Swiatgwiazd.pl
Ida Nowakowska

Piotr Molecki/East News

Ida Nowakowska wróciła po porodzie do telewizji. Podziękowała swojej mamie, wyznanie poruszyło wszystkich

26 Maja 2021

Autor tekstu:

Natalia Niewczas

Udostępnij:

Po krótkiej przerwie związanej z narodzinami synka Ida Nowakowska wróciła do studia Telewizji Polskiej. W dzisiejszym wydaniu magazynu śniadaniowego TVP wystąpiła już w roli prowadzącej. Postanowiła wykorzystać okazję i przekazać jednej z najbliższych osób gorące słowa podziękowania. Dała również znać, jak czuje się w nieco ponad dwa tygodnie po porodzie.

  • Niedawno Ida Nowakowska została matką

  • Prezenterka szybko wróciła po porodzie do pracy

  • Dziś na antenie TVP zdobyła się na bardzo miły gest

Ida Nowakowska to obecnie jedna z najpopularniejszych polskich prezenterek. Tancerka współpracuje z Telewizją Polską, gdzie pojawiała się w takich programach jak „Dance Dance Dance” czy „The Voice Kids”. Wielu telewidzów zna ją również z „Pytania na śniadanie”; właśnie dziś, w święto wszystkich mam, Ida Nowakowska wróciła do pracy w studiu po krótkiej przerwie.

Ida Nowakowska urodziła

Przypomnijmy, że wieść o ciąży Idy Nowakowskiej trafiła do mediów w styczniu 2021 roku. Dobrą nowinę przekazała sama prezenterka. Podczas jednego z odcinków „Pytania na śniadanie” nagle wstała i pokazała do kamery swój powoli rosnący brzuch.

Jak wiadomo, Ida Nowakowska od dawna pragnęła zostać matką. Jej marzenie spełniło się w tym miesiącu, prezenterka i jej małżonek doczekali się syna. Tancerka podała kilka szczegółowych informacji dotyczących narodzin dziecka za pomocą mediów społecznościowych, gdzie chętnie się udziela (więcej >tutaj<).

- Jakby to ująć... o godz. 1:04 mój świat obrócił się do góry nogami. A tutaj chwilka po porodzie... Jack nie mógł się rozstać ze swoim przyjacielem… - czytamy na Instagramie.

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek zachorowała na koronawirusa, który pokrzyżował jej aktorskie plany. Na szczęście to nie koniec możliwości gwiazdy

CZYTAJ DALEJ

Co ciekawe, prezenterka nie zrezygnowała z aktywności zawodowej w trakcie ciąży. Pojawiła się podczas 18. Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci, gdzie wykonała taneczny układ. Nie zaprzestała także pracy na planie roztańczonego show „Dance Dance Dance”, w każdym odcinku programu oceniając występy uczestników.

Prezenterka wróciła do „Pytania na śniadanie” w Dzień Matki

Jak się okazało, zmotywowanej Idzie Nowakowskiej wystarczyła wyjątkowo krótka przerwa od służbowych obowiązków. 22 maja tancerka przedstawiła wyniki głosowania polskiego jury podczas 65. Konkursu Piosenki Eurowizji. Dziś, tj. 26 maja, wróciła natomiast do studia programu „Pytanie na śniadanie” po zaledwie 20 dniach od porodu. Pojawiła się na antenie w Dzień Matki, który jest dla niej szczególnie wyjątkowy - w nowej roli obchodzi go przecież pierwszy raz.

Na wizji Ida Nowakowska dała telewidzom znać, jak obecnie się czuje. Jak przyznała, miewa się bardzo dobrze, co zawdzięcza między innymi wsparciu najbliższych oraz współpracowników. Prezenterka nie zapomniała również o kimś, komu należały się dziś wyjątkowe podziękowania.

Na antenie „Pytania na śniadanie” Ida Nowakowska wspomniała o mamie, dzięki której mogła zjawić się w pracy. Tancerka pozdrowiła rodzicielkę i serdecznie podziękowała jej za pomoc w opiece nad synkiem.

- Chciałam pozdrowić moją mamę dzięki, której mogę tutaj być, bo zajmuje się maleństwem - wyjawiła Ida Nowakowska.Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Jastrząb Post, Pytanie na śniadanie, Instagram

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Piotr Fronczewski

Życie gwiazd

Piotr Fronczewski poświęca dużo czasu rodzinie. Nie chce popełnić błędu sprzed lat

Czytaj więcej >
Jolanta Fraszyńska

Życie gwiazd

Jolanta Fraszyńska szykuje się do ślubu. Kim jest jej wybranek?

Czytaj więcej >
Zdzisław pokazał ukochaną

Życie gwiazd

„Sanatorium miłości”: Zdzisław pochwalił się ukochaną

Czytaj więcej >
Joanna Koroniewska

Życie gwiazd

Joanna Koroniewska opublikowała zdjęcie bałaganu. "Ile niepotrzebnych rzeczy może pomieścić męska torba"

Czytaj więcej >
Edyta Górniak

Życie gwiazd

Edyta Górniak tłumaczy się z koncertu w TVP. "To był Muzyczny pogrzeb Krzysztofa"

Czytaj więcej >
Barbara Winiarska zmarła nagle

Życie gwiazd

Barbara Winiarska porzuciła karierę dla chorej córki. Śmierć przyszła nagle

Czytaj więcej >