Swiatgwiazd.pl
Halina_Mlynkova

Jan Bielecki/East News

Halina Mlynkova opowiedziała o ciąży i swoim nowym związku

21 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Alicja Czepli

Udostępnij:

Halina Młynkova po raz drugi spodziewa się dziecka. W szczerym wywiadzie opowiedziała o swoich planach, obawach związanych z rozpoczęciem nowego rozdziału w życiu.

  • Halina Młynkova jest w drugiej ciąży, niebawem spodziewa się rozwiązania

  • Piosenkarka ma za sobą kilka nieudanych związków, co często było tematem jej piosenek

  • Teraz szczerze opowiada o swoich emocjach w związku z rozpoczęciem nowego etapu w życiu

Piosenkarka z czeskimi korzeniami nie od razu znalazła szczęście w swoim życiu prywatnym - w zeszłym roku przeszła przez drugi rozwód. Teraz jest w szczęśliwym związku z producentem muzycznym, Marcinem Kindlą. Para oczekuje wspólnie dziecka.

Halina Młynkova rozpoczyna nowy rozdział w życiu

43-letnia piosenkarka ma za sobą kilka nieudanych związków. Z pierwszego małżeństwa z Łukaszem Nowickim ma pierwsze dziecko, siedemnastoletniego syna Piotra. W 2015 po raz drugi wyszła za mąż, za czeskiego producenta muzycznego, Leszka Wronkę. W zeszłym roku jednak ostatecznie zakończyła ten związek, wzięła rozwód i wróciła do Polski.

Tematyka nieszczęśliwych i toksycznych związków często pojawia się w jej muzyce. Wspomniała ważną dla niej piosenkę ,,Zanim stracisz", która opowiada o kobiecie, która uciekła z przemocowego związku. Choć piosenkarka zaznacza, że tekst w żaden sposób nie odnosi się do jej życia prywatnego, zależało jej na tym, by opowiedzieć tę historię, stać się głosem kobiet.

Teraz Młynkova po raz kolejny oczekuje dziecka wraz z polskim producentem muzycznym, Marcinem Kindlą (więcej tutaj). Podkreśla, że jest to dla niej otwarcie nowego rozdziału w życiu, które teraz sobie układa na nowo.

- Widzę wiele osób w podobnej sytuacji, które nie z własnej winy decydują się podążać nową drogą. Z tych historii płynie dla mnie wielka siła i nadzieja - mówi piosenkarka.

Krawczyk

Syn Krzysztofa Krawczyka zwrócił się do ojca podczas swojego koncertu, wzruszająca scena

CZYTAJ DALEJ

Halina Młynkova szczerze opowiedziała o swojej ciąży

Piosenkarka nie kryje podekscytowania ciążą i oczekiwaniem na kolejne dziecko - wprost nazywa siebie najszczęśliwszym człowiekiem na świecie. Podkreśla, że choć między jej dziećmi będzie duża różnica wieku, zależało jej na tym, by Piotr miał rodzeństwo.

Wspominając trudniejsze czasy Młynkova stara się wysnuć pewne wnioski. Radzi czytelnikom wywiadu, by nie godzili się na kompromisy, bo życie jest na to za krótkie. Doradza także nie przejmowanie się myśleniem co ludzie powiedzą, sama zauważa że straciła na takie myślenie wiele nerwów i czasu. Zamiast tego opowiada jak istotne jest wsparcie najbliższych - to na nich się teraz skupia.

Zapowiedziała od razu, że nie ma zamiaru udawać się na długi urlop macierzyński. Choć dziecka spodziewa się lada dzień, już w sierpniu zamierza wrócić do koncertowania. Podkreśla jednak, że to tylko jeśli partner z dzieckiem będą jej towarzyszyć, by nie rozstawać się na dłużej.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

źródło: JastrząbPost

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

DDTVN

Plotki

Barbara Pasek przerywa pracę w "Dzień dobry TVN". "Witajcie w moim nowym etapie"

Czytaj więcej >
Tomasz Stockinger

Plotki

Tomasz Stockinger ma nową partnerkę. Kim jest?

Czytaj więcej >

Plotki

W "M jak miłość" po wakacjach szykuje się wiele zmian. Marysia i Artur nie będą mieć wieść o jednej wyjątkowej osobie

Czytaj więcej >
Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Filip_Chajzer

Plotki

Filip Chajzer opowiedział dokładnie o traumie po śmierci syna

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >