Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Olaf Lubaszenko

Olaf Lubaszenko

Olaf Lubaszenko to aktor filmowy i teatralny, reżyser i producent związany z Teatrem Buffo. Jest dyrektorem artystycznym Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach.

Olaf Lubaszenko
06.01.2024 19:09 Olaf Lubaszenko walczył o zdrowie i schudł 80 kg! Jego nowe zdjęcia niepokoją

Olaf Lubaszenko w ostatnich latach przeszedł fantastyczną metamorfozę. Nie tylko pokonał okropną chorobę, ale też schudł 80 kilogramów. Wrócił do grania w filmach. 55-letni aktor zaniepokoił jednak fanów na najnowszych zdjęciach. Jak wyglądał?

Olaf Lubaszenko
07.11.2023 23:13 Otyłość, depresja... Olaf Lubaszenko przez lata zmagał się z poważnymi problemami. Teraz mówi o tym otwarcie

Olaf Lubaszenko jest jedną z największych gwiazd polskiego kina i telewizji. Filmy i seriale, które tworzył, są dziś kultowe. A jednak aktor i reżyser przez bardzo wiele lat walczył z poważnymi problemami i chorobami. Jak wygląda teraz? Zmiana jest wręcz magiczna.

Olaf Lubaszenko
31.03.2023 15:37 Olaf Lubaszenko żegna ukochaną mamę. Kim była Asja Łamtiugina?

Olaf Lubaszenko przekazał za pośrednictwem mediów społecznościowych tragiczną wiadomość – odeszła jego ukochana mama. Artysta pożegnał ją kilkoma wzruszającymi zdaniami. Asja Łamtiugina była aktorką i pierwszą żona Edwarda Lidne-Lubaszenki, w listopadzie skończyła 82 lata.

Olaf Lubaszenko
15.02.2023 22:08 Olaf Lubaszenko wspomina Grzegorza Skrzecza. "Miał mnóstwo pozytywnej energii i naturalność"

15 lutego 2023 roku do mediów dotarła przykra informacja. W wieku 65 lat zmarł Grzegorz Skrzecza, wybitny pięściarz o wielu osiągnięciach oraz aktor. Olaf Lubaszenko wielokrotnie współpracował ze sportowcem na planie filmowym. W poruszających słowach pożegnał kolegę.Informacja o śmierci Grzegorza wstrząsnęła branżą aktorską i medialną. Sportowiec spełniał się na wielu płaszczyznach i doczekał się pokaźnego grona fanów. Sieć zasypała masa kondolencji i wspomnień.

Olaf Lubaszenko
04.12.2022 22:00 Olaf Lubaszenko był mężem Katarzyny Groniec. Przez lata utrzymywał ten związek w tajemnicy

Olaf Lubaszenko jest jednym z najpopularniejszych polskich aktorów. Niestety, w przeciwieństwie do jego sukcesywnej kariery zawodowej, nie mógł pochwalić się wieloma powodzeniami w życiu uczuciowym. Oto krótka historia romansów wybitnego artysty.Gwiazdor największą sławę i rozpoznawalność zyskał dzięki rolom w takich filmach, jak "Chłopaki nie płaczą", "Poranek Kojota" czy "Kroll". Jego wielka aktorska przygoda rozpoczęła się jeszcze w dzieciństwie, w wieku zaledwie 13 lat, gdy zagrał tytułową rolę w produkcji "Życie Kamila Kuranta".

Krzysztof Kiersznowski i Olaf Lubaszenko
25.10.2021 02:00 Olaf Lubaszenko wspomina Krzysztofa Kiersznowskiego. Wzruszające słowa

Cała Polska zatrzymała się na parę chwil, kiedy wczoraj wieczorem dowiedzieliśmy się o śmierci Krzysztofa Kiersznowskiego. Wybitny aktor miał 70 lat. Dziś przyjaciele i bliscy legendarnego artysty wspominają chwile spędzone u jego boku. Olaf Lubaszenko we wzruszającym wpisie na Instagramie, podziękował Krzysztofowi Kiersznowskiego za wspólne lata.Olaf Lubaszenko w pięknym poście na swoim profilu w social mediach zdradził, jakim człowiekiem tak naprawdę był Krzysztof Kiersznowski. Łzy same cisną się do oczu.

Olaf Lubaszenko
16.10.2021 02:00 Olaf Lubaszenko długo walczył o powrót do zdrowia. Niebywałe, jak dziś wygląda

Olaf Lubaszenko przeszedł szokującą przemianę. Aktor zmagał się z wieloma dolegliwościami zdrowotnymi i bardzo długo walczył o powrót do zdrowia. Teraz na najnowszym zdjęciu na Instagramie zaprezentował odmienioną wersję siebie.Starania aktora przyniosły spektakularne efekty.

olaf-lubaszenko
04.08.2021 02:00 Odmieniony Olaf Lubaszenko pojawił się na gali filmowej. Aktor zachwyca sylwetką

Olaf Lubaszenko jest nie tylko doskonałym aktorem, ale także jednym z najbardziej cenionych reżyserów w Polsce. W ostatnim czasie dużo mówi się o jego przemianie, a dokładnie o pokonaniu problemów z nadwagą. Dziś zakończył się 23. Przegląd Filmowy Kino Na Granicy w Cieszynie, podczas którego artysta zaszczycił publiczność swoją obecnością. Trzeba przyznać, że prezentował się naprawdę świetnie.Olaf Lubaszenko jest polskim aktorem filmowym, telewizyjnym i teatralnym oraz reżyserem i producentemW ostatnich latach aktor zmagał się z dwiema chorobami – depresją i nadwagą, z którymi udało się mu wygraćPodczas 23. Przeglądu Filmowego Kino Na Granicy w Cieszynie artysta zaprezentował swoją odmienioną sylwetkęKariera Olafa Lubaszenki sięga lat 80. ubiegłego wieku, kiedy jako nastolatek zagrał w serialu „Życie Kamila Kuranta” Grzegorza Warchoła. Z czasem jego dorobek aktorski zaczął się powiększać, a obok genialnie odegranych ról zaczęły pojawiać się także pozycje reżyserskie. Przypomnijmy, że Lubaszenko odpowiadał za powstanie takich filmów jak między innymi „Sztos”, „Poranek kojota” czy „Złoty środek”.

Olaf_Lubaszenko
08.06.2021 02:00 Metamorfoza Olafa Lubaszenki. Dziś aktor nie przypomina siebie sprzed lat

Olaf Lubaszenko od dawna nie pokazywał się publicznie. Aktor w ostatnich miesiącach przeszedł spektakularną metamorfozę - bardzo schudł i pokonał otyłość. Nowe zdjęcia zaskakują.Olaf Lubaszenko od lat zmagał się z depresją i otyłością.W ciągu ostatniego roku aktor znacznie schudł.Efektami podzielił się na profilu na Instagramie.Olaf Lubaszenko w swojej karierze przeszedł kilka znaczących zmian - od sportowej sylwetki, przez otyłość po powrót do wcześniejszej wagi. Niedawno pochwalił się zmianą wyglądu w Internecie.