Swiatgwiazd.pl
Uczestniczka programu "Ślub od pierwszego wejrzenia"

Kadr z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia"; screen youtube.com/TVN7

Iga ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" rezygnuje z używania Instagrama. Powodem jest przemoc internautów

29 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Natalia Niewczas

Udostępnij:

Uczestniczka show "Ślub od pierwszego wejrzenia" jest bombardowana nienawistnymi komentarzami. Po fali kąśliwych uwag zalewających social media bohaterka 5. edycji programu powiedziała "dość". Małżonka Karola postanowiła tymczasowo

  • Iga Śmiechowicz mierzy się z falą nienawistnych komentarzy

  • Ostatnio ogłosiła w social mediach, że zawiesza działalność w sieci

  • Pocieszyła fanów, dodając, że za jakiś czas wznowi aktywność na profilu

Program „Ślub od pierwszego wejrzenia” pojawił się na antenie po raz pierwszy w 2016 roku. Widzom najwyraźniej przypadło do gustu kibicowanie połączonym przez psychologów parom, bo show utrzymuje się w ramówce grupy TVN do dziś. Obecnie trwa emisja 5. odsłony „Ślubu od pierwszego wejrzenia”. Jedną z uczestniczek nowej edycji jest Iga Śmiechowicz, która obecnie mierzy się z ogromnymi nieprzyjemnościami.

Uczestniczka „Ślubu od pierwszego wejrzenia” zmaga się z nienawistnymi komentarzami

Iga Śmiechowicz, na co dzień recepcjonistka, to obecnie bohaterka „Ślubu od pierwszego wejrzenia”, która stała się rozpoznawalna dzięki małżeństwu z Karolem Macieszem zawartym na potrzeby programu. Jak się okazuje, małżonka Karola dotkliwie przekonała się, że popularność ma również tę negatywną stronę.

Już od dłuższego czasu do mediów docierają wieści o fali nienawistnych komentarzy, z jakimi na co dzień zmaga się uczestniczka show „Ślub od pierwszego wejrzenia”. Internauci zostawiają je w szczególności w mediach społecznościowych Igi Śmiechowicz. Zaledwie cztery odcinki programu wyemitowane na antenie wystarczyły, by małżonka Karola wręcz zatonęła w pełnych jadu wiadomościach.

Jak relacjonowała w jednym ze wpisów Iga Śmiechowicz, użytkownicy sieci często pozwalali sobie na uszczypliwości na temat jej wyglądu. Uczestniczka show „Ślub od pierwszego wejrzenia” wyliczała, że kąśliwe uwagi dotyczyły między innymi jej nóg, brwi, a nawet powiek. W sekcji komentarzy sypały się również wyjątkowo niestosowne epitety.

- Paszteciara, brzydka, meliniara... (...) aż mi wstyd, że kobieta kobiecie potrafi napisać takie rzeczy. Patrzę w lustro i nie widzę pasztetu... Może dlatego, że pasztet jest super i ja bym go tak nie obrażała - odnosiła się do nienawistnych treści Iga Śmiechowicz.

W pewnym momencie cierpliwość bohaterki programu „Ślub od pierwszego wejrzenia” się skończyła. Iga Śmiechowicz ogłosiła, że zamierza systematycznie usuwać wszelkie obraźliwe wiadomości. Zaznaczyła, że powodem podjęcia tej decyzji nie jest obawa przed krytyką, a pogarda dla szerzenia nienawiści.

Iga Śmiechowicz rezygnuje z aktywności w social mediach

Ostatnio czara goryczy w tej sprawie najwidoczniej się już przelała. Iga Śmiechowicz przekazała fanom ważną decyzję - poinformowała, że zamierza usunąć się w cień do czasu zakończenia emisji programu, o czym mogli dowiedzieć się obserwatorzy jej profilu na Instagramie.

Inspiracją do podjęcia podobnych działań był dla uczestniczki show „Ślub od pierwszego wejrzenia” dzień, w którym dobrowolnie odmówiła sobie korzystania z mediów społecznościowych. Uznała spędzony bez nich czas za wyjątkowo udany, co przełożyło się na wspomnianą decyzję. Jak zaznaczyła Iga Śmiechowicz, przez czas swej wirtualnej nieobecności zamierza nabrać sił i dystansu.

- Wczoraj spędziłam dzień bez social mediów i to był dobry dzień. Dlatego wrócę tutaj po programie. Dam sobie czas na pracę, skupienie, okiełznanie moich emocji. Ale przede wszystkim czas na przygotowanie się, bo mimo chwilowego kryzysu jestem mocnym zawodnikiem. (...) Trzymajcie się i do zobaczenia wkrótce - ogłosiła w mediach społecznościowych.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Joanna Górska świętuje trzecią rocznicę powrotu do zdrowia. Poruszające słowa

  • Rafał Mohr poinformował o śmierci swojej mamy. Słowa aktora poruszają do łez

  • Augustin Egurrola skomentował swoje przejście do TVP. "To była trudna decyzja"

Źródło: Instagram, Plotek, o2.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Natalia Niewczas

Redaktor serwisu swiatgwiazd.pl

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Życie gwiazd

Maja Rutkowski w żałobie. Zmarł teść słynnego detektywa

Czytaj więcej >
Katarzyna Dowbor

Życie gwiazd

Córka Katarzyny Dowbor wraca do Polski. Dziennikarka odetchnęła z ulgą

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Nie żyje Freddie Combs. Uczestnik "X Factor" miał 49 lat

Czytaj więcej >
tvn

Życie gwiazd

Aktorzy "W11" wytoczyli proces stacji TVN

Czytaj więcej >
krzysztof rutkowski

Życie gwiazd

Żona Krzysztofa Rutkowskiego w żałobie. Wielka strata

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Przykre wieści o Ewie Krawczyk. Wdowa po artyście źle znosi żałobę

Czytaj więcej >