Swiatgwiazd.pl
Grzegorz Markowski - komentarz córki ws. stanu zdrowia

TRICOLORS/East News

Patrycja Markowska przekazała informacje dotyczące taty. Stara się uspokoić fanów

29 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Barbara Bujar

Udostępnij:

We wtorek media obiegły niepokojące informacje dotyczące stanu zdrowia Grzegorza Markowskiego. Lider zespołu Perfect ogłosił, że z uwagi na pogarszające się samopoczucie nie będzie już koncertował z grupą. Teraz do jego słów odniosła się Patrycja M

  • Grzegorz Markowski wydał oświadczenie, w którym przyznał, że w ostatnim czasie jego stan zdrowia się pogorszył

  • Muzyk przeprosił swoich fanów i ogłosił, że to koniec jego koncertowania z zespołem Perfect

  • W rozmowie dla Dzień Dobry TVN Patrycja Markowska skomentowała słowa swojego ojca

Grzegorz Markowski przez blisko cztery dekady występował na scenie z zespołem Perfect. Lider legendarnej formacji wydał we wtorek stosowne oświadczenie. Z ciężkim sercem poinformował swoich fanów, że podjął decyzję o zakończeniu współpracy z grupą.

Grzegorz Markowski: „Stan mojego zdrowia się pogorszył”

Słowa jednego z najbardziej cenionych muzyków w Polsce wywołały niemałe poruszenie w sieci. Przypomnijmy, że Grzegorz Markowski opublikował wpis za pośrednictwem konta społecznościowego swojej córki. Nawiązał w nim do planowanej od dawna trasy koncertowej zespołu Perfect.

W poruszającym poście Grzegorz Markowski wrócił do obietnicy, którą muzycy Perfectu złożyli swoim fanom podczas ostatniego spotkania. Zespół chciał wyruszyć w ostatnie wspólne tournée, będące podsumowaniem wieloletniej współpracy i pożegnaniem się z publicznością. Niestety, we wtorek okazało się, że do planowanego wydarzenia nigdy nie dojdzie.

- Przesuwamy, zmieniamy i jednocześnie, co ważne, nie gramy, nie próbujemy razem. A wierzcie bądź nie, to jest bardzo ważne. Bez tego nie da się wyjść i zaszaleć. A to z uwagi m.in. na mój stan zdrowia, który się ostatnio pogorszył – napisał rozżalony Grzegorz Markowski.

Oświadczenie muzyka w jednej chwili obiegło sieć, wywołując lawinę komentarzy w mediach społecznościowych. Więcej szczegółów na temat poruszającego wpisu Grzegorza Markowskiego znajdziecie TUTAJ.

Patrycja Markowska odniosła się do słów ojca

Widząc, jak wielkie emocje wśród fanów wywołał wpis Grzegorza Markowskiego, na kilka słów komentarza zdecydowała się jego córka. Patrycja Markowska postanowiła uspokoić sympatyków swojego ojca. W rozmowie dla Dzień Dobry TVN wyjaśniła, że wokalista nie planuje całkowitego zakończenia kariery muzycznej. Mimo to nie zagra już więcej z Perfectem.

- Patrycja (…) powiedziała mi, że to nie jest tak, że kończy karierę muzyczną – po prostu jego drogi z zespołem się rozchodzą. Grzegorz Markowski na scenę wróci, więc taka jest dobra informacja – zdradziła prowadząca śniadaniówki.

Choć te informacje z pewnością ucieszą fanów Grzegorza Markowskiego, sympatycy twórczości całej formacji mogą być niepocieszeni. Przypomnijmy, że grupa istnieje na polskiej scenie muzycznej od przełomu lat 70. i 80. ubiegłego wieku. Niedługo po założeniu formacji jej skład zasilił Grzegorz Markowski.

Przez blisko czterdzieści lat Perfect utrzymywał się w czołówce najpopularniejszych polskich zespołów. Jak będzie teraz? Tego nie wiadomo, ale jedno jest pewne – muzycy będą występować bez dotychczasowego lidera składu.

Grzegorz i Patrycja Markowscy (źróło: Jan BIELECKI/East News)

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Facebook, Jastrząb Post

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Barbara Bujar

Redaktor serwisu swiatgwiazd.pl. Prywatnie wielbicielka górskich wędrówek, sportów zimowych i dobrej książki. Lubi podejmować się nowych wyzwań i ceni sobie możliwość rozwoju.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Życie gwiazd

Maja Rutkowski w żałobie. Zmarł teść słynnego detektywa

Czytaj więcej >
Katarzyna Dowbor

Życie gwiazd

Córka Katarzyny Dowbor wraca do Polski. Dziennikarka odetchnęła z ulgą

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Nie żyje Freddie Combs. Uczestnik "X Factor" miał 49 lat

Czytaj więcej >
tvn

Życie gwiazd

Aktorzy "W11" wytoczyli proces stacji TVN

Czytaj więcej >
krzysztof rutkowski

Życie gwiazd

Żona Krzysztofa Rutkowskiego w żałobie. Wielka strata

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Przykre wieści o Ewie Krawczyk. Wdowa po artyście źle znosi żałobę

Czytaj więcej >