Swiatgwiazd.pl
Katarzyna Dowbor

kadr z programu "Nasz nowy dom"/odcinek 240/ipla.tv

Katarzyna Dowbor opowiedziała o pracy na planie „Nasz nowy dom”: „chce mi się płakać”

21 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Barbara Bujar

Udostępnij:

Katarzyna Dowbor od ośmiu lat prowadzi program „Nasz nowy dom”. Mimo upływu czasu pewne sytuacje wciąż doprowadzają ją do łez. O trudnych momentach podczas nagrań prezenterka opowiedziała w rozmowie z Faktem. „Bardzo często chce mi się płakać” – wyznała poruszona.

  • Trwają nagrania do siedemnastego sezonu programu „Nasz nowy dom”

  • Praca na planie wywołuje u ekipy Katarzyny Dowbor ogromne emocje

  • Prezenterka zdradziła, że czasem zdarza się jej uronić łzę

Katarzyna Dowbor jest jedną z czołowych gwiazd Polsatu, która od 2013 roku jeździ po Polsce, pomagając potrzebującym rodzinom w odbudowie ich domów. Choć niedawno program „Nasz nowy dom” został przedwcześnie zdjęty z anteny, już wkrótce na ekranach pojawi się jego siedemnasty sezon. Właśnie trwają nagrania.

Katarzyna Dowbor o emocjach na planie programu „Nasz nowy dom”

„Nasz nowy dom” to program, który nieprzerwanie od ośmiu lat cieszy się ogromną popularnością. Jego bohaterami są ludzie, którzy często żyją w tragicznych, a nawet zagrażających ich życiu warunkach. Ekipa Katarzyny Dowbor robi, co może, by poprawić ich sytuację. Remontom za każdym razem towarzyszą jednak silne emocje.

O odczuciach związanych z nagraniami kolejnych odcinków „Naszego nowego domu” Katarzyna Dowbor zdecydowała się opowiedzieć w rozmowie z Faktem. Prezenterka przyznała, że choć od pierwszego sezonu programu minęło już sporo czasu, pewne sytuacje wciąż doprowadzają ją do łez. Mimo starań nie zawsze udaje się, by je powstrzymać.

- Bardzo często chce mi się płakać, ale muszę zachowywać się profesjonalnie. Oczywiście nie oznacza to, że nie zdarza mi się wyjść z planu, by uronić łezkę – wyznała.

Lewandowscy

Lewandowscy opowiedzieli o swoich trudnych początkach

CZYTAJ DALEJ


Jednocześnie Katarzyna Dowbor zaznaczyła, że łzy spowodowane zatrważającymi warunkami mieszkaniowymi i tragiczną sytuacją życiową uczestników nie pojawiają się tylko w jej oczach. Przyznała, że emocje dają o sobie znać również u pozostałych członków jej ekipy. Każdy z nich bardzo przeżywa losy poznanych w programie osób.

Nie tylko łzy smutku

„Nasz nowy dom” pomógł już ponad dwustu rodzinom w Polsce. Oznacza to, że ich sytuacja w zaledwie kilka dni uległa diametralnej poprawie. Nie można o tym nie wspomnieć, mówiąc o łzach pojawiających się na planie. W oczach Katarzyny Dowbor i ekipy oprócz łez smutku często pojawiają się bowiem łzy szczęścia.

- Najwięcej jednak jest u nas łez szczęścia, one są najpiękniejsze – dodała gospodyni programu.

Szczęście bohaterów jest bardzo ważne dla osób pracujących przy nagraniach „Naszego nowego domu”. Katarzyna Dowbor nie ukrywa, że w tych kilka dni często zżywa się z poznanymi rodzinami. Te, które „niczego nie udają”, zapadają w jej pamięć najbardziej. Zdarza się, że z takimi rodzinami prowadząca utrzymuje kontakt nawet po programie.

- Czasem wożę książki czy kredki dla dzieciaków, czasem pomagam w inny sposób – wyznała Dowbor.Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

źródło: Fakt

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

DDTVN

Plotki

Barbara Pasek przerywa pracę w "Dzień dobry TVN". "Witajcie w moim nowym etapie"

Czytaj więcej >
Tomasz Stockinger

Plotki

Tomasz Stockinger ma nową partnerkę. Kim jest?

Czytaj więcej >

Plotki

W "M jak miłość" po wakacjach szykuje się wiele zmian. Marysia i Artur nie będą mieć wieść o jednej wyjątkowej osobie

Czytaj więcej >
Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Filip_Chajzer

Plotki

Filip Chajzer opowiedział dokładnie o traumie po śmierci syna

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >