Swiatgwiazd.pl
Ida Nowakowska

Pawel Wodzynski/East News

Ida Nowakowska pojawi się na ekranie w roli zakonnicy. Zagra z Małgorzatą Kożuchowską

6 Sierpnia 2021

Autor tekstu:

Karol Osiński

Ida Nowakowska odniosła kolejny sukces w swojej bogatej karierze. Dziennikarka Telewizji Polskiej wystąpi w nowym filmie fabularnym o życiu kardynała Stefana Wyszyńskiego. Wcieli się w postać zakonnicy.

  • Ida Nowakowska zagra w filmie o życiu kardynała Stefana Wyszyńskiego

  • Wcieli się w rolę zakonnicy

  • Zagra m.in. obok Małgorzaty Kożuchowskiej, czy Ksawerego Szlenkiera

Postać zakonnicy bez wątpienia bardzo odpowiada samej zainteresowanej, która prywatnie jest bardzo uduchowioną osobą. Nowe wyzwanie będzie dla niej bardzo ciekawą przygodą.

Ida Nowakowska wcieli się w postać zakonnicy

Ostatnie lata kariery Idy Nowakowskiej to była przepustka do ogromnej sławy, a przy tym szczęścia i niewątpliwie pieniędzy. Prezenterka TVP stała się na tyle popularna, że otrzymała już szansę sprawdzenia się w roli jurorki, prowadzącej, a teraz także aktorki.

Już wkrótce ujrzymy ją w filmie fabularnym o życiu kardynała Stefana Wyszyńskiego, w którego postać wcieli się Ksawery Szlenkier. Produkcja reżyserii Tadeusza Syka będzie przedstawiać życie Wyszyńskiego w czasach okresu wojennego, kiedy jako ksiądz porucznik pełnił rolę kapelana Armii Krajowej.

Ida Nowakowska dostała angaż w produkcji, gdzie wcieli się w postać zakonnicy. Obok niej zagra Małgorzata Kożuchowska. Utalentowana i popularna aktorka zagra Matkę Różę Czacką. W przypadku prezenterki TVP to naprawdę ciekawe przeżycie, gdyż prywatnie jest bardzo uduchowiona.

Andrzej Piaseczny - ea

Odwołano koncert Andrzeja Piasecznego w Poznaniu. "Jest nam bardzo przykro"

CZYTAJ DALEJ

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:- Okres wojenny księdza porucznika Wyszyńskiego jest bardzo często pomijany przez biografistów. Wszyscy znają kardynała Wyszyńskiego, ale nie znają księdza porucznika Wyszyńskiego ps. Radwan III. Chcemy i musimy to zmienić - mówił na jednej z konferencji prasowych Tadeusz Syka.

Ida Nowakowska w filmie

Warto podkreślić, że film o Wyszyńskim nie będzie debiutem Nowakowskiej na ekranie. Już jako siedmiolatka po raz pierwszy pojawiła się na ekranie w filmie pt. „Bandyta”. Występowała również w takich produkcjach jak m.in.: „Sala samobójców”, „Most Wanted”, lub „Czyściec”.

Wielokrotnie mogliśmy ją podziwiać także w rolach teatralnych. Występowała na deskach takich teatrów jak: Teatr Muzyczny Roma w Warszawie, Studio Buffo w Warszawie, Metropolitan Opera w Nowym Jorku, Lincoln Center w Nowym Jorku.

Sama zabłysnęła jako tancerka, a przełomowym momentem w jej karierze był udział w programie „You Can Dance” ponad dekadę temu.

Zobacz zdjęcia:Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: pudelek.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl.

Tagi:

Karol OsińskiAutor

Redaktor serwisu swiatgwiazd.pl. Wielbiciel piłki nożnej, dobrej książki i filmu. Wcześniej czerpałem doświadczenie w radiu, gazecie oraz sportowych serwisach internetowych.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

fot. Piotr Molecki/East News

Życie Gwiazd

Gwiazdy żegnają Leonarda Pietraszaka. Głos zabrała także ocierająca łzy żona aktora

Czytaj więcej >
fot. KAPiF

Życie Gwiazd

"Zaczyna od kablowania". Dowbor i Rock już złapali specyficzny kontakt

Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Jak dziś wygląda Vicky ze "Zbuntowanego anioła"? Po niej najmniej widać upływ czasu

Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Jak dziś wygląda Filip z "Rodziny zastępczej"? Metamorfoza Sergiusza Żymełki

Czytaj więcej >
fot. KAPiF

Życie Gwiazd

Syn Klaudii El Dursi ma już 14 lat. Tak wygląda pociecha gwiazdy "Hotelu Paradise"

Czytaj więcej >
fot. KAPiF

Życie Gwiazd

Historia Edwarda Żentary. Żona i syn, romans, kłopoty zawodowe i tajemniczy list

Czytaj więcej >