Swiatgwiazd.pl > Katarzyna Dowbor

Katarzyna Dowbor

__Katarzyna Dowbor__ - to polska dziennikarka, która w latach 1983–2013 pracowała dla Telewizji Polskiej. Od jesieni 2013 roku jest związana z telewizją Polsat. Rozpoznawalność zyskała dzięki programowi "Nasz nowy dom", w którym wraz z ekipą remontową odmienia mieszkania i domy Polaków.

Katarzyna Dowbor
14.09.2023 15:09 Nagły zwrot akcji w sprawie Katarzyny Dowbor. Teraz to jej wyremontują dom! Trudno uwierzyć, w jakich warunkach żyła

Katarzyna Dowbor powraca do telewizji! Po rozstaniu z Polsatem internauci odliczali dni do kolejnej współpracy prezenterki. Wiemy już, w jakich nietypowych okolicznościach zobaczymy dziennikarkę tym razem. Na widzów czeka wiele niespodzianek.

Edward Miszczak, Katarzyna Dowbor
11.09.2023 17:24 Edward Miszczak jednak ma gest, tak pożegnał gwiazdę "Przyjaciółek". Dowbor nie mogła liczyć na podobne luksusy

Widzowie Polsatu pożegnali kolejną gwiazdę, która współpracowała ze stacją od ponad dekady. W serialu "Przyjaciółki" występowała już od pierwszych odcinków. Edward Miszczak na pożegnanie wykazał się serdecznym gestem. Nie wszystkie gwiazdy mogły na to liczyć podczas odejścia.

Katarzyna Dowbor
05.09.2023 12:13 Katarzyna Dowbor zmieniła branżę? Wyjawiła, czym się teraz zajmuje

Katarzyna Dowbor po rozstaniu z programem "Nasz nowy dom" skupiła się na zupełnie innych obowiązkach. Fani tęsknią za jej wystąpieniami, ale wygląda na to, że szybko nie zobaczymy jej w nowych programach. Wolny czas poświęciła branży niezwiązanej z show-biznesem.

Katarzyna Dowbor zaszła w ciążę przed maturę, fot. KAPiF
04.09.2023 09:20 Katarzyna Dowbor zaszła w ciążę przed maturą. To z nim doczekała się syna Macieja. Kim jest Piotr Dowbor?

Katarzyna Dowbor była trzykrotnie zamężna, a pierwsze z jej małżeństw zaowocowało synem Maciejem, który wkrótce poszedł w ślady matki i rozpoczął przygodę z show-biznesem. Relacja dziennikarki z jego ojcem nie zdołała przetrwać. Niesłychane, co poróżniło parę.

Katarzyna Dowbor
03.09.2023 14:42 Zwolniona z „Nasz nowy dom” Kasia Dowbor spotyka się z bohaterami programu. Pokazała wspólne zdjęcie

Katarzyna Dowbor przez dekadę była gwiazdą programu “Nasz Nowy Dom”. Fantastycznie sprawdzała się w roli prowadzącej. Tuż przed wakacjami została jednak zwolniona. Mimo wszystko nadal spotyka się z uczestnikami programu. Pokazała zdjęcie. 

Jann
02.09.2023 19:10 Jann w objęciach... uwielbianej polskiej gwiazdy! Takiego widoku nie spodziewał się chyba nikt. "Najsłodsze, co widziałam"

Jann ma na koncie coraz więcej sukcesów muzycznych. Teraz okazuje się, że i w jego życiu osobistym dzieją się pozytywne rzeczy. W sieci właśnie pojawiło się zdjęcie z przemiłego spotkania muzyka z bardzo bliską mu osobą. Fani w komentarzach nie kryją rozczulenia.

Anna Kalczyńska o zwolnieniu w TVN, nie bała się wspomnieć o Dowbor, fot. KAPiF
30.08.2023 12:03 Anna Kalczyńska dosadnie o zwolnieniu z TVN, nie bała się wspomnieć o Dowbor. "Żal i kłucie w sercu"

Anna Kalczyńska zabrała głos w sprawie swojego zwolnienia z “Dzień dobry TVN”. Gwiazda w gorzkich słowach opowiedziała o kulisach odejścia ze śniadaniówki i porównała swoją sytuację do tej, w jakiej całkiem niedawno znalazła się Katarzyna Dowbor.

Jak Katarzyna Dowbor ogłosiła ciążę?, fot. KAPIF
29.08.2023 11:39 Pamiętacie, jak Katarzyna Dowbor ogłosiła ciążę na wizji? Za odważny pomysł została zawieszona w pracy na dwa lata

Katarzyna Dowbor ciążę ogłosiła w sposób, który nie przypadł ówczesnym władzom TVP do gustu. W konsekwencji została odesłana na urlop macierzyński, który trwał aż dwa lata. Przypominamy nagranie, które w 1999 roku rozjuszyło prezesa stacji.

Katarzyna Dowbor szczerze o Elżbiecie Romanowskiej
18.08.2023 22:01 Katarzyna Dowbor ma żal do Elżbiety Romanowskiej? W końcu się wygadała! Po tych słowach nie spojrzą już na nią tak samo

Odejście (a właściwie – zwolnienie) Katarzyny Dowbor z Polsatu odbiło się echem we wszystkich polskich mediach, niewątpliwie też już teraz plasuje się w czołówce najbardziej zaskakujących wydarzeń 2023 roku. Mimo że była już prowadząca programu "Nasz nowy dom" udzieliła od tamtej pory wielu wywiadów, dopiero teraz zdecydowała się na komentarz pod adresem swojej następczyni – Elżbiety Romanowskiej. Oj, wbrew pozorom wcale nie było (i z pewnością nie będzie) miło. Zresztą, zobaczcie sami! 

Katarzyna Dowbor
16.08.2023 19:35 Katarzyna Dowbor uderza w Edwarda Miszczaka. Opowiedziała, w jaki sposób ją zwolnił!

Katarzyna Dowbor już wcześniej wyrażała smutek z powodu zwolnienia z programu „Nasz nowy dom”. Nigdy jednak nie była tak szczera, jak teraz. W najnowszym wywiadzie opowiedziała dokładnie, jak wyglądała jej rozmowa z Edwardem Miszczakiem i co zabolało ją najmocniej. Co usłyszała od prezesa Polsatu? Jej relacja łamie serce.

Katarzyna Dowbor zakochana
16.08.2023 16:52 Katarzyna Dowbor zaskoczyła fanów wyznaniem. "Zakochałam się". Jej mina mówi wszystko

Katarzyna Dowbor to prezenterka, która od 40 lat pojawia się przed kamerami. Działa też prężnie w social mediach. Właśnie zaskoczyła swoich fanów odważnym wyznaniem o wielkiej miłości. 

Katarzyna Dowbor przekazała radosne wieści
14.08.2023 11:18 Katarzyna Dowbor przekazała wspaniałe wieści, internauci oniemieli z zachwytu. Posypały się gratulacje

Katarzyna Dowbor ma za sobą niezwykle trudny czas. Teraz jednak w życiu gwiazdy znów zaświeciło słońce, a na swoim profilu na Instagramie pochwaliła się radosną nowiną. Dziennikarka ma niemałe powody do świętowania!

Miszczak zdradził powód zwolnienia Dowbor z Polsatu, fot. KAPIF
08.08.2023 09:12 Edward Miszczak wreszcie podał powód zwolnienia Katarzyny Dowbor. W jej fanach zagotuje się, gdy to przeczytają

Edward Miszczak zdradził powód zwolnienia Katarzyny Dowbor z Polsatu. Dlaczego tak naprawdę podziękował prezenterce za dalsze prowadzenie programu “Nasz nowy dom”? Z jego słów jasno wynika, że nie poszło o wiek.

Katarzyna Dowbor, Edward Miszczak, fot. KAPIF
04.08.2023 16:15 Wielki triumf Katarzyny Dowbor. Teraz Edward Miszczak zobaczy, jak wiele stracił, zwalniając ją z Polsatu

Katarzyna Dowbor ma powód do ogromnej radości. Właśnie pokazała na piśmie, jak wiele stracił Polsat po zwolnieniu jej z pracy. To cios dla Edwarda Miszczaka.

Edward Miszczak o Elżbiecie Romanowskiej i Nasz nowy dom, fot. KAPIF
03.08.2023 13:42 Gorąco na ramówce Polsatu po słowach Miszczaka o Romanowskiej. Nawiązał do zwolnienia Dowbor

Jesienna ramówka Polsatu 2023. Edward Miszczak o Elżbiecie Romanowskiej i "Nasz nowy dom". Komentując zmiany w programie nawiązał do atmosfery, jaka wytworzyła się po zwolnieniu Katarzyny Dowbor.

Katarzyna Dowbor
28.07.2023 16:22 Radosne wieści z domu Katarzyny Dowbor, jej rodzina właśnie się powiększyła! "Pojawił się kilka dni temu"

Katarzyna Dowbor przechodziła w ostatnim czasie trudne chwile. Nie chodzi jedynie o utratę posady w „Naszym nowym domu”. Spotkał ją całkiem osobisty cios: w czerwcu straciła kogoś bardzo bliskiego, kto towarzyszył jej przez ostatnie lata. Teraz na jej twarzy znowu zagościł uśmiech z powodu nowego członka rodziny. Dziennikarka pokazała przeuroczy filmik, poniżej zamieszczamy kadry z niego.

Katarzyna Dowbor pochwaliła się sukcesem córki, fot. KAPiF
15.07.2023 12:25 Katarzyna Dowbor pęka z dumy. Właśnie przekazała wieści o swojej córce, tego się nie spodziewacie!

Katarzyna Dowbor podzieliła się w mediach społecznościowych informacją o wielkim sukcesie swojej córki, Marii Dowbor-Baczyńskiej. Już wkrótce o młodej artystce usłyszy cała Polska.

Katarzyna Dowbor
13.07.2023 15:44 Katarzyna Dowbor poprowadzi wyjątkowy program. Wiadomo, gdzie otrzymała angaż, widzowie będą zachwyceni

Katarzyna Dowbor nie jest już dłużej bezrobotna! Dziennikarka od dłuższego czasu chwaliła się, że otrzymała nowy angaż, jednak nie zdradzała szczegółów. Wreszcie ujawniono, gdzie będzie teraz pracować. Poprowadzi program, który z pewnością ucieszy jej wielbicieli. 

Katarzyna Dowbor
02.07.2023 14:10 Katarzyna Dowbor pochwaliła się nową pracą, te kadry mówią same za siebie. Wielka niespodzianka dla fanów

Opinia publiczna była w szoku, gdy okazało się, że Polsat postanowił zrezygnować z Katarzyny Dowbor. Wszystko wskazuje jednak na to, że przymusowy urlop prezenterki nie potrwał zbyt długo. Już wróciła do pracy, czym sama się pochwaliła w mediach społecznościowych.

Katarzyna Dowbor
28.06.2023 13:40 Katarzyna Dowbor wreszcie pochwaliła się nową pracą! Naprawdę aż tam? "Przygoda służbowa się zaczyna"

Minęło już wiele tygodni od zwolnienia Katarzyny Dowbor z Polsatu, które spotkało się z ogromnym niezadowoleniem telewidzów. Od tamtego momentu zastanawiano się, co dalej z karierą popularnej prezenterki. Okazuje się, że ta ma już nowe zawodowe obowiązki.

Katarzyna Dowbor
26.06.2023 10:44 Katarzyna Dowbor nową prowadzącą "Dzień Dobry TVN"? Wymowne nagranie, fani od razu zrozumieli

Katarzyna Dowbor udostępniła w mediach społecznościowych pozornie niewinne nagranie na temat swoich żywieniowych preferencji. Internauci szybko jednak wyłapali aluzję. Już wiedzą, jaki krok w zawodowej karierze obierze prezenterka.

Katarzyna Dowbor
23.06.2023 14:20 Katarzyna Dowbor nigdy nie wystąpi w tym programie, zdradziła nam prawdę. Mowa o... flagowej produkcji Polsatu

Podczas ostatniego eventu mieliśmy okazję porozmawiać z Katarzyną Dowbor o jej kolejnych planach zawodowych. Na horyzoncie prezenterki szykuje się kilka ciekawych projektów. Nie ma jednak szans na wystąpienie w popularnym programie Polsatu.

"Nasz nowy dom": Oto, co spotkało Elżbietę Romanowską na planie. Popłynęły łzy
22.06.2023 10:44 "Nasz nowy dom": Oto co spotkało Elżbietę Romanowską na planie. Nie obyło się bez łez

Elżbieta Romanowska zastąpiła Katarzynę Dowbor w roli gospodyni “Naszego nowego domu”. Ostatnio pokazała, co spotkało ją na planie. Gwiazda nie była w stanie powstrzymać łez.

Katarzyna Dowbor
15.06.2023 08:44 Tak podziękowali Katarzynie Dowbor za 10 lat pracy. Wpis "Naszego Nowego Domu" zniknął

”Nasz nowy dom” jednak nie jest wdzięczny Katarzynie Dowbor za 10 lat owocnej współpracy? Na profilu programu w mediach społecznościowych pojawiła się zmiana, która wprawia w osłupienie. 

"Nasz nowy dom". Mocne wejście Eli Romanowskiej! Weszła na plan z nową fryzurą
14.06.2023 14:34 "Nasz nowy dom". Tak wyglądał debiut Elżbiety Romanowskiej. Nowa fryzura i skwaszona mina

Elżbieta Romanowska na planie “Nasz nowy dom” pojawiła się w nowej fryzurze. Gwiazda relacjonowała przygotowania do nagrań i nie ukrywała przy tym zmęczenia. 

Katarzyna Dowbor
12.06.2023 07:54 Katarzyna Dowbor najpierw straciła pracę, a teraz przeżywa żałobę. "Moje serce pękło". Los nie oszczędza gwiazdy

Katarzyna Dowbor przechodzi przez niełatwy okres w swoim życiu. Najpierw dowiedziała się, że zostaje zwolniona z prowadzonego przez 10 lat programu Polsatu, a teraz pożegnała wielkiego przyjaciela.Poruszający wpis w mediach społecznościowych zmotywował fanów Katarzyny Dowbor do przesyłania wyrazów współczucia i serdeczności. Niełatwo będzie dziennikarce pogodzić się ze stratą.

Katarzyna Dowbor
09.06.2023 11:50 Katarzyna Dowbor przerywa milczenie ws. choroby. Po serii spekulacji przyszła pora na oficjalny komentarz

Na temat problemów zdrowotnych Katarzyny Dowbor kolorowa prasa rozpisuje się od dawna. Teraz głos zabrała sama gwiazda. Co tak naprawdę działo się na planie “Naszego nowego domu”?Nie milkną echa zwolnienia Katarzyny Dowbor z Polsatu. Gwiazda po 10 latach pracy otrzymała wypowiedzenie umowy, a jej miejsce w programie “Nasz nowy dom” zajęła aktorka znana z roli w “Ranczu” Elżbieta Romanowska. Widzowie nie kryli oburzenia decyzją dyrektora programowego stacji – Edwarda Miszczaka.

Katarzyna Dowbor, Nasz nowy dom
08.06.2023 09:19 "Nasz nowy dom" w tarapatach po zwolnieniu Katarzyny Dowbor. Jest apel: "Bardzo, bardzo prosimy"

Koniec współpracy Katarzyny Dowbor z programem "Nasz nowy dom" był szokiem dla widzów Polsatu. Nie kryli oni rozczarowania z powodu decyzji produkcji. Teraz okazuje się, że kłopoty mogą być znacznie poważniejsze.Dopiero po 20 sezonach podjęto decyzję o zmianie prezenterki, co wywołało sporą reakcję internautów. Informacja, że Katarzyna Dowbor nie spodziewała się takiego kroku, rozjuszyła ich jeszcze bardziej. Okazuje się, że program ma spore kłopoty.