Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Stan zdrowia Grzegorza Markowskiego znacznie się pogorszył. Poinformował o tym w mediach społecznościowych
Barbara Bujar
Barbara Bujar 27.04.2021 02:00

Stan zdrowia Grzegorza Markowskiego znacznie się pogorszył. Poinformował o tym w mediach społecznościowych

Grzegorz Markowski - stan zdrowia muzyka się pogorszył
Jan Bielecki/East News
  • Grzegorz Markowski jest członkiem zespołu Perfect od lat 70. ubiegłego wieku

  • W ostatnim czasie stan zdrowia muzyka uległ znacznemu pogorszeniu

  • „Nie mogę udawać, że nic się nie zmieniło” – napisał artysta na Facebooku

We wtorek po południu na profilu Patrycji Markowskiej pojawił się wpis jej ojca, Grzegorza Markowskiego. Jeden najbardziej utalentowanych i cenionych artystów w Polsce przeprosił swoich fanów i ogłosił, że to koniec jego koncertowania z zespołem Perfect. Powodem takiej decyzji ma być stan zdrowia muzyka.

Stan zdrowia Grzegorza Markowskiego nie pozwala mu na dalsze występy z Perfectem

W poruszającym poście Grzegorz Markowski wrócił do momentu, w którym razem z innymi członkami zespołu Perfect poinformował fanów o zakończeniu wspólnego grania. Wówczas muzycy obiecywali, że zorganizują specjalną trasę, dzięki której podsumują swoją wieloletnią współpracę. Chcieli też podziękować fanom.

Niestety, z najnowszych informacji, których udzielił na Facebooku Grzegorz Markowski, wynika, że do planowanego wydarzenia nigdy nie dojdzie. Wokalista Perfectu z ogromnym żalem wyznał, że jego pogarszający się stan zdrowia nie pozwala mu na wzięcie udziału w trasie.

- Przesuwamy, zmieniamy i jednocześnie, co ważne, nie gramy, nie próbujemy razem. A wierzcie bądź nie, to jest bardzo ważne. Bez tego nie da się wyjść i zaszaleć. A to z uwagi m.in. na mój stan zdrowia, który się ostatnio pogorszył – wyjawił Grzegorz Markowski na profilu swojej córki.

Internauci trzymają kciuki

W dalszej części tekstu Grzegorz Markowski przyznał, że decyzja o zakończeniu kariery muzycznej była dla niego bardzo trudna. Jednocześnie przeprosił swoich fanów, którzy od miesięcy z niecierpliwością czekali na ponowne wyjście Perfectu na scenę. Wokalista grupy zdradził, że nie chce podejmować się koncertów, z których nie byłby zadowolony.

- Z ciężkim sercem chcę was teraz przeprosić, ale nie mogę udawać, że nic się nie zmieniło i że jestem w stanie zagrać z zespołem dla was, tak jak grałem przez lata. Nie mogę zagrać koncertów, które wiem, że nie będą nawet w połowie takie jak kiedyś – dodał.

Wpis Grzegorza Markowskiego poruszył internautów, którzy w jednej chwili zostawili pod nim tysiące reakcji i komentarzy. Fani twórczości wybitnego muzyka zapewnili, że będą mocno trzymać kciuki za jego szybki powrót do zdrowia. Słowami wsparcia podzielił się między innymi Krzysztof Cugowski.

- Grzegorz, trzymaj się i nie daj okolicznościom. Zawsze byłeś i będziesz sobą, a teraz przede wszystkim bądź zdrowy – napisał.

Przypomnijmy, że Grzegorz Markowski urodził się 23 września 1953 roku w Józefowie. Oznacza to, że w tym roku skończy 68 lat. Z zespołem Perfect grał od ponad czterech dekad. Dołączył do grupy pod koniec lat 70. ubiegłego wieku.

Korzystając z uprzejmości mojej córki, pragnę Wam coś przekazać za pośrednictwem Jej profilu.„Chciałbym być sobą”....

Opublikowany przez Patrycja Markowska Wtorek, 27 kwietnia 2021

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Facebook, Plejada

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]