Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Grzegorz Markowski wycofał się z show-biznesu. Teraz do sieci trafiło jego nowe zdjęcie
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 16.09.2023 13:21

Grzegorz Markowski wycofał się z show-biznesu. Teraz do sieci trafiło jego nowe zdjęcie

Grzegorz Markowski
Jak wygląda teraz Grzegorz Markowski?, fot. KAPiF

Grzegorz Markowski kilka lat temu ostatecznie zakończył karierę muzyczną jako frontman zespołu. Teraz możemy zobaczyć go niezwykle rzadko na gościnnych występach z córką Patrycją Markowską. Jak obecnie wygląda lider grupy Perfect? Jego nowe zdjęcie właśnie ukazało się w sieci za sprawą dziennikarskiej gwiazdy.

Dlaczego Grzegorz Markowski zakończył karierę?

Mało w Polsce jak jest tak kultowych muzyków, jak on. Piosenkarz, kompozytor, tekściarz i lider zespołu Perfect jest jedną z ikon polskiego rocka. To dzięki niemu powstały takie hity jak „Autobiografia”, „Nie płacz Ewka”, „Niewiele ci mogę dać”, „Niepokonani” czy „Chcemy być sobą”.

W 2019 roku Grzegorz wydał wspólną płytę z córką Patrycją Markowską. Album „Droga” okazał się ostatnim w jego karierze. W tym samym roku odszedł z zespołu, tłumacząc to spadkiem sił witalnych, związanych z wiekiem. Ostatnie koncerty grupa zagrała w 2020. Od tego czasu bardzo rzadko występuje solowo lub z córką. 

Na nowych zdjęciach, jakie opublikowano w sieci, także towarzyszy mu Patrycja Markowska. Całej trójce, włącznie z dziennikarzem, wyraźnie dopisuje humor. Co oni knują?

Grzegorz Markowski.jpg
Grzegorz Markowski z córką Patrycją w 2002 roku, fot. KAPiF
Grzegorz Markowski.jpg
Grzegorz Markowski z córką Patrycją w 2003 roku, fot. KAPiF
Grzegorz Markowski.jpg
Grzegorz Markowski w 2005 roku, fot. KAPiF
Wojny ciąg dalszy. Aneta Glam twierdzi, że wie, gdzie naprawdę mieszka Caroline Derpienski! "Piwnica 50 kilometrów od Miami"

Co robi teraz Grzegorz Markowski?

Choć Markowski nie jest już liderem zespołu Perfect, a i na solowe występy namówić go niełatwo, często wspiera córkę w jej karierze. Wiosną 2023 roku gościnnie wziął udział w jej trasie promującej płytę „Wilczy pęd”. Świadczy to o naprawdę imponującej kondycji.

Grzegorz 23 września tego roku będzie świętował okrągłe, 70. urodziny. Czy to z tej okazji niespodziewanie pojawił się w mediach osobiście? Do tej pory w jego imieniu wywiadów udzielała zazwyczaj Patrycja, chcąc w ten sposób odciążyć ojca. Poniżej szczegóły.

Grzegorz Markowski.jpg
Grzegorz Markowski w 2004 roku, fot. KAPiF

Nowe zdjęcia Grzegorza Markowskiego

Zupełnie niespodziewanie na Instagramie Krzysztofa Ibisza pojawiły się nowe zdjęcia Grzegorza i Patrycji Markowskich. Cała trójka prezentuje uśmiechy od ucha do ucha, ale to nie wszystko. Ibisz wystrojony jest w elegancki garnitur i muszkę. Także towarzyszący mu ojciec i córka prezentują się odświętnie.

Markowski, choć jego włosy są już całkiem siwe, wciąż może cieszyć się bujną fryzurą. Na spotkanie z Ibiszem założył niezwykle kolorową koszulę z fragmentami obrazów Paula Gaugin. Oczywiście na szyi Grzegorza widnieje zestaw koralików, jego znak rozpoznawczy.

Czyżby cała trójka umówiła się na spotkanie z powodu jakiejś szczególnej okazji? Jak sądzicie?

Grzegorz Markowski.jpg
Grzegorz Markowski z córką Patrycją w 2022 roku na Top of the Top Sopot Festival, fot. KAPiF
Grzegorz Markowski.jpg
Grzegorz Markowski z córką Patrycją w 2022 roku na Top of the Top Sopot Festival, fot. KAPiF
Grzegorz Markowski.jpg
Grzegorz Markowski z córką Patrycją w 2022 roku, fot. KAPiF
Patrycja Markowska.jpg
Patrycja Markowska, fot. KAPiF