Swiatgwiazd.pl
Piotr Kraśko

East News / TRICOLORS

Syn Piotra Kraśki wziął udział w zawodach konnych. Rodzice pękają z dumy

20 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Katarzyna Augustyniak

Udostępnij:

Piotr Kraśko jest jednym z najpopularniejszych, a przede wszystkim najbardziej cenionych dziennikarzy informacyjnych w Polsce. Okazuje się, że jego syn już jako dziecko odnosi niemałe sukcesy w swojej ukochanej dyscyplinie sportowej. Rodzice są z pewnością z niego dumni.

  • Piotr Kraśko zasłynął jako prezenter programów informacyjnych. Dawniej pracował w TVP, teraz swoją karierę rozwija w TVN-ie.

  • Żona Piotra Karolina Ferenstein-Kraśko od urodzenia związana jest z jeździectwem.

  • Okazuje się, że syn Kraśków właśnie odniósł wielki sukces w jeździectwie.

Piotr Kraśko jest prowadzącym głównego wydania Faktów na antenie TVN. Bez wątpienia można przyznać, że odniósł sukces jako dziennikarz. Jak widać, jego dzieci również mają swoją pasję, w której wspaniale się realizują.

Piotr Kraśko może być dumny z syna

Piotr Kraśko poznał swoją żonę, gdy ta udzielała mu lekcji jazdy konnej. Wkrótce ich relacje uczeń-trener przerodziły się w gorące uczucie. Karolina Ferenstein-Kraśko pochodzi z rodziny z tradycją jeździecką i sama jest utytułowanym sportowcem.

Na swoim Instagramie Karolina Ferenstein opublikowała post, w którym poinformowała, że ich syn 12-letni Aleksander właśnie zajął 4. miejsce w CSIO Sopot Young Stars, czyli prestiżowych zawodach jeździeckich dla dzieci.

- Aleksander Kraśko podczas @csio_sopot_young_stars zajął 4 miejsce po brawurowej jeździe pełnej ułańskiej fantazji !!! Rodzicom łezka się w oku kręci - napisała dumna mama.

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek zabrała synów na paradę równości. Spotkała się z hejtem

CZYTAJ DALEJ

Jak podkreśliła, jej mąż jest bardzo dumny z syna i był wzruszony. Nic dziwnego, taki sukces dziecka może napawać ogromną radością.

Aleksander w stroju ku czci pradziadka

We wpisie żona sławnego dziennikarza wspomniała również, że Aleksander w trakcie zawodów ubrany był w strój ku czci jego pradziadka - Ludwika Ferensteina, słynnego rotmistrza, bohatera I wojny światowej, wojny polsko-bolszewickiej, a w kampanii wrześniowej 1939 oficera sztabu 10 brygady kawalerii zmotoryzowanej generała Maczka.

Ludwik Ferenstein był najmłodszym oficerem prowadzącym defiladę przed marszałkiem Piłsudskim. Po wojnie zajął się profesjonalnym szkoleniem jeźdźców. Co ciekawe, pełnił też funkcję konsultanta scen batalistycznych i jeździeckich. Jego wiedza została wykorzystana w takich filmach jak Potop czy Popioły.

Pod postem Karoliny posypało się mnóstwo gratulacji. Trzeba przyznać, że Aleksander odniósł ogromny sukces, a biorąc pod uwagę jego młody wiek, osiągnięcie robi jeszcze większe wrażenie.

My również dołączamy się do gratulacji!

Zobacz post:


Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

źródło: Pomponik, Instagram

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Katarzyna Augustyniak

Redaktor

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Życie gwiazd

Maja Rutkowski w żałobie. Zmarł teść słynnego detektywa

Czytaj więcej >
Katarzyna Dowbor

Życie gwiazd

Córka Katarzyny Dowbor wraca do Polski. Dziennikarka odetchnęła z ulgą

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Nie żyje Freddie Combs. Uczestnik "X Factor" miał 49 lat

Czytaj więcej >
tvn

Życie gwiazd

Aktorzy "W11" wytoczyli proces stacji TVN

Czytaj więcej >
krzysztof rutkowski

Życie gwiazd

Żona Krzysztofa Rutkowskiego w żałobie. Wielka strata

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Przykre wieści o Ewie Krawczyk. Wdowa po artyście źle znosi żałobę

Czytaj więcej >