Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Katarzyna Dowbor

Katarzyna Dowbor

Katarzyna Dowbor
14.09.2023 15:09 Nagły zwrot akcji w sprawie Katarzyny Dowbor. Teraz to jej wyremontują dom! Trudno uwierzyć, w jakich warunkach żyła

Katarzyna Dowbor powraca do telewizji! Po rozstaniu z Polsatem internauci odliczali dni do kolejnej współpracy prezenterki. Wiemy już, w jakich nietypowych okolicznościach zobaczymy dziennikarkę tym razem. Na widzów czeka wiele niespodzianek.

Katarzyna Dowbor
05.09.2023 12:13 Katarzyna Dowbor zmieniła branżę? Wyjawiła, czym się teraz zajmuje

Katarzyna Dowbor po rozstaniu z programem "Nasz nowy dom" skupiła się na zupełnie innych obowiązkach. Fani tęsknią za jej wystąpieniami, ale wygląda na to, że szybko nie zobaczymy jej w nowych programach. Wolny czas poświęciła branży niezwiązanej z show-biznesem.

Katarzyna Dowbor zaszła w ciążę przed maturę, fot. KAPiF
04.09.2023 09:20 Katarzyna Dowbor zaszła w ciążę przed maturą. To z nim doczekała się syna Macieja. Kim jest Piotr Dowbor?

Katarzyna Dowbor była trzykrotnie zamężna, a pierwsze z jej małżeństw zaowocowało synem Maciejem, który wkrótce poszedł w ślady matki i rozpoczął przygodę z show-biznesem. Relacja dziennikarki z jego ojcem nie zdołała przetrwać. Niesłychane, co poróżniło parę.

Katarzyna Dowbor
03.09.2023 14:42 Zwolniona z „Nasz nowy dom” Kasia Dowbor spotyka się z bohaterami programu. Pokazała wspólne zdjęcie

Katarzyna Dowbor przez dekadę była gwiazdą programu “Nasz Nowy Dom”. Fantastycznie sprawdzała się w roli prowadzącej. Tuż przed wakacjami została jednak zwolniona. Mimo wszystko nadal spotyka się z uczestnikami programu. Pokazała zdjęcie. 

Jann
02.09.2023 19:10 Jann w objęciach... uwielbianej polskiej gwiazdy! Takiego widoku nie spodziewał się chyba nikt. "Najsłodsze, co widziałam"

Jann ma na koncie coraz więcej sukcesów muzycznych. Teraz okazuje się, że i w jego życiu osobistym dzieją się pozytywne rzeczy. W sieci właśnie pojawiło się zdjęcie z przemiłego spotkania muzyka z bardzo bliską mu osobą. Fani w komentarzach nie kryją rozczulenia.

Jak Katarzyna Dowbor ogłosiła ciążę?, fot. KAPIF
29.08.2023 11:39 Pamiętacie, jak Katarzyna Dowbor ogłosiła ciążę na wizji? Za odważny pomysł została zawieszona w pracy na dwa lata

Katarzyna Dowbor ciążę ogłosiła w sposób, który nie przypadł ówczesnym władzom TVP do gustu. W konsekwencji została odesłana na urlop macierzyński, który trwał aż dwa lata. Przypominamy nagranie, które w 1999 roku rozjuszyło prezesa stacji.

Katarzyna Dowbor szczerze o Elżbiecie Romanowskiej
18.08.2023 22:01 Katarzyna Dowbor ma żal do Elżbiety Romanowskiej? W końcu się wygadała! Po tych słowach nie spojrzą już na nią tak samo

Odejście (a właściwie – zwolnienie) Katarzyny Dowbor z Polsatu odbiło się echem we wszystkich polskich mediach, niewątpliwie też już teraz plasuje się w czołówce najbardziej zaskakujących wydarzeń 2023 roku. Mimo że była już prowadząca programu "Nasz nowy dom" udzieliła od tamtej pory wielu wywiadów, dopiero teraz zdecydowała się na komentarz pod adresem swojej następczyni – Elżbiety Romanowskiej. Oj, wbrew pozorom wcale nie było (i z pewnością nie będzie) miło. Zresztą, zobaczcie sami! 

Katarzyna Dowbor zakochana
16.08.2023 16:52 Katarzyna Dowbor zaskoczyła fanów wyznaniem. "Zakochałam się". Jej mina mówi wszystko

Katarzyna Dowbor to prezenterka, która od 40 lat pojawia się przed kamerami. Działa też prężnie w social mediach. Właśnie zaskoczyła swoich fanów odważnym wyznaniem o wielkiej miłości. 

Katarzyna Dowbor przekazała radosne wieści
14.08.2023 11:18 Katarzyna Dowbor przekazała wspaniałe wieści, internauci oniemieli z zachwytu. Posypały się gratulacje

Katarzyna Dowbor ma za sobą niezwykle trudny czas. Teraz jednak w życiu gwiazdy znów zaświeciło słońce, a na swoim profilu na Instagramie pochwaliła się radosną nowiną. Dziennikarka ma niemałe powody do świętowania!

Miszczak zdradził powód zwolnienia Dowbor z Polsatu, fot. KAPIF
08.08.2023 09:12 Edward Miszczak wreszcie podał powód zwolnienia Katarzyny Dowbor. W jej fanach zagotuje się, gdy to przeczytają

Edward Miszczak zdradził powód zwolnienia Katarzyny Dowbor z Polsatu. Dlaczego tak naprawdę podziękował prezenterce za dalsze prowadzenie programu “Nasz nowy dom”? Z jego słów jasno wynika, że nie poszło o wiek.

Katarzyna Dowbor, Edward Miszczak, fot. KAPIF
04.08.2023 16:15 Wielki triumf Katarzyny Dowbor. Teraz Edward Miszczak zobaczy, jak wiele stracił, zwalniając ją z Polsatu

Katarzyna Dowbor ma powód do ogromnej radości. Właśnie pokazała na piśmie, jak wiele stracił Polsat po zwolnieniu jej z pracy. To cios dla Edwarda Miszczaka.

Edward Miszczak o Elżbiecie Romanowskiej i Nasz nowy dom, fot. KAPIF
03.08.2023 13:42 Gorąco na ramówce Polsatu po słowach Miszczaka o Romanowskiej. Nawiązał do zwolnienia Dowbor

Jesienna ramówka Polsatu 2023. Edward Miszczak o Elżbiecie Romanowskiej i "Nasz nowy dom". Komentując zmiany w programie nawiązał do atmosfery, jaka wytworzyła się po zwolnieniu Katarzyny Dowbor.

Katarzyna Dowbor
28.07.2023 16:22 Radosne wieści z domu Katarzyny Dowbor, jej rodzina właśnie się powiększyła! "Pojawił się kilka dni temu"

Katarzyna Dowbor przechodziła w ostatnim czasie trudne chwile. Nie chodzi jedynie o utratę posady w „Naszym nowym domu”. Spotkał ją całkiem osobisty cios: w czerwcu straciła kogoś bardzo bliskiego, kto towarzyszył jej przez ostatnie lata. Teraz na jej twarzy znowu zagościł uśmiech z powodu nowego członka rodziny. Dziennikarka pokazała przeuroczy filmik, poniżej zamieszczamy kadry z niego.

Katarzyna Dowbor pochwaliła się sukcesem córki, fot. KAPiF
15.07.2023 12:25 Katarzyna Dowbor pęka z dumy. Właśnie przekazała wieści o swojej córce, tego się nie spodziewacie!

Katarzyna Dowbor podzieliła się w mediach społecznościowych informacją o wielkim sukcesie swojej córki, Marii Dowbor-Baczyńskiej. Już wkrótce o młodej artystce usłyszy cała Polska.

Katarzyna Dowbor
13.07.2023 15:44 Katarzyna Dowbor poprowadzi wyjątkowy program. Wiadomo, gdzie otrzymała angaż, widzowie będą zachwyceni

Katarzyna Dowbor nie jest już dłużej bezrobotna! Dziennikarka od dłuższego czasu chwaliła się, że otrzymała nowy angaż, jednak nie zdradzała szczegółów. Wreszcie ujawniono, gdzie będzie teraz pracować. Poprowadzi program, który z pewnością ucieszy jej wielbicieli. 

Katarzyna Dowbor
02.07.2023 14:10 Katarzyna Dowbor pochwaliła się nową pracą, te kadry mówią same za siebie. Wielka niespodzianka dla fanów

Opinia publiczna była w szoku, gdy okazało się, że Polsat postanowił zrezygnować z Katarzyny Dowbor. Wszystko wskazuje jednak na to, że przymusowy urlop prezenterki nie potrwał zbyt długo. Już wróciła do pracy, czym sama się pochwaliła w mediach społecznościowych.

Katarzyna Dowbor
28.06.2023 13:40 Katarzyna Dowbor wreszcie pochwaliła się nową pracą! Naprawdę aż tam? "Przygoda służbowa się zaczyna"

Minęło już wiele tygodni od zwolnienia Katarzyny Dowbor z Polsatu, które spotkało się z ogromnym niezadowoleniem telewidzów. Od tamtego momentu zastanawiano się, co dalej z karierą popularnej prezenterki. Okazuje się, że ta ma już nowe zawodowe obowiązki.

Katarzyna Dowbor
23.06.2023 14:20 Katarzyna Dowbor nigdy nie wystąpi w tym programie, zdradziła nam prawdę. Mowa o... flagowej produkcji Polsatu

Podczas ostatniego eventu mieliśmy okazję porozmawiać z Katarzyną Dowbor o jej kolejnych planach zawodowych. Na horyzoncie prezenterki szykuje się kilka ciekawych projektów. Nie ma jednak szans na wystąpienie w popularnym programie Polsatu.

Katarzyna Dowbor
12.06.2023 07:54 Katarzyna Dowbor najpierw straciła pracę, a teraz przeżywa żałobę. "Moje serce pękło". Los nie oszczędza gwiazdy

Katarzyna Dowbor przechodzi przez niełatwy okres w swoim życiu. Najpierw dowiedziała się, że zostaje zwolniona z prowadzonego przez 10 lat programu Polsatu, a teraz pożegnała wielkiego przyjaciela.Poruszający wpis w mediach społecznościowych zmotywował fanów Katarzyny Dowbor do przesyłania wyrazów współczucia i serdeczności. Niełatwo będzie dziennikarce pogodzić się ze stratą.

Katarzyna Dowbor, Edward Miszczak
07.06.2023 20:06 Polsat zadał Katarzynie Dowbor kolejny cios. To smutne, co zafundowali jej miesiąc po zwolnieniu

Katarzynę Dowbor po zwolnieniu z Polsatu spotkała kolejna przykrość. Gwiazda opowiedziała o wszystkim w wywiadzie dla Wirtualnych Mediów. Jak można było posunąć się do czegoś takiego?“Nasz nowy dom” jest niekwestionowanym hitem Polsatu. Program obecny jest na wizji od 10 lat i nic nie zapowiada, by miał zniknąć. Wysoka oglądalność jest najlepszą odpowiedzią na to, że widzowie uwielbiają podglądać ekipę remontową, która w kilka dni zmienia życie biednych rodzin na lepsze, przekazując im odnowiony dom. Dotychczas prace budowlańców nadzorowała Katarzyna Dowbor.

Katarzyna Dowbor, Edward Miszczak
07.06.2023 07:01 Katarzyna Dowbor długo nie czekała na nową pracę. Właśnie pochwaliła się szczegółami

Nowa praca Katarzyny Dowbor. Po zwolnieniu z Polsatu gwiazda dostała oferty, którymi pochwaliła się w wywiadzie dla Wirtualnych Mediów. Zaznaczyła przy tym, że szybko nie usunie się w cień show-biznesu.Katarzyna Dowbor na początku maja pożegnała się z programem “Nasz nowy dom”. Gwiazda dostała wypowiedzenie od władz Polsatu w najmniej spodziewanym momencie, bo gdy przygotowywała się do kręcenia nowego sezonu uwielbianego przez widzów formatu. Nagłe zwolnienie odbiło się szerokim echem w mediach.

Katarzyna Dowbor
01.06.2023 19:16 Katarzyna Dowbor wraca do remontowania, choć już nie w Polsacie. "Marzę o tym"

Za Katarzyną Dowbor trudny czas. Musiała rozstać się z programem “Nasz Nowy Dom”, którego prowadzeniem zajmowała się przez 10 lat. Jej miejsce zajęła Elżbieta Romanowska, jednak uwielbiana przez fanów Dowbor nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa.Dziennikarka ma w planach przeprowadzenie kolejnego remontu. Tym razem nie na antenie Polsatu, lecz na własną rękę. 

Katarzyna i Maciej Dowbor
31.05.2023 13:50 Katarzyna Dowbor ujawniła, co jej syn chciał zrobić tuż po jej zwolnieniu. Miszczak może tego nie wytrzymać

Powoli opada kurz po ogromnym medialnym zamieszaniu, które wywołało zwolnienie Katarzyny Dowbor z Polsatu. Fani wówczas bardzo się za nią wstawili i jak się okazuje, nie tylko oni. Ogromne wsparcie okazała również rodzina, w tym jej syn, który wciąż pracuje dla wspomnianej stacji.W niedawnej rozmowie z “Super Expressem” prezenterka powiedziała, co chciał zrobić Maciej w związku z jej zwolnieniem. Nie pozwoliła mu.

Katarzyna Dowbor
30.05.2023 19:19 Katarzyna Dowbor zawiodła się na przyjaciółce. Decyzja stacji zweryfikowała jej znajomości

Koniec współpracy Polsatu z Katarzyną Dowbor był jedną z bardziej szokujących decyzji stacji w ostatnim czasie. Okazuje się, że nawet po zdarzeniu potrafiło dojść do nieprzyjemnych sytuacji. Gwiazda niedawno poczuła na własnej skórze brak lojalności.Po dekadzie Katarzyna Dowbor musiała pożegnać się z prowadzeniem popularnego programu. Niestety sama utrata pracy nie była jedynym ciosem.

Katarzyna Dowbor
20.05.2023 09:19 Katarzyna Dowbor wyznała, jak chce spędzić jesień życia. Przed nią wiele pięknych chwil

Katarzyna Dowbor jeszcze do niedawna była czołową gwiazdą Polsatu za sprawą programu "Nasz nowy dom". Teraz prezenterka przeszła na emeryturę, ale nie zamierza spędzić jej na odpoczynku. Okazuje się, że ma jasny plan na jesień życia.Telewizyjne poczynania mogliśmy obserwować już od 40 lat. Początkowo współpracowała z TVP, a następnie długo zagościła na antenie Polsatu. Obecnie może pochwalić się sporą ilością czasu, który zamierza skrupulatnie wykorzystać.

Katarzyna Dowbor
17.05.2023 08:58 Katarzyna Dowbor wydała oświadczenie na temat swojego stanu zdrowia. Pisali, że "stoi nad grobem", fani reagują

Światem rozrywki wstrząsnęła ostatnio informacja dotycząca tego, że Polsat zrezygnował z Katarzyny Dowbor jako prowadzącej programu “Nasz nowy dom”. Zaczęły się więc pojawiać spekulacje dotyczące domniemanego stanu zdrowia prezenterki. Sama zainteresowana postanowiła wreszcie zabrać głos w mediach społecznościowych.Po raz kolejny okazało się, że Dowbor zaskarbiła sobie przez lata kariery niezwykle wierną i życzliwą grupę fanów. Ci znów pokazali, jak ją wspierają.

mężowie Katarzyny Dowbor
09.05.2023 21:21 Wszyscy mężowie Katarzyny Dowbor. Dziennikarka nigdy nie wyszła za ojca swojej córki

Katarzyna Dowbor, pomimo spektakularnych sukcesów zawodowych, w życiu uczuciowym zaliczyła sporo poważnych rozstań. Ma na koncie trzy śluby i dwoje dzieci różnych partnerów. Ojca jednej z pociech nigdy nie poślubiła.Dziennikarka ma dwoje dzieci: Macieja Dowbora, który poszedł jej ślady, oraz młodszą córkę, Marię Dowbor-Baczyńską. Jak ułożyło się jej życie? Singielką jest już dwie dekady.

Katarzyna Dowbor
11.04.2023 08:10 To on jest bratem Katarzyny Dowbor. Prowadząca "Nasz nowy dom" pokazała wspólne zdjęcie

Katarzyna Dowbor, by spędzić rodzinne święta, spakowała się z najbliższymi do słonecznej Hiszpanii. W mediach społecznościowych nie zabrakło wspólnego zdjęcia z jej mamą, bratem oraz córką. Tomasz jest bardzo ważnym mężczyzną w życiu prezenterki.Widzowie Polsatu od lat obserwują, jak gwiazda wraz z budowlańcami pomaga potrzebującym rodzinom wyremontować ich domy. W mediach społecznościowych często zachęca do oglądania niesamowitych przemian. Od czasu do czasu dzieli się również smaczkami z życia prywatnego.