Swiatgwiazd.pl
Grzegorz Markowski - stan zdrowia muzyka się pogorszył

Jan Bielecki/East News

Stan zdrowia Grzegorza Markowskiego znacznie się pogorszył. Poinformował o tym w mediach społecznościowych

27 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Barbara Bujar

Udostępnij:

Grzegorz Markowski – kompozytor, autor tekstów i wokalista, na którego koncert od miesięcy czekają dziesiątki tysięcy fanów, nie planuje wrócić na scenę z zespołem Perfect. Muzyk za pośrednictwem profilu społecznościowego

  • Grzegorz Markowski jest członkiem zespołu Perfect od lat 70. ubiegłego wieku

  • W ostatnim czasie stan zdrowia muzyka uległ znacznemu pogorszeniu

  • „Nie mogę udawać, że nic się nie zmieniło” – napisał artysta na Facebooku

We wtorek po południu na profilu Patrycji Markowskiej pojawił się wpis jej ojca, Grzegorza Markowskiego. Jeden najbardziej utalentowanych i cenionych artystów w Polsce przeprosił swoich fanów i ogłosił, że to koniec jego koncertowania z zespołem Perfect. Powodem takiej decyzji ma być stan zdrowia muzyka.

Stan zdrowia Grzegorza Markowskiego nie pozwala mu na dalsze występy z Perfectem

W poruszającym poście Grzegorz Markowski wrócił do momentu, w którym razem z innymi członkami zespołu Perfect poinformował fanów o zakończeniu wspólnego grania. Wówczas muzycy obiecywali, że zorganizują specjalną trasę, dzięki której podsumują swoją wieloletnią współpracę. Chcieli też podziękować fanom.

Niestety, z najnowszych informacji, których udzielił na Facebooku Grzegorz Markowski, wynika, że do planowanego wydarzenia nigdy nie dojdzie. Wokalista Perfectu z ogromnym żalem wyznał, że jego pogarszający się stan zdrowia nie pozwala mu na wzięcie udziału w trasie.

- Przesuwamy, zmieniamy i jednocześnie, co ważne, nie gramy, nie próbujemy razem. A wierzcie bądź nie, to jest bardzo ważne. Bez tego nie da się wyjść i zaszaleć. A to z uwagi m.in. na mój stan zdrowia, który się ostatnio pogorszył – wyjawił Grzegorz Markowski na profilu swojej córki.

Internauci trzymają kciuki

W dalszej części tekstu Grzegorz Markowski przyznał, że decyzja o zakończeniu kariery muzycznej była dla niego bardzo trudna. Jednocześnie przeprosił swoich fanów, którzy od miesięcy z niecierpliwością czekali na ponowne wyjście Perfectu na scenę. Wokalista grupy zdradził, że nie chce podejmować się koncertów, z których nie byłby zadowolony.

- Z ciężkim sercem chcę was teraz przeprosić, ale nie mogę udawać, że nic się nie zmieniło i że jestem w stanie zagrać z zespołem dla was, tak jak grałem przez lata. Nie mogę zagrać koncertów, które wiem, że nie będą nawet w połowie takie jak kiedyś – dodał.

Wpis Grzegorza Markowskiego poruszył internautów, którzy w jednej chwili zostawili pod nim tysiące reakcji i komentarzy. Fani twórczości wybitnego muzyka zapewnili, że będą mocno trzymać kciuki za jego szybki powrót do zdrowia. Słowami wsparcia podzielił się między innymi Krzysztof Cugowski.

- Grzegorz, trzymaj się i nie daj okolicznościom. Zawsze byłeś i będziesz sobą, a teraz przede wszystkim bądź zdrowy – napisał.

Przypomnijmy, że Grzegorz Markowski urodził się 23 września 1953 roku w Józefowie. Oznacza to, że w tym roku skończy 68 lat. Z zespołem Perfect grał od ponad czterech dekad. Dołączył do grupy pod koniec lat 70. ubiegłego wieku.

Korzystając z uprzejmości mojej córki, pragnę Wam coś przekazać za pośrednictwem Jej profilu.„Chciałbym być sobą”....

Opublikowany przez Patrycja Markowska Wtorek, 27 kwietnia 2021

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Gwiazda "M jak miłość" miała wypadek na planie

  • Kolejne zwolnienie w TVP? Tym razem zabraknie największej gwiazdy programu

  • Najbardziej nieudana rewolucja Magdy Gessler w historii programu

Źródło: Facebook, Plejada

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Barbara Bujar

Redaktor serwisu swiatgwiazd.pl. Prywatnie wielbicielka górskich wędrówek, sportów zimowych i dobrej książki. Lubi podejmować się nowych wyzwań i ceni sobie możliwość rozwoju.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Życie gwiazd

Maja Rutkowski w żałobie. Zmarł teść słynnego detektywa

Czytaj więcej >
Katarzyna Dowbor

Życie gwiazd

Córka Katarzyny Dowbor wraca do Polski. Dziennikarka odetchnęła z ulgą

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Nie żyje Freddie Combs. Uczestnik "X Factor" miał 49 lat

Czytaj więcej >
tvn

Życie gwiazd

Aktorzy "W11" wytoczyli proces stacji TVN

Czytaj więcej >
krzysztof rutkowski

Życie gwiazd

Żona Krzysztofa Rutkowskiego w żałobie. Wielka strata

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Przykre wieści o Ewie Krawczyk. Wdowa po artyście źle znosi żałobę

Czytaj więcej >