Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Grzegorz Markowski w krótkich włosach z piękną żoną. Patrycja Markowska dumna z rodziców: „Złote gody”
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 02.12.2023 16:09

Grzegorz Markowski w krótkich włosach z piękną żoną. Patrycja Markowska dumna z rodziców: „Złote gody”

Grzegorz Markowski / Patrycja Markowska
Grzegorz Markowski świętuje z żoną i córką, fot. KAPiF

Grzegorz Markowski w krótkich włosach? Do takich zdjęć fani nie są przyzwyczajeni. Patrycja Markowska właśnie pokazała niewidzianą jeszcze fotografię rodziców, mają wielki powód do świętowania.

Grzegorz Markowski: żona, dzieci

Grzegorz Markowski ma dwoje dzieci: jego syn Piotr urodził się, kiedy przyszły muzyk był jeszcze bardzo młody. Obecnie panowie nie utrzymują kontaktów. Tancerkę Krystynę poznał, kiedy miał szesnaście lat. Są razem od pół wieku i nieustająco cieszą się miłością. Para pobrała się w 1973 roku, a sześć lat później na świat przyszła Patrycja Markowska, obecnie także piosenkarka.

Żona wokalisty Perfectu stroni od mediów i nie pokazuje się na publicznych wydarzeniach. Mamy jednak zdjęcia pary: znajdziecie je na końcu tego tekstu. Ich historia jest jak z filmu: ona była dziewczyną z „dobrego domu”, śliczną baletnicą, w której kochali się wszyscy chłopcy.

Za domem Krysi spędzałem często szkolne przerwy, podpalałem fajki i kredą wypisywałem na nim brzydkie wyrazy, bo dom był drewniany i dobrze się kreda wciskała. Do głowy mi wtedy nie przyszło, że w marcu 1970 r. zobaczę Krysię w jedynej kawiarni w Józefowie, zakocham się, a potem w tym domu zamieszkam – mówił muzyk w rozmowie z „Vivą!”.

Dziś para ma wielki powód do świętowania, a z tej okazji fani mogą zobaczyć wyjątkowe zdjęcie. Poniżej szczegóły.

Grzegorz Markowski ma nieślubnego syna. Wyszło na jaw, kim jest jego matka: "Ten związek nie mógł przetrwać". Patrycja Markowska pokazała najnowsze zdjęcie ojca. Tak dziś wygląda niemal 70-letni Markowski

Grzegorz Markowski i żona Krystyna: historia miłości

Grzegorz i Krystyna Markowscy do dziś mieszkają w Józefowie. Okazuje się, że to także dzięki żonie muzyk poprawił oceny w szkole i zdał maturę!

Krysia powiedziała, że zerwie zaręczyny, jak ja tej matury nie uklepię. [...] To podziałało jak kubeł zimnej wody, bo zacząłem dostawać piątki. Zrobiłem maturę, poszedłem do pracy, a potem zaczęła się muzyka – opowiadał Markowski w „Vivie!”.

W wywiadzie dla magazynu „Pani” Markowski mówił o żonie w niezwykle wzruszający sposób.

Jest delikatna jak porcelana Hani Bielickiej. Dlatego gdy pojawia się jakaś ryska, zaraz wyciągam klej ze złota i staram się ją skleić. Żeby tylko wszystko funkcjonowało. […] Zawsze wiedziałem, że mogę robić wszystkie rzeczy na świecie: zamiatać, stać na zmywaku, prowadzić roboty budowlane, śpiewać, nie śpiewać – byle tylko z nią być. To jest bardzo łatwe i proste życie – ogłosił muzyk.

Dziś ich córka Patrycja świętuje razem z nimi złote gody. Jej słowa na temat rodziców poruszają dodatkowo z jednego, konkretnego powodu. Poniżej szczegóły i zdjęcia.

Patrycja Markowska pokazała zdjęcie rodziców

Patrycja Markowska sama bardzo długo, bo od 2008 roku, związana była z jednym mężczyzną. Z Jackiem Kopczyńkim doczekała się też syna Filipa Krystiana, dziś już nastolatka. Niestety na początku tego roku wyszło na jaw, że ich związek dobiegł końca

Tym bardziej emocjonalnie brzmią jej słowa pod archiwalną fotografią rodziców. Zdjęcie wykonano, kiedy Patrycja była jeszcze malutka, a Grzegorz miał krótkie włosy.

Dokładnie 50 lat temu ta para powiedziała sobie „tak”. Cudownie mieć obok siebie kogoś z tej samej bajki. Złote gody… Tylko pozazdrościć – napisała córka Grzegorza Markowskiego.

Tylko popatrzcie!

Grzegorz Markowski/Patrycja Markowska
Grzegorz Markowski z córką Patrycją w 2002 roku, fot. KAPiF
Grzegorz Markowski, żona, córka Patrycja
Grzegorz Markowski z żoną i córką Patrycją w 2010, fot. KAPiF
Grzegorz Markowski, żona
Grzegorz Markowski z żoną w 2010, fot. KAPiF
Grzegorz Markowski, żona
Grzegorz Markowski z żoną w 2010, fot. KAPiF
Grzegorz Markowski/Patrycja Markowska
Grzegorz Markowski z córką Patrycją w 2022, fot. KAPiF