Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Grzegorz Markowski

Grzegorz Markowski

__Grzegorz Markowski__ - polski piosenkarz, kompozytor i autor tekstów. Wokalista zespołu Perfect. Jeden z najważnieszych artystów polskiej sceny rockowej. Wykonawca takich hitów jak "Ale wkoło jest wesoło", "Niewiele ci mogę dać", "Autobiografia" czy "Nie płacz Ewka". Odznaczony Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski za wybitne zasługi w pracy twórczej i działalności artystycznej, za osiągnięcia w promowaniu polskiej kultury, a także medalem „Zasłużony Kulturze Gloria Artis”. W 1973 wziął ślub z Krystyną, z którą doczekał się córki Patrycji, również spełniającej się w muzyce. Z poprzedniego związku ma syna Piotra. Data urodzenia: 23 września 1953. Miejsce urodzenia: Józefów. Wzrost: 180 cm. Kolor włosów: siwy. Kolor oczu: zielony.

Perfect
18.04.2024 13:09 Gwiazdor Perfectu jest ciężko chory. Zamieszkał w Domu Pomocy Społecznej

Współzałożyciel i były muzyk zespołu Perfect ma poważne problemy ze zdrowiem. Szczegóły na temat stanu zdrowia gwiazdora przekazał Krzysztof Skiba.

Grzegorz Markowski, fot. KAPiF
04.04.2024 11:13 Ujawniono, czym zajmuje się nieślubny syn Grzegorza Markowskiego. Piotr to przeciwieństwo Patrycji

Grzegorz Markowski ponad wszystko kocha swoją córkę Patrycję. Ma też starszego syna z poprzedniego związku. Jakie mają relacje? Gdzie pracuje jego syn?

Grzegorz Markowski
28.03.2024 21:23 Markowski do córki: "Poznaj swoją nową macochę". Grzegorz zniknął z mediów na długo, ale jak wrócił, to z przytupem!

Grzegorz Markowski przez pół wieku związany był z jedną kobietą. Czy teraz ma nową partnerkę? Przedstawił córce Patrycji „nową macochę”. Zobaczcie, co to sie działo.

Grzegorz Markowski
27.12.2023 15:55 Dawno niewidziany Grzegorz Markowski nagrał wideo dla fanów. Ponad milion osób obejrzało nagranie. Wzruszenie sięga zenitu

Grzegorz Markowski już jakiś czas temu zakończył swoją działalność artystyczną. Wokalista skupił się na odpoczynku i swoim zdrowiu. Wierni fani artysty nie ukrywali wzruszenia, gdy zobaczyli wideo opublikowane przez jego córkę. 

Grzegorz Markowski / Patrycja Markowska
02.12.2023 16:09 Grzegorz Markowski w krótkich włosach z piękną żoną. Patrycja Markowska dumna z rodziców: „Złote gody”

Grzegorz Markowski w krótkich włosach? Do takich zdjęć fani nie są przyzwyczajeni. Patrycja Markowska właśnie pokazała niewidzianą jeszcze fotografię rodziców, mają wielki powód do świętowania.

Grzegorz Markowski
14.10.2023 20:17 Grzegorz Markowski ma nieślubnego syna. Wyszło na jaw, kim jest jego matka: "Ten związek nie mógł przetrwać".

Grzegorz Markowski i jego zespół Perfect to prawdziwa ikona polskiej sceny muzycznej. Każdy zna przeboje „Nie płacz Ewka”, „Chcemy być sobą”, „Niewiele ci mogę dać” czy „Autobiografia”. Mało osób jednak wie, że muzyk ma nieślubnego syna. Kim jest przyrodni brat Patrycji Markowskiej? Co wiadomo o jego matce?

Jerzy Oliwa
04.10.2023 10:22 Piękny gest po śmierci legendy Perfectu. Wzruszenie sięgnęło zenitu

Zespół Perfect działa od ponad 40 lat. Grupa na czele z Grzegorzem Markowskim wypromowała tak znana przeboje jak „Nie płacz Ewka” i „Chcemy być sobą”. Na przestrzeni lat muzycy pożegnali już kilku członków. Teraz zmarła kolejna osoba, a pozostali artyści pożegnali nieżyjącego kolegę. Zdobyli się na niezwykły, wzruszający gest.

Co z powrotem Perfectu?, fot. KAPIF
03.10.2023 18:43 Śmierć zrujnowała plany Perfectu. Grzegorz Markowski wróci na scenę?

Nie tak miał wyglądać powrót zespołu Perfect z Grzegorzem Markowskim. Doniesienia o śmierci zadały fanom legendarnej grupy bolesny cios.  

Grzegorz Markowski
26.09.2023 15:03 Grzegorz Markowski wraca do Perfectu! Podano datę wspólnego koncertu

Grzegorz Markowski przed laty królował na scenie jako wokalista legendarnego zespołu Perfect. Od jakiegoś czasu jednak unikał muzycznych wystąpień. Teraz przekazał zaskakujące wieści. W tle doniesienia o poważnej chorobie. 

Grzegorz Markowski, fot. KAPiF
23.09.2023 19:48 Prywatne zdjęcie z 70. urodzin Markowskiego. Prawdziwa gratka dla fanów. W jakiej jest formie?

Grzegorz Markowski świętuje swoje 70. urodziny. Z tej okazji jego córka Patrycja Markowska zamieściła w swoich mediach społecznościowych aktualne zdjęcia ojca. Jak ten wyjątkowy dzień obchodził piosenkarz?

Grzegorz Markowski
16.09.2023 13:21 Grzegorz Markowski wycofał się z show-biznesu. Teraz do sieci trafiło jego nowe zdjęcie

Grzegorz Markowski kilka lat temu ostatecznie zakończył karierę muzyczną jako frontman zespołu. Teraz możemy zobaczyć go niezwykle rzadko na gościnnych występach z córką Patrycją Markowską. Jak obecnie wygląda lider grupy Perfect? Jego nowe zdjęcie właśnie ukazało się w sieci za sprawą dziennikarskiej gwiazdy.

Patrycja Markowska
07.07.2023 13:27 Patrycja Markowska pokazała najnowsze zdjęcie ojca. Tak dziś wygląda niemal 70-letni Markowski

Patrycja Markowska zamieściła w mediach społecznościowych zdjęcie ze swoim ojcem. Niedawno wszyscy zamartwiali się stanem zdrowia legendarnego muzyka. Najnowszy post jego córki zdradza jednak całą prawdę.

Grzegorz Markowski, Patrycja Markowska
13.06.2023 17:35 Patrycja Markowska przekazała informacje o stanie zdrowia ojca. Zespół Perfect w nowym składzie

Już jakiś czas temu Patrycja Markowska przekazała wieści na temat stanu zdrowia swojego ojca i jego planów dotyczących dalszej kariery muzycznej. Teraz zespół Perfect potwierdza, że Grzegorz Markowski raczej już z nimi nie zagra.Jest to bardzo przykra informacja dla wszystkich fanów grupy, którzy liczyli na to, że wokalista podejmie jeszcze decyzję o powrocie na scenę. Wygląda jednak na to, że nie zamierza on kontynuować swojej kariery.

Patrycja Markowska, Grzegorz Markowski
25.04.2023 11:19 Patrycja Markowska szczerze o stanie swojego ojca. To nie jest dobra wiadomość dla fanów Grzegorza

Grzegorz Markowski jakiś czas temu wydał oświadczenie, w którym przekazał, że przestaje występować z zespołem. Teraz Patrycja Markowska opowiedziała o stanie zdrowia ojca. Fani muzyka mogą przygotowywać chusteczki.Lider Perfectu od dłuższego czasu unika medialnych występów oraz koncertów. Jego córka otworzyła się na temat zdrowia 69-latka i jego planów na przyszłość. Wszystko wskazuje na ogromny smutek fanów.

Grzegorz Markowski / Patrycja Markowska
09.04.2023 23:09 Dopiero mówiono o problemach Grzegorza Markowskiego, w święta do sieci trafiło zdjęcie. Mówi wszystko o jego stanie

Grzegorz Markowski usunął się ostatnio sprzed blasku fleszy. Kiedy w 2021 roku ze smutkiem poinformował, że nie może wyruszyć w tournée z okazji 40-lecia zespołu Perfect, nie ukrywał, że jedną z przyczyn są problemy zdrowotne. Jak wygląda teraz? Zobaczyliśmy go dzięki nowej fotografii, jaką zamieściła w święta jego córka Patrycja Markowska.We wrześniu słynny lider grupy Perfect będzie obchodził 69 urodziny. Niestety ostatnio na scenie widzieliśmy go w 2022 roku na Top of the Top Sopot Festival, kiedy zaśpiewał wspólnie z Patrycją. Poza tym muzyk nie koncertuje i nie udziela się publicznie.

Grzegorz Markowski EA
22.08.2022 16:13 Grzegorz Markowski w żałobie po śmierci przyjaciela. "Po jego odejściu czuję się biedniejszy"

Grzegorz Markowski, wokalista Perfect pożegnał swojego przyjaciela i perkusistę zespołu. Piotr Szkudelski zmarł 22 sierpnia 2022 roku, w wieku 66 lat. Markowski zdobył się na kilka szczerych wyznań, w których opowiedział o wielkim sercu przyjaciela. Jego wspomnienia wywołują skrajne emocje.22 sierpnia 2022 do mediów dotarła informacja o śmierci Piotra Szkudelskiego, perkusisty zespołu Perfect. Przykre doniesienia potwierdzili członkowie rodziny muzyka. W sieci mnożą się posty wspominające artystę, który przez ostatnie 40 lat współtworzył legendarne, rockowe utwory.

Patrycja Markowska - EA
30.06.2022 22:32 Grzegorz Markowski zniknie ze sceny? Patrycja Markowska przekazała smutne wieści

Patrycja Markowska przekazała niepokojące wieści o ojcu. Grzegorz Markowski niebawem zniknie ze sceny? Okazuje się, że ma coraz mniej chęci do występowania. Jego córka stara się walczyć ze wszystkich sił.Grzegorz Markowski od dawna króluje na polskiej scenie muzycznej. W ślad za nim poszła jego jedyna córka, Patrycja, która również od lat święci triumfy w rodzimym show-biznesie. Oboje oddają muzyce całe serce, zdobywając coraz to większe uznanie w oczach Polaków.

Patrycja i Grzegorz Markowscy
24.11.2021 01:00 Patrycja Markowska opowiedziała o współpracy z ojcem

Patrycja Markowska wypowiedziała się na temat współpracy ze swoim tatą Grzegorzem Markowskim. Muzyk jakiś czas temu odszedł z kultowego zespołu Perfect, którego był wokalistą. Teraz jego córka zdradziła kulisy powstawania ich wspólnej piosenki pod tytułem "Więcej".Patrycja Markowska zdradziła, jak wyglądała wspólna praca z Grzegorzem Markowskim nad powstaniem ich ostatniego utworu "Więcej". Wokalistka wyjawiła także, jak będą wyglądać koncerty i czy jej ojciec weźmie w nich udział.

Patrycja i Grzegorz Markowscy
04.10.2021 02:00 Grzegorz Markowski z córką proszą o pomoc. Niepokojące wieści

Patrycja i Grzegorz Markowscy wystosowali apel-wideo, w którym poprosili o pomoc. Sprawa dotyczy sytuacji na granicy polsko-białoruskiej. Artyści zaapelowali, by nie ignorować i nie bagatelizować problemu, gdyż każdy ma prawo do normalnego życia. Jednocześnie wsparli akcję „Polski Czerwony Krzyż na granicę”.Nagrane przez Markowskich wideo błyskawicznie obiegło wszystkie media społecznościowe i rozpisują się o nim serwisy internetowe. Czy ich apel będzie wystarczający, by sytuacja nie była tak napięta?

Grzegorz Markowski - powód odejścia z zespołu
09.05.2021 02:00 Grzegorz Markowski wycofuje się z koncertowania z zespołem Perfect. Jakie są powody decyzji?

Grzegorz Markowski oficjalnie zakończył współpracę z zespołem PerfectArtysta wydał oświadczenie, tłumacząc swoją decyzję złym stanem zdrowiaSytuację skomentowali członkowie Perfectu i menadżerka MarkowskiegoWe wtorek 27 kwietnia fanom Perfectu odebrało mowę. Wszystko za sprawą oświadczenia Grzegorza Markowskiego, które obiegło media społecznościowe i największe serwisy internetowe w Polsce. Muzyk poinformował w nim o zakończeniu swojej współpracy z kultową grupą.

Menadżerka Patrycji Markowskiej zdradziła nam, jak czuje się Grzegorz Markowski. Gwiazdor ma w planach jeszcze zaśpiewać
30.04.2021 02:00 Patrycja Markowska zdradziła nam, jak czuje się Grzegorz Markowski. Gwiazdor ma w planach jeszcze zaśpiewać

Patrycja Markowska zdradziła plany Grzegorza MarkowskiegoPiosenkarz poinformował, że nie jest w stanie koncertować, jak przed latyZe zdrowiem wokalisty Perfectu jest wszystko w porządkuKilka dni temu Grzegorz Markowski poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych jego córki, że nie jest już w stanie koncertować, jak w przeszłości. Jego komunikat zaniepokoił wielu fanów, zatem postanowiliśmy skontaktować się z jego córką, by zaczerpnąć kilka informacji na temat stanu zdrowia piosenkarza. Na szczęście wszystko jest w porządku.

Grzegorz Markowski - komentarz córki ws. stanu zdrowia
29.04.2021 02:00 Patrycja Markowska przekazała informacje dotyczące taty. Stara się uspokoić fanów

Grzegorz Markowski wydał oświadczenie, w którym przyznał, że w ostatnim czasie jego stan zdrowia się pogorszyłMuzyk przeprosił swoich fanów i ogłosił, że to koniec jego koncertowania z zespołem PerfectW rozmowie dla Dzień Dobry TVN Patrycja Markowska skomentowała słowa swojego ojcaGrzegorz Markowski przez blisko cztery dekady występował na scenie z zespołem Perfect. Lider legendarnej formacji wydał we wtorek stosowne oświadczenie. Z ciężkim sercem poinformował swoich fanów, że podjął decyzję o zakończeniu współpracy z grupą.

Grzegorz Markowski
29.04.2021 02:00 Muzycy Perfectu wyruszą w trasę koncertową bez Grzegorza Markowskiego. Fani są oburzeni

Zespół Perfect istnieje na polskiej scenie muzycznej już od 40 lat. Z tej okazji jego członkowie zaplanowali specjalną trasę koncertową.Lider zespołu - Grzegorz Markowski zadecydował, że ze względu na swój stan zdrowia nie weźmie udziału w trasie. Pozostali członkowie Perfectu postanowili jednak kontynuować plany koncertowe, co wywołało ogromne oburzenie fanów. Zespół Perfect istnieje na polskiej scenie muzycznej już od 40 lat. Z tej okazji jego członkowie zaplanowali specjalną trasę koncertową. Pożegnalny tour Trzeba wiedzieć, kiedy ze sceny zejść pierwotnie zaplanowany był na połowę lutego. Jak się okazuje, na koncertach miałoby zbraknąć lidera zespołu.

Grzegorz Markowski - stan zdrowia muzyka się pogorszył
27.04.2021 02:00 Stan zdrowia Grzegorza Markowskiego znacznie się pogorszył. Poinformował o tym w mediach społecznościowych

Grzegorz Markowski jest członkiem zespołu Perfect od lat 70. ubiegłego wiekuW ostatnim czasie stan zdrowia muzyka uległ znacznemu pogorszeniu„Nie mogę udawać, że nic się nie zmieniło” – napisał artysta na FacebookuWe wtorek po południu na profilu Patrycji Markowskiej pojawił się wpis jej ojca, Grzegorza Markowskiego. Jeden najbardziej utalentowanych i cenionych artystów w Polsce przeprosił swoich fanów i ogłosił, że to koniec jego koncertowania z zespołem Perfect. Powodem takiej decyzji ma być stan zdrowia muzyka.

Grzegorz Markowski
25.03.2021 01:00 Po 40 latach zespół "Perfect" zszedł ze sceny

W 2019 roku Grzegorz Markowski zdecydował o odejściu z formacji “Perfect”Ostatecznie w 2021 roku zespół oficjalnie zakończył działalnośćMuzycy pokrzepili fanów opublikowaniem pożegnalnego singla “Głos”Choć wielu fanów zespołu “Perfect” nie wyobrażało sobie formacji bez Grzegorza Markowskiego w jej szeregach, ten przykry scenariusz niedawno stał się rzeczywistością. Istnienia grupy bez słynnego frontmana na czele najwidoczniej nie wyobrażali sobie również pozostali muzycy, którzy finalnie zakończyli działalność zespołu. Pierwsze doniesienia dotyczące odejścia Grzegorza Markowskiego z “Perfectu” obiegły media w 2019 roku.