Halina z "Sanatorium miłości" została nominowana do tytułu "Osobowość Roku 2020" Żródło: fot. facebook.com/halina.jaksa.5

Halina z "Sanatorium miłości" została nominowana do tytułu "Osobowość Roku 2020"

18 Kwiecień 2021 Karol OsińskiKarol Osiński

Jedna z najpopularniejszych uczestniczek słynnego programu Telewizji Polskiej pt. "Sanatorium miłości", Halina Jaksa przekazała na Facebooku wspaniałą wiadomość. Została nominowana do tytułu "Osobowość Roku 2020" w kategorii polityka, samorządność i społeczność lokalna.

  • Halina Jaksa została nominowana do tytułu Osobowość Roku 2020
  • Konkurs organizowany jest przez "Dziennik Łódzki" i "Express Ilustrowany"

Halina Jaksa to jedna z najsympatyczniejszych uczestniczek programu "Sanatorium miłości". Wysiłek, jaki włożyła w reprezentowanie Pabianic na łamach ekranach całej Polski w ubiegłym roku przyczynił się do jej nominacji do tytułu Osobowość Roku 2020.

Halina Jaksa nominowana do tytułu Osobowość Roku 2020

Sympatia, pozytywna energia i przede wszystkim nieschodzący z buzi uśmiech, to cechy, którymi na co dzień wykazuje się słynna Halina Jaksa z programu "Sanatorium miłości".

Kobieta podzieliła się ze swoimi fanami bardzo radosną informacją. Dzięki udziałowi w show Telewizji Polskiej została uhonorowana nominacją do tytułu Osobowość Roku 2020 miasta Łodzi.

- Nominacja za: Promowanie miasta Pabianic przez udział w programie Sanatorium miłości [...] Już sama nominacja to dla mnie zaszczyt, ale jeśli ktoś zechce oddać na mnie głos, będzie mi bardzo miło - czytamy na Facebooku kobiety.

Małgorzata Socha pokazała zdjęcia sprzed lat. Jeden szczegół zastanawiaMałgorzata Socha pokazała zdjęcia sprzed lat. Jeden szczegół zastanawiaCzytaj dalej

Zabawa organizowana jest przez "Dziennik Łódzki" oraz "Express Ilustrowany". Halina Jaksa została nominowana w kategorii Polityka, samorządność i społeczność lokalna.

Uczestniczka "Sanatorium miłości" przed ogromną szansą

W udostępnionym przez Halinę Jaksę oświadczeniu, wydanym przez organizatorów.można przeczytać, że laureaci zostaną uhonorowani prestiżowymi tytułami oraz statuetkami. Co więcej, mają zostać także zaprezentowani w specjalnym dodatku "Dziennika Łódzkiego". Jednak na tym nie koniec:

- Dodatkowo laureaci pierwszych trzech miejsc w każdej kategorii w skali województwa zostaną przedstawieni na stronach wyjątkowej książki "Osobowość Roku 2020" - czytamy.

Natomiast zwycięzcy we wszystkich kategoriach staną przed szansą zdobycia wyróżnień w skali ogólnopolskiej. Po awansie do finału zostaną odznaczeni tytułem, o który toczy się gra.

Wierzymy mocno, że Halina Jaksa ma duże szanse na zwycięstwo i uda jej się osiągnąć wystarczającą liczbę głosów. Życzymy powodzenia!

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: facebook.com

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Następny artykuł