Swiatgwiazd.pl

fot. KAPiF

Gdzie mieszka Ewa Drzyzga? Urządziła sobie przytulne gniazdko, do pracy dojeżdża 300 km

31 Stycznia 2023

Autor tekstu:

Magdalena Cichocka

Ewa Drzyzga od lat spełnia się jako prezenterka telewizyjna. Widzowie stacji TVN regularnie mogą oglądać gwiazdę w porannym programie "Dzień Dobry TVN". Studio, w którym nagrywany jest format, znajduje się w Warszawie. 300 km od miejsca pracy mieszka Ewa. Gdzie znajduje się jej dom?

Dziennikarka w swoim życiu mieszkała w wielu miejscach. Dopiero po latach odnalazła swoje miejsce na ziemi, w którym czuje się wolna i szczęśliwa. Kocha miejsce, w którym mieszka i ani myśli przeprowadzić się bliżej pracy.

Ewa Drzyzga mieszka 300 km od pracy

Ewa Drzyzga rozpoczęła swoją przygodę z mediami w latach 90 . Początkowo pracowa w radiu, a dopiero po latach związała się z telewizją. Dla stacji TVN pracuje od ponad dwóch dekad, a największą rozpoznawalność przyniósł jej talk-show pt. "Rozmowy w toku". Format emitowany był do 2016 roku.

W 2020 roku prezenterka otrzymała kolejny angaż. We wrześniu wraz z Agnieszką Woźniak-Staram rozpoczęła prowadzić uwielbiany przez widzów poranny program "Dzień Dobry TVN". Studio, w którym nagrywany jest format, znajduje się w Warszawie, natomiast Ewa mieszka... pod Krakowem. Aby zjawić się na nagraniach, musi przemierzyć około 300 km.

Ewa Drzyzga mieszka w podkrakowskiej miejscowości o nazwie Mogilany. To właśnie to miejscu ukochała sobie prezenterka, która w swoim życiu mieszkała już w wielu miejscach.

Mieszkałam w Warszawie, we Wrocławiu, wynajmowałam mieszkanie, postanowiłam kupić dom. Podoba mi się tu piękny widok, spokój, cisza, a zarazem blisko miasta. Nie planuję przeprowadzki — wyznała w wywiadzie dla Gali.

Ewa Drzyzga ceni sobie wolność

Dziennikarka mimo pracy w Warszawie nie żałuje, że zdecydowała się zamieszkać pod Krakowem. Ewa uwielbia to spokojne miejsce, które znajduje się blisko miasta. Wokół domu gwiazdy znajduje się ogród, w którym uwielbia odpoczywać. Bliskość z naturą daje ukojenie, a ponadto sama świadomość posiadania skrawka terenu daje prezenterce poczucie wolności.

Po prostu pojawiła się rodzina i lepiej mi poza miastem. Mam inną przestrzeń, czuję się wolna. Sama świadomość, że za oknem czeka na ciebie twój kawałek zieleni, działa kojąco. [...] To duży komfort. Nie trzeba się przygotowywać do wyjść na miasto, stroić, bo nikt cię nie będzie oglądał, ani pakować miliona rzeczy, których potrzebujesz, idąc na spacer. Trzeba jednak uważać, żeby się nie zamknąć w takim mikroświecie - tylko ty i twój dom — powiedziała Gali Ewa. Ewa Drzyzga należy do osób, które oszczędnie dzielą się informacjami ze swojego życia. Mimo to dziennikarka prężnie działa w mediach społecznościowych, a na instagramowym profilu dziennikarki znajdziemy kilka zdjęć z jej domu.

Zobacz zdjęcia:

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Chciał nazwać dziecko imieniem kochanki, jego żona właśnie urodziła. W mediach aż huczy

  2. Agnieszka Włodarczyk pokazała mamę. Kim jest kobieta?

  3. Horoskop na luty. Sprawdzamy, co czeka wszystkie znaki zodiaku

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]

Zachęcamy do wsparcia zbiórki, której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie! Taka kamizelka bardzo często ratuje życie – nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc.

Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji. Bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!

Źródło: Gala

Tagi:

Podobne artykuły

Życie Gwiazd

Edyta Górniak stanowczo zareagowała na rozwód Joanny Krupy. Złożyła jej obietnicę
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Marcin Hakiel broni swojej partnerki, dosadna odpowiedź tancerza. "Nie mam się czego wstydzić"
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Adrianna Biedrzyńska przed laty została porwana przez psychofana. Potem śledził jej córkę
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Magda Mołek punktuje Wojewódzkiego po pytaniu do Szelągowskiej. Nazwała go "dziadersem"
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Antek Królikowski wydał kolejne oświadczenie, mówi o przestępstwie. "Padłem ofiarą"
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Ewa Minge uderza w Królikowskiego i broni Opozdy. "Sprawa dla prokuratury, zwyczajne znęcanie"
Czytaj więcej >
Magdalena Cichocka

Z wykształcenia inżynier, z zawodu redaktorka. Przepełniona kreatywnymi pomysłami miłośniczka rękodzieła i podróży.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]