Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Katarzyna Dowbor ujawniła, co jej syn chciał zrobić tuż po jej zwolnieniu. Miszczak może tego nie wytrzymać
Michał Fitz
Michał Fitz 31.05.2023 13:50

Katarzyna Dowbor ujawniła, co jej syn chciał zrobić tuż po jej zwolnieniu. Miszczak może tego nie wytrzymać

Katarzyna i Maciej Dowbor
fot. KAPiF

Powoli opada kurz po ogromnym medialnym zamieszaniu, które wywołało zwolnienie Katarzyny Dowbor z Polsatu. Fani wówczas bardzo się za nią wstawili i jak się okazuje, nie tylko oni. Ogromne wsparcie okazała również rodzina, w tym jej syn, który wciąż pracuje dla wspomnianej stacji.

W niedawnej rozmowie z “Super Expressem” prezenterka powiedziała, co chciał zrobić Maciej w związku z jej zwolnieniem. Nie pozwoliła mu.

Katarzyna Dowbor otrzymała wsparcie od dzieci

Była już prowadząca programu “Nasz nowy dom” przyznała we wspomnianym wyżej wywiadzie, że jej dzieci stanęły na wysokości zadania, gdy jej zawodowy świat legł w gruzach. Niedługo po tym, gdy prezenterka im o wszystkim opowiedziała, pociechy były już u niej, by z nią porozmawiać.

Jak wspomina, rozmowa nie miała formy pocieszania zapłakanej kobiety, a była po prostu burzą mózgów. Wszyscy chcieli wymyślić nowy pomysł na Katarzynę Dowbor, dzięki któremu będzie mogła dalej realizować się w mediach. Niedługo przekonamy się, co dokładnie wymyślono.

Po śmierci ukochanego męża Justyna Kowalczyk podjęła decyzję. Smutne, ale zrozumiałe konsekwencje

Maciej Dowbor był gotów rzucić pracę

Katarzyna Dowbor przyznała, że jej syn Maciej zastanawiał się nawet, czy aby nie powinien rozstać się ze stacją w geście solidarności z mamą. W końcu z powodzeniem od lat prowadzi program “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Prezenterka nie chciała jednak o tym słyszeć.

- Absolutnie zabroniłam mu. Powiedziałam: "Nie wolno ci synu tego robić, bo robisz fajną rzecz, to jest fajny program. Lubię też oglądać ten program — wyjawiła Katarzyna Dowbor.

Jesteśmy ciekawi, jak na te słowa zareaguje Edward Miszczak.

Maciej Dowbor znów stanął przed trudnym wyborem

Choć sam Maciej Dowbor do tej pory pracy w Polsacie nie stracił, można zaryzykować stwierdzenie, że i tak to on jest najbardziej poszkodowany przez zmiany kadrowe. Teraz zwolniono jego mamę, a kilka miesięcy temu z programu odszedł współprowadzący, a prywatnie jego wielki przyjaciel, Piotr Gąsowski.

Ten wówczas pożegnał się z pracą właśnie w geście solidarności z Katarzyną Skrzynecką, którą zwolniono. Dowbor tez miał wtedy zastanawiać się nad podobnym ruchem, ale też został od niego odwiedziony.

Zobacz post:

Źródło: Plotek/ Super Express