił spróbować swoich sił w show-biznesie. Początkowo dał się poznać jako raper i dj. Dziś o jego życiu mówi każdy portal plotkarski.

Edyta Górniak przerwała milczenie. Dariusz Krupa zrobił TO własnemu synowi. Tak skrzywdził Allana Filip Chajzer zniknął z "DDTVN". Teraz tak chce zarabiać na życie. To koniec z telewizją?

Allan Krupa. Zarobki za występy

Młody muzyk coraz chętniej występuje na scenie, często w towarzystwie mamy. Już niedługo duet da popis podczas koncertu Roztańczony PGE Narodowy. Bilety na wydarzenie sięgają nawet 700 złotych.

Allan Krupa także ma solowe występy jako dj. Jego zarobki za taki koncert mogą wynosić nawet do 20 tysięcy złotych. Mimo to syn Edyty Górniak wyznał niedawno, że nie może liczyć na komfortowe życie. Kwota, jaką podał by osiągnąć ten cel, niejednego zaskoczy.

Allan Krupa o pieniądzach. Ile miesięcznie potrzebuje?

Syn Edyty Górniak udzielił wywiadu Żurnaliście, gdzie opowiedział o kulisach swojego życia. Wśród szybkich pytań prowadzący poprosił go o podanie konkretnej kwoty na miesięczne wydatki, która byłaby mu potrzebna do szczęśliwego życia. Allan Krupa bez wahania przyznał się do niemałej liczby.

Myślę, że 100 tysięcy, no jakby to jest takie bardzo optymalne. To już można żyć spokojnie i sobie odkładać.

Przy obecnych zarobkach muzyka jeszcze trochę mu brakuje do upragnionego celu. Biorąc pod uwagę kwotę, możemy jedynie zastanawiać się, o jak wygodnym życiu marzy młody gwiazdor.

Alan Krupa, Edyta Górniak (3).jpg
Edyta Górniak i Allan Krupa fot. KAPiF