Grażyna Szapołowska z partnerem Żródło: Fot. instagram.com/grazyna_szapolowska

Grażyna Szapołowska nie dogadywała się z pasierbicą

8 Marzec 2021 Kamila KrótkaKamila Krótka

Grażyna Szapołowska jest związana z przedsiębiorcą, Erykiem Stępniewskim od 2002 roku. Wspólnie tworzą szczęśliwą parę. Jednak nie zawsze w ich związku wszystko układało się idealnie. Problemem była relacja aktorki z córka ukochanego.

  • Grażyna Szapołowska jest w związku z Erykiem Stępniewskim
  • Od 2002 roku tworzą szczęśliwy związek
  • Szapołowska nie mogła dogadać się z pasierbicą
  • Jak teraz wygląda ich relacja?

Grażyna Szapołowska często pokazuje w sieci zdjęcia z ukochanym, ale i córką i wnuczką. Co jednak trudno znaleźć w jej mediach społecznościowych, to wspólne fotografie z pasierbicą, Romą. Nie jest tak bez powodu.

Relacja Grażyny Szapołowskiej z pasierbicą

10 lat temu w mediach pojawiła się informacja na temat konfliktu Grażyny Szapołowskiej i córki Eryka Stępniewskiego. Okazało się, że pasierbica aktorki wróciła z Francji do ojca i od początku pojawił się problem między kobietami.

Grażyna Szapołowska nie mogła znaleźć z córką ukochanego wspólnego języka. Partner aktorki próbował pogodzić kobiety, jednak na próżno.

Spróbował nawet współpracy pań, finansując produkcję filmu “Trick”. Roma pełniła funkcję asystentki reżysera, natomiast Szapołowska zagrała w produkcji jedną z ról. Mimo starań nie udało się ich pogodzić

Robert Biedroń pokazał zdjęcie po metamorfozieRobert Biedroń pokazał zdjęcie po metamorfozieCzytaj dalej

Roma finalnie wyprowadziła się od ojca i wynajęła mieszkanie w Warszawie. Wszystko po to, by nie spotykać się z Szapołowską na co dzień.

Aktorka nie była jej dłużna, odrzucając zaproszenie na jej urodziny. Stępniewski w końcu pogodził się z tym, że kobiety nigdy się nie zaprzyjaźnią. Roma w końcu wróciła do Francji, a związek Szapołowskiej i Stępniewskiego kwitł.

Poprawa stosunków

Jak poinformował magazyn “Rewia”, od tamtego czasu relacje pań znacznie się poprawiły. Prawdopodobnie Roma uwierzyła w prawdziwość uczuć Szapołowskiej i jej ojca, akceptując jego wybór.

Dziś kobiety nie mają problemu z kontaktem między sobą, odnoszą się do siebie w serdeczny sposób. Z pewnością ma to też pozytywny wpływ na związek aktorki z ukochanym.

W końcu to u niego aktorka w końcu odnalazła szczęście. Jej trzy poprzednie małżeństwa musiały się skończyć i jak donoszą media - do tej pory Szapołowska woli nie myśleć o małżeństwie.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

źródło: gwiazdy.wp.pl / se.pl

Następny artykuł