Gwiazda "Hotel Paradise" Żródło: Świat Gwiazd

Pod wpływem silnej substancji i alkoholu uciekali przed policją w Warszawie. Pasażerką okazała się znana modelka

15 Luty 2021 Natalia NiewczasNatalia Niewczas

Uczestniczka drugiej edycji programu “Hotel Paradise” uwikłana w policyjny pościg. Modelka zajmowała miejsce pasażera; pojazdem kierował jej nietrzeźwy znajomy. Mężczyznę ostatecznie zatrzymało zderzenie z betonowym murem zlokalizowanym przy podziemnym przejściu.

  • 14 lutego na warszawskich ulicach miał miejsce policyjny pościg
  • Kierowcą pojazdu okazał się znajomy uczestniczki “Hotelu Paradise”, Julii
  • Gwiazda programu osobiście nie odniosła się do medialnych doniesień

Media informują o niebezpiecznym zdarzeniu z udziałem uczestniczki 2 edycji reality show “Hotel Paradise”. W walentynkowy wieczór Julia miała uczestniczyć w pościgu z policją. Razem z kierującym mercedesem znajomym uciekali przed przedstawicielami prawa ulicami stolicy Polski.

Pościg w Warszawie. Za kierownicą znajomy uczestniczki programu “Hotel Paradise”

Walentynkowy wieczór uczestniczki show “Hotel Paradise” nie należał do romantycznych. Julia ścigała się ze stołeczną policją, zajmując miejsce pasażera w mercedesie znajomego. Auto mknęło ulicami Żwirki i Wigury, Wawelską i al. Niepodległości.

Jak informują media, kierowca został zatrzymany do rutynowej kontroli. Po dmuchnięciu w alkomat miał rzucić się do ucieczki, co zapoczątkowało pościg ulicami miasta. Wszystkiemu z siedzenia pasażera przyglądała się uczestniczka “Hotelu Paradise”.

Po pewnym czasie samochód uderzył w betonowy mur prowadzący do podziemnego przejścia, który znajduje się przy al. Niepodległości. Gdy dalsza ucieczka poważnie uszkodzonym pojazdem stała się niemożliwa, kierowca wysiadł z samochodu i wziął nogi za pas.

Obrazy Świat gwiazd"Gdyby to była gwiazda TVN, ten wyrok mógłby być inny". W TVP tak skomentowano umorzenie sprawy Viki GaborCzytaj dalej

Ostatecznie znajomy uczestniczki “Hotelu Paradise” został zatrzymany przez policję. Jak się szybko okazało, kierowca mercedesa był pod wpływem alkoholu; w jego organizmie wykryto kokainę. Dodatkowo miał czynny zakaz prowadzenia pojazdów.

Managerka gwiazdy “Hotelu Paradise” o zdarzeniu. “Nie zamierzała w tym uczestniczyć”

Całą sprawę skomentowała managerka gwiazdy “Hotelu Paradise”. Potwierdziła, że Julia przebywała w tym czasie ze znajomym i była z nim w aucie. Gdy mężczyzna zaczął uciekać, modelka miała zażądać, by się zatrzymał i opuściła pojazd.

- Julia jechała ze znajomym, kiedy ten zaczął uciekać, Julka kazała mu się zatrzymać i wysiadła z auta. Nie zamierzała w tym uczestniczyć - przekazywała.

Sama Julia do tej pory w żaden sposób nie odniosła się do zaistniałej sytuacji. Od dawna prowadzi jednak aktywną działalność w social mediach; być może jej komentarz jest jedynie kwestią czasu.

Julia pochodzi z Mazur. Przez pewien czas mieszkała w Niemczech; obecnie znów osiedliła się w Warszawie. Druga edycja “Hotelu Paradise”, w której wzięła udział, była emitowana na antenie TVN jesienią 2020 roku.

Samochód

Źródło: screen pudelek.pl

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Pudelek, Party, TVN

Następny artykuł