Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Olaf Lubaszenko był mężem Katarzyny Groniec. Przez lata utrzymywał ten związek w tajemnicy
Martyna Pałka
Martyna Pałka 04.12.2022 22:00

Olaf Lubaszenko był mężem Katarzyny Groniec. Przez lata utrzymywał ten związek w tajemnicy

Olaf Lubaszenko
fot. KAPiF

Olaf Lubaszenko jest jednym z najpopularniejszych polskich aktorów. Niestety, w przeciwieństwie do jego sukcesywnej kariery zawodowej, nie mógł pochwalić się wieloma powodzeniami w życiu uczuciowym. Oto krótka historia romansów wybitnego artysty.

Gwiazdor największą sławę i rozpoznawalność zyskał dzięki rolom w takich filmach, jak "Chłopaki nie płaczą", "Poranek Kojota" czy "Kroll". Jego wielka aktorska przygoda rozpoczęła się jeszcze w dzieciństwie, w wieku zaledwie 13 lat, gdy zagrał tytułową rolę w produkcji "Życie Kamila Kuranta".

Olaf Lubaszenko ma za sobą kilka nieudanych związków

Gwiazdor od początku miał drobne problemy w relacjach damsko-męskich i przez długi czas nie mógł znaleźć tej jedynej. Już w 1992 roku powiedział uroczyste "tak" z Katarzyną Groniec. Niestety, ich małżeństwo nie przetrwało próby czasu i już trzy lata później para zdecydowała się na rozwód. Owocem ich relacji jest córka Marianna.

Zaraz po tym nieudanym związku Olaf Lubaszenko postanowił związać się z Karoliną Muszalak. Aktorka zaistniała w polskim show-biznesie swoją rolą w kultowym serialu TVP "Plebania". Niestety, przez swoje poprzednie doświadczenia oraz zakorzenionego w jego podświadomości zabobony aktor przez długi czas nie opowiadał głośno o swojej relacji.

Coś się w moim życiu zmienia. Ale jestem tak potwornie zabobonny, że nie powiem, co i z kim. Jak się już zmieni na dobre, nie będę tego ukrywał – powiedział kiedyś Olaf Lubaszenko.

Niestety, również ten związek nie miał szczęśliwego zakończenia. Powodem był najprawdopodobniej brak czasu oraz nadmiar obowiązków aktora, który wtedy przeżywał jeden z najlepszych okresów w swojej karierze zawodowej.

– Gdy namiętność i fascynacja zmniejszają się, rosną wymagania. Na początku są zerowe, bo ta druga osoba wystarcza za cały świat. Może tylko u mnie wymagania pojawiają się trochę za wcześnie i być może są zbyt duże – skomentował gwiazdor.

Olaf Lubaszenko jest szczęśliwie zakochany

Teraz wygląda na to, że aktor w końcu odnalazł swoje szczęście. Od 2006 roku związany jest z Hanną Wawrowską, czyli przewodniczącą Klubu Fair Play Polskiego Komitetu Olimpijskiego oraz dziennikarką "Rzeczpospolitej". Ponadto ukochana gwiazdora jest specjalistką do spraw protokołu dyplomatycznego oraz etykiety biznesowej.

Zakochani stronią od mediów i otwartego pokazywania swojego życia w sieci. Do dziś są jedną z najbardziej tajemniczych par polskiego show-biznesu. Czasami jedynie dodadzą wspólne zdjęcie na swój profil na Instagramie.

Zobacz zdjęcia:

Olaf Lubaszenko 1
Olaf Lubaszenko, fot. KAPiF

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Odetchnij w końcu pełną piersią. Znamy sprawdzone sposoby

  2. Są małżeństwem 11 lat, Kamil i Marta Glik przez lata się nienawidzili. Początkowo zakochał się w jej siostrze

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].