Swiatgwiazd.pl
Olaf Lubaszenko

TRICOLORS/East News

Odmieniony Olaf Lubaszenko pojawił się na gali filmowej. Aktor zachwyca sylwetką

4 Sierpnia 2021

Autor tekstu:

Barbara Bujar

Udostępnij:

Olaf Lubaszenko jest nie tylko doskonałym aktorem, ale także jednym z najbardziej cenionych reżyserów w Polsce. W ostatnim czasie dużo mówi się o jego przemianie, a dokładnie o pokonaniu problemów z nadwagą. Dziś zakończył się 23. Przegląd Filmowy Kino Na Granicy w Cieszynie, podczas którego artysta zaszczycił publiczność swoją obecnością. Trzeba przyznać, że prezentował się naprawdę świetnie.

  • Olaf Lubaszenko jest polskim aktorem filmowym, telewizyjnym i teatralnym oraz reżyserem i producentem

  • W ostatnich latach aktor zmagał się z dwiema chorobami – depresją i nadwagą, z którymi udało się mu wygrać

  • Podczas 23. Przeglądu Filmowego Kino Na Granicy w Cieszynie artysta zaprezentował swoją odmienioną sylwetkę

Kariera Olafa Lubaszenki sięga lat 80. ubiegłego wieku, kiedy jako nastolatek zagrał w serialu „Życie Kamila Kuranta” Grzegorza Warchoła. Z czasem jego dorobek aktorski zaczął się powiększać, a obok genialnie odegranych ról zaczęły pojawiać się także pozycje reżyserskie. Przypomnijmy, że Lubaszenko odpowiadał za powstanie takich filmów jak między innymi „Sztos”, „Poranek kojota” czy „Złoty środek”.

maciej-stuhr

Żona Macieja Stuhra szczerze o ciąży. „Dobrze, że ten czas już za mną”

CZYTAJ DALEJ

Olaf Lubaszenko zmagał się z depresją i nadwagą

Mimo wielu sukcesów zawodowych w życiu prywatnym Olafa Lubaszenki nie zawsze było kolorowo. W pewnym momencie u aktora zaczęto zauważać znaczną nadwagę, a co więcej – w mediach pojawiły się informacje o jego walce z depresją. Sam zainteresowany skomentował przykre doniesienia między innymi na łamach „Newsweeka”.

- (...) nie ma znaczenia, co było pierwsze – depresja i otyłość to upiorne siostry bliźniaczki. Świetnie ze sobą zgrane i dopasowane – mówił Lubaszenko.

Do listy niepokojących problemów zdrowotnych aktor dopisał wówczas także cukrzycę i bezdech senny. Choć fani byli zaniepokojeni jego stanem, on nie zamierzał się poddać. Po długiej, ale jakże intensywnej walce zaczął prezentować zupełnie nową i o wiele zdrowiej wyglądającą sylwetkę.

Szczuplejszy Olaf Lubaszenko na gali filmowej

W ciągu minionych sześciu dni w Cieszynie odbywał się 23. Przegląd Filmowy Kino Na Granicy. W wydarzeniu wzięło udział wielu artystów polskich, w tym ceniony aktor i reżyser Olaf Lubaszenko. Gwiazdor pojawił się w towarzystwie między innymi reżysera Janusza Zaorskiego. Zdjęcia z gali już pojawiły się w sieci.

Olaf Lubaszenko, który podczas wydarzenia podzielił się z publicznością ciekawostkami dotyczącymi swojego zawodu, zaprezentował się w eleganckim garniturze i odmienionej sylwetce. Jak łatwo zauważyć po nadwadze, która przez długi czas spędzała mu sen z powiek, właściwie nie ma już śladu.

Zrzucił 80 kilogramów

Jak przypomina Plejada, jeszcze kilka lat temu Olaf Lubaszenko ważył 165 kilogramów przy 179 cm wzrostu. Aktor postanowił przejść na odpowiednią dietę, a dodatkowo zadbał o aktywność fizyczną. Ciężka praca najwyraźniej przyniosła oczekiwane efekty.

Kilka miesięcy temu media donosiły, że waga Olafa Lubaszenki zmniejszyła się o około 80 kilogramów. Dobre wieści nie pozwoliły jednak spocząć aktorowi na laurach. Wciąż słyszy się, że gubi on kolejne kilogramy. Gratulujemy!

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Zdrowa opalenizna jak u gwiazd? Bez solarium, bez „smażenia się na słońcu”

  • Co zrobić, żeby na zdjęciach z wakacji wyglądać jak gwiazda?

  • Patrycja Kazadi zmaga się z poważną chorobą. To dlatego zniknęła z mediów

źródło: Facebook, Plejada

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Barbara BujarAutor

Redaktor serwisu swiatgwiazd.pl. Prywatnie wielbicielka górskich wędrówek, sportów zimowych i dobrej książki. Lubi podejmować się nowych wyzwań i ceni sobie możliwość rozwoju.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Plotki

Kajra poinformowała o swoim stresie związanym z „Tańcem z Gwiazdami”

Czytaj więcej >

Plotki

Syn Zenka Martyniuka faktycznie zmienił tryb życia?

Czytaj więcej >

Plotki

Nieprzyjemna sytuacja na antenie TVP z udziałem Korwina-Mikkego

Czytaj więcej >

Plotki

Andrzej Piaseczny opowiedział o kulisach "Tańca z Gwiazdami"

Czytaj więcej >
Andrzej Duda

Plotki

Agata i Andrzej Duda modlą się o zdrowie prezydenta Czech

Czytaj więcej >
Magda Gessler

Plotki

Magda Gessler ostro komentuje dzieło Roksany: „Mam wrażenie, że ktoś zrobił kupę"

Czytaj więcej >