Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Katarzyna Dowbor

Katarzyna Dowbor

Nasz nowy dom
03.02.2023 14:36 Czy uczestnicy "Nasz nowy dom" mogą sprzedać lokum po remoncie? To nie takie proste

Od 10 lat program "Nasz nowy dom" jest emitowany na antenie Polsatu. Jego prowadzącą od pierwszego odcinka jest Katarzyna Dowbor. Na wiosennej ramówce stacji podzieliła się z dziennikarzami informacją, czy uczestnicy mogą sprzedać odremontowany dom. Popularne show wzbudza ogromną sympatię wśród widzów, nie jest tylko programem rozrywkowym, ale również odmienia życie wielu polskich rodzin.

Katarzyna Dowbor EA
15.09.2022 16:41 Kariera Katarzyny Dowbor wisiała na włosku. Poważna operacja mogła zaważyć o jej losie, nieliczni wiedzieli

Katarzyna Dowbor obecnie jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych prezenterek telewizyjnych. Mało jednak brakowało, by jej kariera zakończyła się w najmniej spodziewanym momencie. Poważna operacja wiązała się z dużym ryzykiem.Program "Nasz nowy dom" cieszy się ogromną popularnością z powodu tematyki, ale również dzięki charyzmatycznym osobom, które z pasją wykonują misję zmiany ludzkiego życia. Wśród ekipy programu nie może zabraknąć Katarzyny Dowbor, która od wielu lat udowadnia, że praca w telewizji jest jej największą pasją. Mało brakowało, a musiałaby pożegnać się z karierą.

Katarzyna Dowbor
29.08.2022 19:11 Katarzyna Dowbor leci na wakacje z córką. Najnowsze zdjęcie zrobiło furorę

Katarzyna Dowbor pokazała najnowsze zdjęcie na kilka chwil przed odlotem. W towarzystwie córki opuszcza Polskę na kolejną zagraniczną przygodę. Internauci są zachwyceni aktywnością gwiazdy.Już niedługo na antenie Polsatu pojawi się najnowszy sezon popularnego programu "Nasz nowy dom". Prezenterka wraz z ekipą budowlaną w ekspresowym czasie odmienia losy potrzebujących rodzin. Po wstępnych nagraniach znalazła chwilę, by wraz z bliskimi udać się na krótki odpoczynek.

Katarzyna Dowbor
16.08.2022 08:43 Wnuczka Katarzyny Dowbor świętuje urodziny. W sieci pojawiło się zdjęcie

Katarzyna Dowbor od kilku lat cieszy się upragnionym statusem babci. Gwiazda telewizyjnego programu złożyła wnuczce urocze życzenia w mediach społecznościowych. Dumnie obserwuje dzieci i ich podejście do wychowania kolejnego pokolenia.Od kilku lat niezmiennie pozostaje gwiazdą stacji Polsat za sprawą popularnego show "Nasz nowy dom". Wraz z ekipą remontową odmieniła losy milionów Polaków, a dekoratorskie rozwiązania inspirują wiernych widzów. Oprócz kariery zawodowej Katarzyna Dowbor dba również o podtrzymywanie rodzinnych relacji.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska
26.06.2022 13:24 Małgorzata Ostrowska-Królikowska spotkała Katarzynę Dowbor na zakupach

Małgorzata Ostrowska-Królikowska jak wiele gwiazd show-biznesu prowadzi media społecznościowe, w których ukazuje kulisy życia prywatnego. Niedawno podzieliła się nieoczekiwanym spotkaniem podczas zakupów. Na bazarku z owocami i warzywami spotkała Katarzynę Dowbor.Gwiazda serialu "Klan" od dwudziestu pięciu lat przebywa w show-biznesie, biorąc udział w uroczystych wydarzeniach oraz plan zdjęciowych słynnych produkcji. Wieloletnia kariera przyniosła jej rozpoznawalność oraz grono wiernych sympatyków.Małgorzata Ostrowska-Królikowska stara się utrzymywać z nimi kontakt w mediach społecznościowych, gdzie prowadzi własny profil. Niedawno pokazała zdjęcie z bazarku, na którym widać jak aktorka spotkała Katarzynę Dowbor. Obie panie z entuzjazmem pozowały do zdjęcia.

Katarzyna Dowbor EA
16.04.2022 15:30 Katarzyna Dowbor zamieszkała z wyjątkową osobą. Podzieliła się poruszającym wyznaniem

Katarzyna Dowbor przyznała ostatnio, że w jej życiu zaszły spore zmiany. W domu dziennikarki zamieszkała jej 90-letnia mama Krystyna. Prowadząca programu "Nasz nowy dom" wyznała, jak spędzają razem czas, przytoczyła też zabawną anegdotkę.Dowbor jest córką Wiesława i Krystyny Kokocińskich. Jej ojciec to znany entomolog, dawny kierownik Muzeum Przyrodniczego Uniwersytetu Mikołaja Kopernika, mama zaś była konserwatorką zabytków i dzieł sztuki.

Katarzyna Dowbor EA
03.04.2022 18:34 Katarzyna Dowbor pokazała zniszczenia w ogrodzie. "Tyle zostało z mojej altanki"

Katarzyna Dowbor mieszka w domu pod Warszawą, w wiejskiej okolicy. Dookoła budynku roztacza się urokliwy ogród z krzewami i rabatkami, o który dziennikarka dba równie pieczołowicie, jak o wnętrze budynku. Niestety, ostatnie warunki atmosferyczne przyczyniły się do sporych zniszczeń.Prowadząca programu "Nasz nowy dom" zamieszkała w 160-metrowej posiadłości pod Warszawą. Zarówno budynek, jak i jego otoczenia urzeka klasyczną prostotą, zdobieniami z naturalnych materiałów i przytulnym klimatem. Co zaburzyło ten uroczy obrazek?

Katarzyna Dowbor
20.02.2022 01:00 Katarzyna Dowbor opowiedziała o swojej emeryturze

Katarzyna Dowbor podczas wiosennej ramówki Polsatu wypowiedziała się na temat wypłacanej emerytury. Gospodyni programu "Nasz nowy dom" jest pozytywnie zaskoczona kwotą.Katarzyna Dowbor od kilku lat jest już emerytką, jednak dalej pozostaje aktywna zawodowo. Prezenterka telewizyjna swoją karierę rozpoczynała w TVP, jednak dzisiaj tworzy popularny program Nasz nowy dom dla Polsatu. Ostatnio pojawiła się na wiosennej ramówce tej stacji i porozmawiała o emeryturze oraz prywatnych sukcesach. Gwiazda niedawno wróciła z zasłużonego odpoczynku z zagranicznej miejscowości.

Katarzyna Dowbor
19.02.2022 01:00 Katarzyna Dowbor wypowiedziała się ws. Karoliny Korwin-Piotrowskiej. Jej słowa mogą zaskoczyć

Katarzyna Dowbor, prowadząca program "Nasz nowy dom" zazwyczaj słynie z ciepłego i empatycznego podejścia. Tym razem dziennikarka zareagowała bardzo ostro. Użyła mocnych słów wobec Karoliny Korwin-Piotrowskiej, wypominając jej niewłaściwe zachowania z przeszłości.Karolina Korwin-Piotrowska to dziennikarka radiowa i telewizyjna. Pracowała dla wielu znanych polskich mediów, jednak szczególnie znana stała się dzięki programowi "Magiel towarzyski", który współprowadziła od 2006 do 2017 roku na kanale TVN Style.

Katarzyna Dowbor
18.02.2022 01:00 Katarzyna Dowbor o swojej mamie. "Dzielnie sobie radzi"

Jakiś czas temu Katarzyna Dowbor podzieliła się na Instagramie historią swojej mamy, a także opowiedziała o jej decyzji. Seniorka kończy w tym roku 90 lat. Prowadząca "Naszego nowego domu" poświęca rodzicielce wiele czasu i uwagi, zaangażowała się także w działania fundacji poświęconej osobom starszym. Mama Katarzyny Dowbor, Krystyna Kokocińska w tym roku kończy 90 lat i, mimo wieku, jest określana przez swoją córkę, jako prawdziwy wulkan energii. Gwiazda przyznała, jakie to szczęście, że seniorka zachowała sprawność i jasny umysł i może nadal być samodzielna, choć zdradziła też, że martwi się o matkę.

Katarzyna Dowbor
07.02.2022 01:00 Katarzyna Dowbor wyjechała z Polski. Pokazała wyjątkowe zdjęcie

Katarzyna Dowbor od długiego czasu prowadzi program "Nasz nowy dom". Kolejne edycje i związany z nimi natłok pracy sprawiają, że prezenterka potrzebowała odpoczynku. Niedawno uciekła z Polski do majestatycznych Włoch.Katarzyna Dowbor ostatnimi czasy ma ręce pełne obowiązków. Program Nasz nowy dom, którego jest prowadzącą, zyskał niesamowitą popularność. W każdym odcinku ekipa remontowa pomaga w odbudowie domów polskich rodzin. Szlachetne czyny zapewniły rozgłos programowi, a co za tym idzie, również kolejne edycje. Dotychczas zrealizowano aż 17 sezonów.Natłok obowiązków związanych z nagraniami daje się odczuć najbardziej prowadzącej programu, Katarzynie Dowbor. Choć dziennikarka uwielbia swoją pracę, nie ukrywa, że ciągłe podróże po Polsce bardzo zniszczyły jej samopoczucie. Korzystając z okresu ferii zimowych prowadząca Naszego nowego domu postanowiła udać się na odpoczynek.

Katarzyna Dowbor
30.12.2021 01:00 Katarzyna Dowbor opowiedziała o przykrych kulisach "Nasz nowy dom"

Katarzyna Dowbor jest prowadzącą programu Nasz nowy dom, który pomaga biednym i potrzebującym rodzinom w odremontowaniu ich własnego gniazda. Prezenterka nie raz doświadcza więc dramatów, z którymi uczestnicy muszą się zmagać. W ostatniej rozmowie z Dziennikiem Łódzkim Katarzyna Dowbor zdradziła kilka szczegółów dotyczących wyżej wspomnianego programu. Niektóre z nich, szczególnie te dotyczące tego, przez co uczestnicy muszą przechodzić, mogą porażać.

Katarzyna Dowbor
16.12.2021 01:00 Katarzyna Dowbor podjęła decyzję ws. występu w tanecznym show

Katarzyna Dowbor na przestrzeni swojej kariery prowadziła już mnóstwo programów, a obecnie może być najbardziej kojarzona z emitowanego na Polsacie show Nasz nowy dom. Pomimo tego, że zapracowała sobie na niewątpliwy status gwiazdy telewizji, nie zawsze chce z niego korzystać.W związku z jej popularnością co chwila ktoś proponuje jej udział w jakimś telewizyjnym programie z udziałem celebrytów. Katarzyna Dowbor konsekwentnie jednak odmawia, nawet producentom Tańca z Gwiazdami. Dlaczego?

Katarzyna Dowbor
02.12.2021 01:00 Katarzyna Dowbor zaprasza na odcinek specjalny "Nasz nowy dom". Wzruszające sceny

Katarzyna Dowbor jest obecnie kojarzona z tego, że prowadzi program Nasz nowy dom. Show regularnie odmienia życia ludzi, którzy mieli problemy ze swoimi domami. Pomoże im po raz kolejny w specjalnym, świątecznym odcinku.Rąbek tajemnicy na temat tej konkretnej emisji uchyliła właśnie Katarzyna Dowbor, która opublikowała na swoim Instagramie jej zwiastun.

Katarzyna Dowbor - ea (3)
30.11.2021 01:00 Katarzyna Dowbor musiała działać. Jej mama potrzebowała pomocy

Katarzyna Dowbor od zawsze utrzymuje, że życie i zdrowie jej mamy, Katarzyny Kokocińskiej, jest dla niej jedną z najważniejszych wartości. 89-latka chce jak najdłużej zachować samodzielność, ale z troski o jej bezpieczeństwo zdecydowała się na nowoczesne rozwiązanie, i kupiła jej opaskę życia.Fani dziennikarki doskonale wiedzą, że jest bardzo troskliwą i dbającą o dobro innych osobą. W swoich mediach społecznościowych i nie tylko wielokrotnie poruszała temat opieki nad seniorami. Teraz postawiła na współczesność i jej mama może czuć się bezpiecznie.

Katarzyna Dowbor
27.11.2021 01:00 Katarzyna Dowbor przez pandemię unika kontaktu z ludźmi

Katarzyna Dowbor należy do tej grupy gwiazd, które bardzo poważnie traktują pandemię koronawirusa. Prezenterka najpierw chętnie się zaszczepiła, a teraz podejmuje kolejne, drastyczne kroki w kierunku niwelowania zagrożenia związanego z chorobą.Katarzyna Dowbor chce dbać nie tylko o siebie, a jest przecież w wieku, w którym może być szczególnie narażona na działania wirusa, ale także o innych. W tym celu zdecydowała się na ograniczenie kontaktów z ludźmi.

dowbor
29.10.2021 02:00 Katarzyna Dowbor opowiedziała o swoim testamencie

Katarzyna Dowbor obecnie najbardziej może być kojarzona z programu Nasz nowy dom, ale jej doświadczenie telewizyjne sięga niemal 40 lat wstecz. Pomimo tak długiego stażu prezenterka wciąż czuje się dobrze i nie wybiera się na żadną emeryturę.Nie oznacza to jednak, że nie myśli o śmierci. Wręcz przeciwnie. Ze względu na swoją pragmatyczność podjęła już pewną decyzję, która się z nią wiąże.

Katarzyna Dowbor
28.10.2021 02:00 Katarzyna Dowbor opowiedziała o swojej chorobie. Musiała przejść poważną operację

Katarzyna Dowbor kojarzona jest z tego, że w ramach programu "Nasz Nowy Dom" pomaga będącym w potrzebie osobom. Mało kto jednak wie, że jakiś czas temu ona sama potrzebowała pomocy. Chodziło o rzadką dolegliwość, z którą zmaga się gwiazda. Okazało się, że gospodyni show Polsatu cierpi na poważną chorobę autoimmunologiczną.Prezenterka zdecydowała się nieco opowiedzieć o przeciwieństwach losu, z którymi przyszło jej się zmagać podczas wywiadu dla portalu "Plejada".

Katarzyna Dowbor
14.10.2021 02:00 Katarzyna Dowbor otrzymała wzruszający list od 12-letniego chłopca

Nasz nowy dom jest programem, który z pewnością wyciska łzy z siedzących przed telewizorami widzów. Te szczególnie mogły popłynąć po policzkach fanów w trakcie ostatniego odcinka.Bohaterami tego epizodu byli członkowie rodziny Mikołaja, 12-latka, który napisał do prowadzącej wzruszający list.

Nasz nowy dom
19.09.2021 02:00 Wyjątkowy sezon "Nasz nowy dom". Produkcja pokaże znacznie więcej, niż dotychczas

Katarzyna Dowbor zdradziła kilka szczegółów dotyczących nowej edycji swojego programu. Czeka nas kilka zmian.Katarzyna Dowbor podzieliła się garścią nowych informacji dotyczących programu “Nasz Nowy Dom”. Okazuje się, że wielu rzeczy kamery nie uchwyciły. Wyznała także, że w nowych odcinkach czekają nas niemałe zmiany.

Katarzyna Dowbor
18.09.2021 02:00 Córka Katarzyny Dowbor wraca do Polski. Dziennikarka odetchnęła z ulgą

Córka Katarzyny Dowbor wróciła ze studiów za granicą do Polski. Teraz planuje wziąć tutaj ślub. Katarzyna Dowbor ma powody do ulgi - jej młodsza córka wróciła do Polski na stałe. Okazuje się, że wpływ na to miały wydarzenia polityczne oraz fakt, że niedawno się zaręczyła. Dziennikarka nie kryje zachwytu.

Katarzyna Dowbor
16.09.2021 02:00 Cudowne wieści o Marysi Dowbor. Rodzina Katarzyny Dowbor powiększy się

Córkę Katarzyny Dowbor wkrótce czeka ważne wydarzenie. Okazuje się, że niedawno zaręczyła się ze swoim wieloletnim partnerem.Marysia Dowbor niedawno zaręczyła się ze swoim partnerem. Co o swoim zięciu myśli Katarzyna Dowbor?

Katarzyna Dowbor
05.09.2021 02:00 Katarzyna Dowbor wspomina swoje ciężkie chwile w karierze

Katarzyna Dowbor współtworzy świat polskich mediów od prawie 40 lat. Jest autorką wielu znanych programów telewizyjnych. Seria "Nasz nowy dom", w jakiej jest prowadzącą, ma już 17 sezonów. Początki kariery dziennikarki były jednak bardzo trudne, a opowieść o jej przeżyciach z młodości naprawdę porusza.Dowbor jest jedną z bardziej rozpoznawalnych polskich dziennikarek. Karierę rozpoczęła w 1982 roku w Programie III Polskiego Radia, od 1983 do 2013 pracowała w Telewizji Polskiej, prowadząc tam tak znane programy, jak "Alchemia zdrowia i urody", "Apetyt na zdrowie", "Pytanie na śniadanie", "Ogrodowa Dowborowa" i "Szczęśliwa 13-ka".Później przeniosła się do Polsatu i tam poprowadziła kultowy reality show "Nasz nowy dom", w którym pomaga Polakom, mieszkającym w bardzo złych warunkach, zyskać bezpieczeństwo i komfort. W każdym odcinku dom lub mieszkanie jednej z polskich rodzin zostaje wyremontowany przez drużynę budowlańców. O jej przygodach możecie więcej przeczytać TUTAJ.

Katarzyna Dowbor z córką
29.07.2021 02:00 Kim jest córka Katarzyny Dowbor? Wyrosła na przepiękną kobietę

Katarzyna Dowbor jest bardzo rodzinną osobą, jednak niezbyt często chwali się swoją najmłodszą córką. Niedawno opublikowała wzruszające zdjęcie, które opatrzyła tajemniczym podpisem.Katarzyna Dowbor jest szczęśliwą matką dwudziestoletniej MarysiOpowiada, że mają ze sobą bardzo dobre relacjeNa profilu na Facebooku podzieliła się tajemniczą informacjąKatarzyna Dowbor podzieliła się niedawno tajemniczym zdjęciem ze swoją córką. Kobiety mają ze sobą bardzo dobre relacje. Kim jest córka Katarzyny Dowbor?

K Dowbor EN
20.07.2021 02:00 Katarzyna Dowbor straciła ukochanego pieska. Pożegnała go we wzruszających słowach

Katarzyna Dowbor doświadczyła ostatnio straty, o której zdecydowała się opowiedzieć na Instagramie. Odszedł ważny członek jej rodziny. Wzruszający opis sprawia, że trudno powstrzymać łzy. Katarzyna Dowbor to osobowość medialnaGwiazda prowadzi program Nasz Nowy DomOstatnio kobieta pożegnała swojego psaKatarzyna Dowbor to jedna z tych gwiazd, które mogą pochwalić się wielkim sercem. Kobietę łączy niezwykła więź ze zwierzętami. Sama do pewnego czasu była opiekunką czterech czworonogów. Jednak jeden z nich zmarł, co Katarzyna bardzo przeżyła.

Katarzyna Dowbor - ea (7)
17.07.2021 02:00 Katarzyna Dowbor opublikowała smutną wiadomość. "Dziś odszedł od nas ukochany Pepe"

Katarzyna Dowbor opublikowała za pośrednictwem swojego fanpage'a na Facebooku bardzo smutną wiadomość. Dziś odszedł jej ukochany piesek Pepe, z którym przeżyła wspólnie 17 lat. Dziennikarka dodała kilka pożegnalnych zdjęć swojego pupila.Katarzyna Dowbor poinformowała o śmierci swojego pieska PepePupil był z nią przez 17 latFani jednoczą się w bólu z dziennikarkąMama Macieja Dowbora przechodzi przez ciężkie chwile. Utrata ukochanego pieska, jest dla niej ogromnym ciosem. Gwiazda zapewniła, że na zawsze pozostanie w jej sercu.

katarzyna-dowbor-joanna-koroniewska
23.06.2021 02:00 Niezwykła relacja Katarzyny Dowbor i Joanny Koroniewskiej

Katarzyna Dowbor i Joanna Koroniewska mają ze sobą wiele wspólnego. Przede wszystkim łączy je miłość do tego samego mężczyzny – Macieja Dowbora. Jak zatem wygląda ich relacja? Okazuje się, że daleko jej do stereotypowego kontaktu na linii teściowa-synowa. Joanna Koroniewska jest żoną Macieja Dowbora i synową Katarzyny DowborZnana z „M jak miłość” aktorka ma wspaniały kontakt ze swoją teściową„Kochana córeczko” – tak jeszcze niedawno zwróciła się do niej DowborKatarzyna Dowbor, podobnie jak jej syn i jego żona, od lat cieszy się ogromną popularnością w rodzimym show-biznesie. Fani uwielbiają ją w programie „Nasz nowy dom”, który już niebawem doczeka się siedemnastego sezonu. Wielu z nich zastanawia się jednak, jaką osobą dziennikarka jest prywatnie.

Katarzyna_Dowbor
21.06.2021 02:00 Katarzyna Dowbor, choć widziała wiele, tym domem została zaskoczona

Prowadząca ,,Nasz nowy lat" przez lata pracy w programie widziała wiele rodzin w potrzebie, żyjących w bardzo złych warunkach. Jednak historia pani Ani spod Łodzi szczególnie ją poruszyła. Emerytka sama wychowuje osieroconą wnuczkę.Katarzyna Dowbor jest poruszona sytuacją uczestniczki programuEmerytka spod Łodzi straciła niemalże wszystkoWarunki, w jakich żyje z wnuczką są tragiczneKatarzyna Dowbor w programie ,,Nasz nowy dom" zajmuje się pomocą najbardziej potrzebującym rodzinom. Często warunki w jakich żyją są bardzo dramatyczne - tak jest w przypadku pani Ani, emerytki wychowującej samotnie osieroconą wnuczkę.