Katarzyna Dowbor Żródło: eastnews & TRICOLORS

Katarzyna Dowbor zaskoczyła fanów najnowszym zdjęciem

10 Marzec 2021 Natalia NiewczasNatalia Niewczas

Katarzyna Dowbor wie, jak uaktywnić swoich fanów w social mediach. Ostatnio na oficjalnym profilu dziennikarki na Instagramie pojawiło się zdjęcie, które wywołało ogromne poruszenie. Podczas gdy jedni koncentrowali się na zachwycie nad fotografią, drudzy dopytywali, kim jest maleństwo spoczywające w ramionach prowadzącej program “Nasz nowy dom”. Wątpliwości fanów powinien rozwiać jednak wpis, jakim Katarzyna Dowbor opatrzyła publikację. Okazuje się, że wszystko odbyło się w ramach pracy na planie.

  • Najnowsza publikacja Katarzyny Dowbor na Instagramie zaskoczyła fanów
  • Dziennikarka pokazała zdjęcie z maleńkim dzieckiem
  • Wielu zastanawiało się, czy nie jest ono dowodem powiększenia się rodziny prezenterki
  • W jednym z ostatnich wywiadów Katarzyna Dowbor wyjawiła, z jakimi trudnościami przyszło zmierzyć się ekipie pracującej na planie 16. edycji show "Nasz nowy dom”

Choć Katarzyna Dowbor ma na swoim zawodowym koncie wiele udanych występów w telewizji (“Pytanie na śniadanie”, “Na dobre i na złe”), większość telewidzów kojarzy ją przede wszystkim z pracy na planie programu “Nasz nowy dom”. Niedawno na antenie Polsatu ruszyła 16. odsłona show. Katarzyna Dowbor postanowiła użyć swoich mediów społecznościowych, by uchylić rąbka tajemnicy i pokazać fanom, co zdarza jej się robić za kulisami.

Katarzyna Dowbor karmi maleńkie dziecko

Tysiące telewidzów pokochało Katarzynę Dowbor za jej otwarte, gotowe do niesienia pomocy innym serce, jakie dziennikarka okazała na łamach programu “Nasz nowy dom”. Wraz z początkiem marca 2021 na antenie Polsatu pojawia się kolejna, 16. edycja słynnego show. Dziś na oficjalnym profilu dziennikarki na Instagramie Katarzyna Dowbor wyjawiła fanom, że bycie prezenterką “Naszego nowego domu” to nie tylko rozmowy z rodzinami i praca przy remontach.

Okazuje się, że Katarzyna Dowbor podjęła się bowiem bojowego zadania - miała nakarmić niemowlę. Zapewne dziecko jest częścią jednej z rodzin, której ekipa programu “Nasz nowy dom” pomogła w 16. edycji. Najnowsza publikacja dziennikarki pokazuje ją z szerokim uśmiechem na twarzy i pijącym mleko z butelki bobasem - wszystko to na tle kolorowej, najprawdopodobniej odczarowanej już przed członków ekipy show kuchni.

Zdjęcie Katarzyny Dowbor z maluchem z marszu wzbudziło ogromne zainteresowanie wśród fanów. Większość z nich poprzestała na wyrazach zachwytu nad załączonym obrazkiem. Nie zabrakło jednak i takich, którzy nie mogli dociec prawdy i zastanawiali się, czy przedstawione na zdjęciu dziecko nie jest bowiem żywym świadectwem powiększenia się rodziny Katarzyny Dowbor.

Pogrzeb Aleksandra DobyPogrzeb Aleksandra DobyCzytaj dalej

Wszelkie wątpliwości powinien rozwiać jednak wpis dziennikarki, jakim opatrzyła fotografię. Wyjaśniła w nim, że praca przy realizacji show “Nasz nowy dom” jest pełna niespodzianek, na przykład w postaci takich właśnie nieoczekiwanych pobocznych zadań.

- Czasami na planie programu Nasz Nowy Dom dzieją się rzeczy zaskakujące. Prowadząca nie tylko prowadzi program, ale także musi czasami nakarmić niemowlę! - czytamy w social mediach Katarzyny Dowbor.

Warunki na planie 16. edycji programu “Nasz nowy dom”

Niedawno Katarzyna Dowbor opowiedziała fanom o tym, jak trudnym warunkom musiała stawić czoła ekipa pracująca przy realizacji 16. edycji “Naszego nowego domu”. Mowa tu o utrudnieniach pogodowych. Ta zima, jak każdy dobrze wie, niejednego szczypała w policzki - właśnie w tak mroźnych temperaturach niekiedy przyszło pracować budowlańcom będącym częściom show.

- To byli „ludzie z Syberii”, poubierani w specjalne ciepłe stroje, choć i tak marznęli do kości. Aby remont się udał, obudowywali domy namiotami z nagrzewnicami w środku. W centralnej Polsce było nieco cieplej, a my w największe mrozy byliśmy na Podlasiu, gdzie temperatury schodziły do minus dwudziestu pięciu stopni. A w trakcie remontów chłopcy musieli zmieniać dach albo robić elewację czy wykopywać szambo. Dla tych rodzin bardzo często to, że przyjechaliśmy i remontowaliśmy dom, było wybawieniem i szansą, żeby nie zamarznąć - relacjonowała Katarzyna Dowbor.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: WP, Instagram, Polsat

Następny artykuł