Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Tylko u nas > Patrycja Markowska zdradziła nam, jak czuje się Grzegorz Markowski. Gwiazdor ma w planach jeszcze zaśpiewać
Karol Osiński
Karol Osiński 30.04.2021 02:00

Patrycja Markowska zdradziła nam, jak czuje się Grzegorz Markowski. Gwiazdor ma w planach jeszcze zaśpiewać

Menadżerka Patrycji Markowskiej zdradziła nam, jak czuje się Grzegorz Markowski. Gwiazdor ma w planach jeszcze zaśpiewać
Fot. TRICOLORS/East News
  • Patrycja Markowska zdradziła plany Grzegorza Markowskiego

  • Piosenkarz poinformował, że nie jest w stanie koncertować, jak przed laty

  • Ze zdrowiem wokalisty Perfectu jest wszystko w porządku

Kilka dni temu Grzegorz Markowski poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych jego córki, że nie jest już w stanie koncertować, jak w przeszłości. Jego komunikat zaniepokoił wielu fanów, zatem postanowiliśmy skontaktować się z jego córką, by zaczerpnąć kilka informacji na temat stanu zdrowia piosenkarza. Na szczęście wszystko jest w porządku.

Perfect kończy swoją działalność

Muzyka zespołu Perfect znana jest milionom Polaków. Początki jego działalności sięgają końcówki lat 70., natomiast u schyłku kolejnej dekady powstały takie hity jak „Chcemy być sobą”, „Autobiografia”, czy „Nie płacz Ewka”. Ekipa wydała 9 albumów studyjnych, oraz 8 koncertowych. Wiele z nich okryło się złotem, a nawet platyną.

Niestety wszystko, co piękne kiedyś się kończy. W działalności Perfectu bywały wzloty i upadki. Członkowie odchodzili i wracali, jednak po upływie niemal 40. lat działalności postanowili powiedzieć pas. Grzegorz Markowski i jego ludzie planowali ostatnią trasę koncertową, jednak pandemia koronawirusa pokrzyżowała ich plany. Możliwe, że już wkrótce je zrealizują, jednak prawdopodobnie w niepełnym składzie.

Kilka dni temu za pośrednictwem Facebooka swojej córki, Patrycji Markowskiej piosenkarz opublikował oficjalne oświadczenie, w którym poinformował swoich fanów, a także przeprosił, że nie jest w stanie pojechać w pożegnalną trasę koncertową, gdyż nie czuje się na siłach.

- Z ciężkim sercem chcę Was teraz przeprosić, ale nie mogę udawać, że nic się nie zmieniło i że jestem w stanie zagrać z zespołem dla Was tak, jak grałem przez lata. Nie mogę zagrać koncertów, które wiem, że nie będą nawet w połowie takie jak kiedyś. Jest to dla mnie bardzo trudna decyzja. Kłaniam się Wam nisko. Mam nadzieję, że przyjdzie czas, że zrobię to ze sceny… - napisał Grzegorz Markowski.

Patrycja Markowska przerywa milczenie ws. stanu zdrowia ojca

Z uwagi na niepokojący komunikat, wydany przez wokalistę kultowego zespołu, postanowiliśmy skontaktować się z jego córką, Patrycją Markowską, w celu zaczerpnięcia informacji na temat stanu zdrowia słynnego piosenkarza. Wokalistka za pośrednictwem swojej menadżerki przekazała nam, że Grzegorz Markowski czuje się dobrze, jednak nie ma już tyle sił, by regularnie koncertować. 

- Jesteśmy w czasie pandemii, gdzie warunki koncertowania są utrudnione. Możemy teraz grać dla połowy publiczności, co oznacza, że zaplanowanych koncertów jest dwa razy więcej, To byłaby bardzo wyczerpująca trasa z codziennymi halowymi koncertami - zdradziła nam Patrycja Markowska.

Jak podkreśliła Patrycja Markowska, powodem rezygnacji jej ojca z trasy koncertowej nie był ogromny wysiłek, na który ten nie może sobie obecnie pozwolić. Jednocześnie zdradziła, że Grzegorz Markowski ma w planach wciąż śpiewać dla swoich oddanych fanów, jednak w nieco innej formie niż dotychczas.

- Tata nie jest obecnie w formie, która dałaby mu możliwość zagrania ich na maksa, w jego stylu. Choć z pewnością nie raz i nie dwa stanie na scenie, oby jak najszybciej, bo to kocha, ale nie jest to ten moment. I mówi to swojej publiczności, do której tęskni, z pełną uczciwością - opowiada Patrycja Markowska.

Szczerze liczymy na to, że już w najbliższym czasie ujrzymy pana Grzegorza z powrotem na scenie!

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: facebook.com, swiatgwiazd.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]