Katarzyna Dowbor - ile ma lat? Żródło: TRICOLORS/East News

Ile lat ma Katarzyna Dowbor?

22 Kwiecień 2021 Barbara BujarBarbara Bujar

Sympatycy programu „Nasz nowy dom” z pewnością nieraz zastanawiali się, ile lat ma Katarzyna Dowbor. Nie każdy wie, że pełna wigoru dziennikarka Polsatu jest już po sześćdziesiątce. Mimo to wciąż zachwyca urodą i niesamowitymi pokładami energii. Co o niej wiemy?

  • Katarzyna Dowbor urodziła się 7 marca 1959 roku w Warszawie. W tym roku obchodziła swoje 62. urodziny
  • Gospodyni programu „Nasz nowy dom” jest związana z mediami od lat 80. ubiegłego wieku
  • W 2019 roku na księgarnianych półkach ukazała się książka dziennikarki „Apetyt na życie”
  • Pełna energii Katarzyna Dowbor podpowiedziała czytelnikom, jak cieszyć się życiem po pięćdziesiątce

Ile lat ma Katarzyna Dowbor? To pytanie bardzo często zadają sobie widzowie Polsatu, którzy z zainteresowaniem śledzą kolejne poczynania ekipy „Naszego nowego domu”. Nic dziwnego, że wiek gospodyni tak ich nurtuje. Pani Katarzyna cieszy się bowiem nieprzemijającą urodą.

Katarzyna Dowbor skończyła 62 lata

Katarzyna Dowbor urodziła się 7 marca 1959 roku w Warszawie. Dwa lata temu przekroczyła magiczną granicę sześćdziesiątki, a to oznacza, że zaledwie kilka tygodni temu dziennikarka celebrowała swoje 62. urodziny. Tego dnia zwróciła się do swoich fanów w social mediach.

- Jest Was już 100 tysięcy na moim Instagramie! Bardzo się cieszę i dziękuję Wam za to, że jesteście ze mną – napisała pod opublikowanym nagraniem.

Na krótkim filmiku Katarzynie Dowbor jak zwykle nie zabrakło uśmiechu i energii. Dziennikarka codziennie zaraża pozytywnym nastawieniem swoich fanów, a do tego zachwyca ich nieprzemijającą urodą. Pomysłami na to, jak cieszyć się życiem nie po sześćdziesiątym, a już po pięćdziesiątym roku życia, podzieliła się z nimi w książce „Apetyt na życie”.

Dziś rocznica śmierci Witolda Pyrkosza. Jego żona opowiedziała, jak wygląda teraz jej codziennośćDziś rocznica śmierci Witolda Pyrkosza. Jego żona opowiedziała, jak wygląda teraz jej codziennośćCzytaj dalej

„Apetyt na życie” jest najnowszą książką Katarzyny Dowbor, która została wydana w 2019 roku nakładem wydawnictwa Buchmann. Publikacja cieszy się dobrymi opiniami na forach internetowych, a sama dziennikarka jest z niej bardzo dumna.

Co wiemy o Katarzynie Dowbor?

Choć Katarzyna Dowbor urodziła się w Warszawie, wychowywała się w Toruniu. Do stolicy powróciła jednak po maturze. To właśnie na Uniwersytecie Warszawskim gospodyni programu „Nasz nowy dom” ukończyła studia w zakresie pedagogiki. Mimo otrzymania tytułu magistra nie związała się na stałe z wyuczonym zawodem.

Katarzyna Dowbor spróbowała swoich sił w mediach. W latach 80. ubiegłego wieku trafiła do Polskiego Radia, jednak nie zagrzała tam długo miejsca. Prawdziwą karierę rozpoczęła w Telewizji Polskiej. Dziennikarka była związana ze stacją przez blisko 30 lat.

Po zakończeniu współpracy z TVP Katarzyna Dowbor rozpoczęła swoją przygodę z Polsatem. Dziś jest prowadzącą jednego z najpopularniejszych programów stacji. „Nasz nowy dom” doczekał się szesnastu serii, a ekipa z Katarzyną Dowbor na czele pomogła już ponad dwustu potrzebującym rodzinom.

Z Polsatem od lat związany jest także Maciej Dowbor – syn Katarzyny Dowbor z pierwszego małżeństwa. Dziennikarka ma także córkę Marię Dowbor-Baczyńską, ze związku z Jerzym Baczyńskim.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:


Źródło: Onet Plejada, Instagram

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Następny artykuł