Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Krzysztof Ibisz

Krzysztof Ibisz

Krzysztof Ibisz – kim jest? Podstawowe informacje

Krzysztof Ibisz to jeden z najbardziej znanych polskich prezenterów telewizyjnych, spełniający się również jako dziennikarz i aktor. Związany przede wszystkim z telewizją Polsat. Oprócz prowadzenia wielu znanych i lubianych przez Polaków programów napisał także książkę pt. „Jak dobrze wyglądać po 40-tce” i pełnił rolę posła na Sejm I kadencji z ramienia Polskiej Partii Przyjaciół Piwa.

 • Pełne imię i nazwisko: Krzysztof Ibisz
 • Data urodzenia: 25 lutego 1965
 • Miejsce urodzenia: Warszawa
 • Wzrost: 188 cm
 • Wykształcenie: wyższe, na Wydziale Aktorskim Państwowej Wyższej Szkoły Telewizyjnej, Teatralnej i Filmowej w Łodzi (1988), oraz studia podyplomowe w 1998 (Instytut Dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego). 
 • Rodzice: Władysław Ibisz i Mirosława Jope – Ibisz
 • Rodzeństwo: siostra, Maria Ibisz
 • Stan cywilny: żonaty z Joanną Kudzbalską od 2021 roku. Wcześniej w związku z małżeńskim z Anną Zejdler (1998 – 2004) i z Anną Nowak – Ibisz (2005 – 2009).
 • Dzieci: z obecną partnerką, Joanną Kudzbalską ma syna, Borysa Ibisza (ur. 2022). Z małżeństwa z Anną Nowak – Ibisz ma syna Vincenta Ibisza (ur. 2006), zaś z pierwszego małżeństwa ma syna Maksymiliana Zejdlera (ur. 1999).
 • Zawód: prezenter telewizyjny, aktor, dziennikarz
 • Najważniejsze programy: „Bar”, „Awantura o kasę”, „Rosyjska ruletka”, „Gra w ciemno”, „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”, „Twoja twarz brzmi znajomo”.
 • Instagram: @krzysztof_ibisz_official

Krzysztof Ibisz – kariera zawodowa

Po ukończeniu studiów aktorskich i dziennikarskich, Krzysztof Ibisz rozpoczął zawrotną karierę w mediach, głównie jako prezenter telewizyjny. Najpowszechniej kojarzony jest ze współpracy z telewizją Polsat, dla której prowadził takie programy jak „Bar”, „Awantura o kasę”, „Rosyjska ruletka” czy „Gra w ciemno”. Wcześniej współpracował również z Telewizją Polską (w latach 90.), zaś między rokiem 1997 a 2000 prowadził kilka programów dla stacji TVN.

Krzysztof Ibisz spełniał się także jako aktor teatralny i filmowy, a epizodycznie pojawiał się również w serialach, takich jak „Świat według Kiepskich”, „Pierwsza miłość”, „Pensjonat pod Różą” czy „M jak Miłość”. Krzysztof Ibisz jest również autorem książki „Jak dobrze wyglądać po 40-tce”.

W latach 1991 – 1993 Krzysztofowi Ibiszowi udało się dostać do Sejmu I kadencji, gdzie jako poseł dostał się z list satyrycznej Polskiej Partii Przyjaciół Piwa, założonej przez Janusza Rewińskiego.

Krzysztof Ibisz – życie prywatne

Krzysztof Ibisz w swoim życiu brał ślub trzykrotnie. Jego pierwszą miłością była Anna Zejdler, z którą prezenter pozostawał w związku od 1998 do 2004 roku. Owocem ich miłości jest syn, Maksymilian Zejdler (ur. 1999), który po osiągnięciu pełnoletności zdecydował się na używanie nazwiska matki, rezygnując z nazwiska „Ibisz”.

Kolejny związek Krzysztofa Ibisza miał miejsce w latach 2005 – 2009, kiedy to wybranką jego serca była Anna Nowak – Ibisz. Z tego małżeństwa Krzysztof Ibisz ma syna, Vincenta (ur. 2006). Aktualnie, od roku 2021 małżonką Krzysztofa Ibisza jest Joanna Kudzbalska – niedawno, bo w 2022 roku, para doczekała się syna, Borysa.

Pokaż więcej

Krzysztof Ibisz
21.05.2024 19:38 Krzysztof Ibisz ponownie zostanie ojcem. Joanna Ibisz w ciąży

Krzysztof Ibisz po raz czwarty zostanie tatą! Joanna Ibisz jest w ciąży. Właśnie ogłosili dobre wieści na Instagramie.

Była i obecna żona Krzysztofa Ibisza łączą siły, fot. KAPiF
16.03.2024 08:23 Była i obecna żona Krzysztofa Ibisza łączą siły. Tego nikt się po nich nie spodziewał

Krzysztof Ibisz może być dumny. Była żona prezentera Anna Nowak-Ibisz, oraz obecna Joanna Kudzbalska, nawiązały bliską relację. Pierwsza z wymienionych ogłosiła właśnie zaskakujące informacje.

Krzysztof Ibisz
25.02.2024 18:42 Ibisz totalnie oszalał na punkcie żony! Wydał na prezent grube pieniądze, a ona… Nie tak to miało wyglądać

W Polsacie chyba nie ma popularniejszego prezentera od Krzysztofa Ibisza. Gwiazdor od lat łączy życie prywatne z zawodowym. Jego związek z o 27 lat młodszą partnerką długo zachowywany był w tajemnicy. Dziś chętnie mówią o swojej relacji. Jak doszło do zaręczyn? Doszło aż do dwóch prób.

Anna Nowak-Ibisz, Krzysztof Ibisz, syn Vincent
05.02.2024 16:15 Średni syn Krzysztofa Ibisza skończył 18 lat! Anna Nowak Ibisz pokazała zdjęcia Vincenta i zdradziła sekret jego narodzin

Krzysztof Ibisz jest jednym z najpopularniejszych i najbardziej charyzmatycznych prezenterów w Polsce. Mimo że przypięto mu łatkę “wiecznie młodego”, dzisiaj świętuje wejście w pełnoletność swojego środkowego syna. Jak on wyrósł!

Krzysztof Ibisz
26.01.2024 14:04 Krzysztof Ibisz spakował rzeczy i wyprowadził się z mieszkania. Zdjęcia pokazał w sieci

Krzysztof Ibisz jest jednym z najpopularniejszych prezenterów w Polsce. Ostatnio media rozwodziły się nad tym, co dalej z przyszłością zawodową gwiazdora. Teraz przed Ibiszem kolejny trudny etap. Sieć obiegły zdjęcia, na których widać, że prezenter wyprowadza się z domu. 

Krzysztof Ibisz z żoną
19.01.2024 19:47 TYLKO U NAS. Tak Ibisz z żoną zarabiają na życie! Ujawniamy to, co za chwilę oficjalnie wyjdzie na jaw

Jak Krzysztof Ibisz z żoną Joanną Ibisz zarabiają na życie? Mamy informacje na ten temat. Tylko w Świecie Gwiazd się dowiecie, jak zasilają budżet.

Krzysztof Ibisz, Krzysztof Respondek
23.12.2023 08:19 Krzysztof Ibisz chciał pożegnać Krzysztofa Respondka, a doszło do koszmarnego błędu. Wszyscy zdążyli zobaczyć, co wrzucił do sieci

W piątkowe popołudnie nieoczekiwanie pożegnaliśmy Krzysztofa Respondka. 54-letni aktor i satyryk odszedł nagle, pozostawiając internautów i przyjaciół w ogromnej żałobie. Swoimi wspomnieniami o artyście dzielą się w mediach społecznościowych. Krzysztof Ibisz udostępnił ich wspólne zdjęcie. Niestety doszło do pomyłki, którą wytknęli mu internauci.

Krzysztof Ibisz o śmierci Gabriela Seweryna, fot. KAPiF
30.11.2023 08:16 Krzysztof Ibisz o śmierci Gabriela Seweryna. Użył tak mocnych słów, że ciężko powstrzymać łzy

Nieoczekiwana śmierć 56-letniego projektanta Gabriela Seweryna, który dał się poznać całej Polsce w programie “Królowe życia”, wstrząsnęła polskim show-biznesem. Teraz głos w sprawie odejścia gwiazdora w poruszającym wpisie zabrał Krzysztof Ibisz.

Krzysztof Ibisz
18.10.2023 15:14 Krzysztof Ibisz ze łzami w oczach komentuje śmierć 5-latka z Poznania. "Jak tu dziś cokolwiek robić?"

Wtorkowa tragedia w Poznaniu pochłonęła w żałobie cały kraj. Po śmierci 5-latka w mediach społecznościowych głos zabrały także gwiazdy show-biznesu. Krzysztof Ibisz zamieścił poruszający wpis. Jako ojciec małego chłopca nie może pogodzić się z dramatem.

Krzysztof Ibisz z byłą i obecną żoną, fot. KAPiF
12.10.2023 22:57 Nagrali Krzysztofa Ibisza z byłą i obecną żoną! Widać jak na tacy rodzinne relacje: "Niewiarygodne"

Krzysztof Ibisz trzykrotnie wchodził w związek małżeński. Wielu fanów zastanawia się dziś, czy byłym partnerkom prezentera udaje się utrzymać dobrą relację z obecną małżonką gwiazdora. Odpowiedzią może być nowe nagranie, które właśnie pojawiło się w sieci.

Krzysztof Ibisz
04.10.2023 08:19 Krzysztof Ibisz w żałobie żegna jedną z najważniejszych osób." Odpocznij... już nic nie boli"

Krzysztof Ibisz przechodzi żałobę. Dziennikarz właśnie publicznie pożegnał jedną z najbliższych sobie osób. Jego słowa o tęsknocie wywołują łzy.

Krzysztof Ibisz
30.09.2023 11:19 Krzysztof Ibisz w żałobie, nagle zamieścił nekrolog. Najbliższa mu osoba nie żyje. "Powiadamiamy w głębokim smutku"

Krzysztof Ibisz pogrążony jest w żałobie z powodu śmierci bliskiej osoby. Pojawił się nekrolog w sprawie Ewy Gawrońskiej-Ibisz. Znamy szczegóły ostatniego pożegnania kobiety.

Krzysztof Ibisz
18.09.2023 18:00 Syn Krzysztofa Ibisza skończył roczek. Pokazał zdjęcia, za które przytulił niemałe pieniądze

Zdjęcia z pierwszych urodzin syna Krzysztofa Ibisza. Gwiazdor pokazał, jak świętowali w rodzinnym gronie. Okazuje się, że nieźle zarobił na roczku dziecka.

Grzegorz Markowski
16.09.2023 13:21 Grzegorz Markowski wycofał się z show-biznesu. Teraz do sieci trafiło jego nowe zdjęcie

Grzegorz Markowski kilka lat temu ostatecznie zakończył karierę muzyczną jako frontman zespołu. Teraz możemy zobaczyć go niezwykle rzadko na gościnnych występach z córką Patrycją Markowską. Jak obecnie wygląda lider grupy Perfect? Jego nowe zdjęcie właśnie ukazało się w sieci za sprawą dziennikarskiej gwiazdy.

Gwiazdy na imprezie włoskiej marki, fot. KAPIF
07.09.2023 16:22 Gwiazdy na imprezie włoskiej marki: Krzysztof Ibisz z żoną, Maja Hyży, Monika Mrozowska…

Gwiazdy na imprezie producenta akcesoriów dla dzieci. Wśród nich Krzysztof Ibisz z żoną Joanną, Maja Hyży, Monika Mrozowska czy dawno niewidziana Sabina Jeszka.

Wiemy, z kim spotyka się syn Krzysztofa Ibisza, fot. KAPiF; instagram.com/maksymilian_zejdler
01.09.2023 16:04 Wiemy, z kim spotyka się syn Krzysztofa Ibisza. To ceniona aktorka, ich wspólne zdjęcia obiegły sieć

Syn Krzysztofa Ibisza publikuje w swoich mediach społecznościowych fotografie ze wspólnego wypadu do Paryża z aktorką znaną z serialu Netflixa. Jeden z dzienników sugeruje, że potomek gwiazdora Polsatu jest zakochany.

Krzysztof Ibisz niespodziewanie wrócił z wakacji, fot. KAPiF; instagram.com/krzysztof_ibisz_official
17.07.2023 14:50 Krzysztof Ibisz zostawił rodzinę i przerwał zagraniczne wakacje. Internauci są zaskoczeni powodem nagłej rozłąki

Krzysztof Ibisz jeszcze kilka dni temu wypoczywał wraz z rodziną w słonecznej Hiszpanii. Cieszący się sympatią widzów prezenter nieoczekiwanie postanowił przerwać swój urlop, zostawiając swoich najbliższych za granicą.

Krzysztof Ibisz zbiera komplementy za urodę syna, fot. TRICOLORS/East News
14.07.2023 07:56 Krzysztof Ibisz pokazał maleńkiego synka. W sieci wybuch zachwytu. „Śliczności”

Krzysztof Ibisz we wrześniu ubiegłego roku po raz trzeci został ojcem. Mały Borys rośnie jak na drożdżach, czego dowodem jest nowe zdjęcie, które gwiazdor zamieścił w swoich mediach społecznościowych. Internauci są zachwyceni.

Krzysztof Ibisz
04.07.2023 12:18 Krzysztof Ibisz nie wybiera się na emeryturę, ale ujawnił, jaki ZUS płaci. Lepiej usiądźcie

Krzysztof Ibisz jest jedną z najjaśniejszych gwiazd Polsatu, bez której wielu widzów nie wyobraża sobie popularnych programów. Choć jego wiecznie młody wygląd stał się już rozpoznawalną cechą prezentera, lata nieubłaganie lecą. Niedawno przyznał się, jak chce zabezpieczyć przyszłość i emeryturę.

Krzysztof Ibisz
04.06.2023 21:38 Krzysztof Ibisz wrócił do przeszłości, opowiedział o aresztowaniu. "Siedziałem 48 godzin"

Krzysztof Ibisz był prowadzącym koncertu „Pokolenia wolności”, jaki odbył się w piątek w Gdańsku. Wydarzenie oddawało hołd 34. rocznicę pierwszych wolnych wyborów w Polsce. Po występach prezenter zdobył się na naprawdę niezwykłe wyznanie i opowiedział o tym, jak został aresztowany.Dziennikarz wrócił wspomnieniami do swojej młodości, kiedy sam walczył z ówczesną władzą i służbami. Okazuje się, że nie siedział z założonymi rękami, co w końcu doprowadziło go do aresztowania.

Krzysztof Ibisz i Edward Miszczak
24.03.2023 20:11 Krzysztof Ibisz chciał zrezygnować z udziału w "TTBZ"? Interweniować miał sam Edward Miszczak

Krzysztof Ibisz zaskoczył wielu w programie "Twoja twarz brzmi znajomo", nikt się nie spodziewał, że okaże się tak muzycznie utalentowany. Za sobą ma dwa wygrane odcinki z trzech. Okazuje się, że ponoć gdyby nie Edward Miszczak, nie zobaczylibyśmy go na scenie.Jeden z najbardziej popularnych prezenterów w Polsce, dziś jest wielką gwiazdą muzycznego programu. Jak podaje Plotek, przed występami miał obawy, że nie podoła przygotowaniom.

Krzysztof Ibisz, Paulina Sykut-Jeżyna
23.03.2023 12:11 Krzysztof Ibisz komentuje "konflikt" z Pauliną Sykut-Jeżyną. Ujawnił prawdę o ich relacji

Krzysztof Ibisz od wielu lat współpracuje w Polsacie z Pauliną Sykut-Jeżyną. Duet wspólnie prowadzi program "Taniec z Gwiazdami". Prezenter zdradził nam, jak zareagowała jego koleżanka na solowy sukces w innym show stacji.Od kilku tygodni dziennikarz zbiera mnóstwo pochwał za udział w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Okazuje się, że gwiazdor ma świetną prezencję na scenie czym, aż dwukrotnie zaskarbił sobie serca jurorów. Jak na jego sukces reaguje koleżanka po fachu?

Żona Krzysztofa Ibisza
22.03.2023 14:20 Żona Krzysztofa Ibisza o relacjach z jego byłymi. Rzeczywistość jest zaskakująca, to nie zdarza się często

Prezenter Polastu od dwóch lat tworzy szczęśliwy związek z Joanną Ibisz. Gwiazdor ma już za sobą dwa małżeństwa. Żona Krzysztofa Ibisza zdradziła nam, jak wyglądają jej relacje z byłymi partnerkami męża i jego synami.W życiu miłosnym dziennikarza pojawiło się kilka kobiet, z którymi próbował stworzyć trwały związek. Szczęście znalazła u boku obecnej żony, jednak relacje nadal utrzymuje także z byłymi partnerkami. Co na to Joanna Ibisz?

Krzysztof Ibisz
20.03.2023 21:49 Czym w przeszłości zajmował się Krzysztof Ibisz? Najwięksi fani mogą być zaskoczeni

Krzysztof Ibisz jest dziś jednym z najbardziej popularnych dziennikarzy i prezenterów w Polsce. Jego nazwisko kojarzone jest z wieloma programami rozrywkowymi czy koncertami. Mało kto pamięta, że zanim stał się powszechnie rozpoznawalny, był posłem. I to nie byle jakiej partii.Zanim jeszcze przyszły wielkie sukcesy medialne i popularność w telewizji, Krzysztof przez kilka lat zasiadał w sejmowych ławach I kadencji parlamentu III RP. Był to początek lat dziewięćdziesiątych, a po zmianie ustrojowej powstało wiele zadziwiających ugrupowań. 

Krszysztof Ibisz
13.03.2023 21:08 Krzysztof Ibisz zdradził sekret "Twoja twarz brzmi znajomo". "Raz gra muzyka"

Krzysztof Ibisz zaskoczył wszystkich swoim talentem wokalnym i aktorskim. Zwyciężył już dwa pierwsze odcinki programu "Twoja twarz brzmi znajomo". W rozmowie ze Światem Gwiazd zdradził, jak wyglądają kulisy.Prezenter wyznał również, co jest dla niego wyzwaniem oraz jaka aktorka chciałaby się w niego wcielić w programie. 

Krzysztof Ibisz
25.02.2023 10:55 Krzysztof Ibisz świętuje 58. urodziny. Przypominamy najgłośniejsze wydarzenia z jego życia

Krzysztof Ibisz jest jednym z najsławniejszych prezenterów Polsatu, jednak w młodości jego zainteresowania skupiały się na licznych dziedzinach. Po zdobyciu zawodu przyszły rozterki sercowe, o których trąbiły media w całym kraju.Charyzmatyczny dziennikarz od lat jest jedną z czołowych gwiazd stacji telewizyjnej, dla której współtworzy "Taniec z gwiazdami". Niewiele osób wie, że w młodości potrafił nieźle namieszać. Dziś obchodzi swoje 58. urodziny i nadal wywołuje wiele emocji.

Krzysztof Ibisz
19.02.2023 13:52 Kim jest trzecia żona Krzysztofa Ibisza? Prezenter i Joanna właśnie przeżywają piękne chwile

Prezenter Polsatu w zeszłym roku został po raz kolejny ojcem. Niewiele osób wie, kim jest żona Krzysztofa Ibisza? Joanna dała się poznać szerzej publiczności dzięki popularnemu programowi TVN.Małżeństwo doczekało się pierwszego wspólnego dziecka, Borysa. Dla dziennikarza, związek Joanną jest już trzecią poważną relacją. Z poprzednich także doczekał się dzieci.

Anna Nowak-Ibisz
05.02.2023 22:02 Anna Nowak-Ibisz świętuje 17 urodziny syna. Wbiła subtelną szpilę byłemu mężowi

Anna Nowak-Ibisz pochwaliła się w sieci, że jej syn Vincent ma już siedemnaście lat. We wzruszającym wpisie pokazała archiwalne zdjęcia nastolatka. Nie powstrzymała się jednak przed niemiłą uwagą, skierowaną w stronę byłego męża, Krzysztofa Ibisza.Anna i Krzysztof byli małżeństwem od 2005 do 2009 roku. Ich syn Vincent przyszedł na świat w 2006, miał więc trzy lata, kiedy jego rodzice się rozstali. Obecnie prezenter cieszy się późnym ojcostwem: we wrześniu został ojcem po raz trzeci, kiedy urodził się Borys.