Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Retro > Ujawniono, czym zajmuje się nieślubny syn Grzegorza Markowskiego. Piotr to przeciwieństwo Patrycji
Łukasz Ossowski
Łukasz Ossowski 04.04.2024 11:13

Ujawniono, czym zajmuje się nieślubny syn Grzegorza Markowskiego. Piotr to przeciwieństwo Patrycji

Grzegorz Markowski, fot. KAPiF
Grzegorz Markowski, fot. KAPiF

Grzegorz Markowski ponad wszystko kocha swoją córkę Patrycję. Ma też starszego syna z poprzedniego związku. Jakie mają relacje? Gdzie pracuje jego syn?

Grzegorz Markowski legendą polskiej sceny

Grzegorz Markowski przez lata był wokalistą i liderem zespołu rockowego Perfect. W kapeli zaczął grać w 1980 roku. Nagrali wówczas wspólnie trzy krążki i doszło do rozłamu kapeli. Dopiero w 1993 roku wrócił do grupy już na stałe. Grupę reaktywowano już bez Zbigniewa Hołdysa. Ich pierwszą wspólną płytą był krążek zatytułowany “Jestem”. Znalazł się na nim wielki przebój, czyli “Kołysanka dla nieznajomej”. 

Od tamtej pory Grzegorz Markowski nie schodził niemal ze sceny. Przez kilka dekad zagrał niezliczoną ilość koncertów, a zespół nieustannie był na szczycie. Jakiś czas temu muzyk zdecydował się przejść na zawodową emeryturę. Decyzję ojca jakiś czas temu skomentowała Patrycja Markowska. 

Więc to ja go ciągnę. Mówię: "Tato, chodź, może się rozkręcisz", ale tutaj muszę uszanować jego decyzję o tym, że on nie chce. Tak więc to ja go trochę zmuszam i naciskam, ale to nie może wiecznie trwać. Więc ja szanuję tę decyzję i myślę, że to nasz ostatni utwór — wyznała Patrycja Markowska podczas tego samego wywiadu z Interią w 2022 roku.

Patrycja Markowska, Grzegorz Markowski, fot. KAPiF
Patrycja Markowska, Grzegorz Markowski, fot. KAPiF
Grzegorz Markowski w krótkich włosach z piękną żoną. Patrycja Markowska dumna z rodziców: „Złote gody” Grzegorz Markowski wycofał się z show-biznesu. Teraz do sieci trafiło jego nowe zdjęcie

Grzegorz Markowski: żona i dzieci

Grzegorz Markowski od pięciu dekad jest szczęśliwym mężem. W 1973 roku poślubił Krystynę, która była tancerką. Ich miłość przetrwała do dzisiaj. Małżonkowie doczekali się córki, Patrycji. Ona tak samo jak ojciec pokochała muzykę i z nią związała zawodową przyszłość.

Obecnie jest jedną z najpopularniejszych wokalistek w Polsce. Prawdziwą radością dla fanów były momenty, gdy wspólnie z ojcem pojawiała się na scenie. Wiadomo, że łączy ich szczególna więź i bardzo dobre relacje. 

Wiadomo, że wokalista ma również starszego syna z innego związku. Kim jest i czym się zajmuje mężczyzna?

Kim jest nieślubny syn Grzegorza Markowskiego?

Grzegorz Markowski poznał swoją obecną żonę, gdy miał zaledwie 16 lat. Bez pamięci zakochał się w pięknej baletnicy, która poślubił po trzech latach związki. Owocem ich miłości jest ukochana córka. Patrycja ma jednak starszego barta, a prawda o nim ujrzała światło dzienne dopiero po latach. 

Nie wiem, co mogłabym o nim powiedzieć, bo po prostu go nie znam - wyznała "Faktowi" w 2006 roku.

Ten sam tabloid dotarł również do syna Grzegorza Markowskiego. Wokalista został ojcem, mając zaledwie 15 lat. Z matką Piotra rozstał się, zanim jego syn przyszedł na świat. Wiadomo, że nie utrzymują kontaktów. 

Nie utrzymuję z moim ojcem kontaktu, poza jakimiś sporadycznymi telefonami - przekazał Piotr w 2006 roku. 

Piotr nie wybrał muzycznej drogi jak jego ojciec i przyrodnia siostra. Zdecydowanie nie jest artystyczną duszą jak młodsza siostra i twardo stąpa po ziemi. Wiadomo, że mężczyzna ma już 52 lata i pracuje jako dyrektor jednego z oddziałów agencji ubezpieczeniowej. Sam ma już dzieci. Grzegorz Markowski o romansie sprzed lat wypowiedział się w jednym z wywiadów. 

Nigdy tego nie ukrywałem przed bliskimi, ale też i nie było powodu do dumy, bo z mamą Piotra byłem bardzo krótko. W tamtych młodzieńczych czasach wynikł z tej znajomości całkiem spory skandal, bo wszystko to działo się w moim rodzinnym mieście, niewielkim Józefowie pod Warszawą. Miasteczko wprost huczało od plotek! […] Proszę mi wierzyć, nic się nie dało zrobić, by mój związek z mamą Piotra mógł przetrwać. Nie kochałem jej… Bo czy w wieku 15 lat można mówić o prawdziwej miłości? - wyznał w rozmowie z “Twoim Imperium”.

Grzegorz Markowski z córką Patrycją, fot. KAPiF
Grzegorz Markowski z córką Patrycją, fot. KAPiF
Grzegorz Markowski z córką Patrycją, fot. KAPiF
Grzegorz Markowski z córką Patrycją, fot. KAPiF
Grzegorz Markowski z córką Patrycją, fot. KAPiF
Grzegorz Markowski z córką Patrycją, fot. KAPiF
Grzegorz Markowski z córką Patrycją, fot. KAPiF
Grzegorz Markowski z córką Patrycją, fot. KAPiF