Swiatgwiazd.pl
Katarzyna Dowbor wraca na plan

TRICOLORS/East News

Co dalej z programem „Nasz nowy dom”? Katarzyna Dowbor wraca na plan

21 Maja 2021

Autor tekstu:

Barbara Bujar

Udostępnij:

Choć fani „Naszego nowego domu” wciąż nie mogą w to uwierzyć, hitowy program Polsatu znika z anteny. Nie jest to jednak definitywny koniec, o czym poinformował między innymi Super Express. Okazuje się, że prowadząca Katarzyna Dowbor już szykuje się do powrotu na plan. Podczas kilkumiesięcznej przerwy od zdjęć również nie pozwoliła sobie na odpoczynek. Wiemy, czym się zajmowała.

  • W czwartek Polsat wyemitował ostatni odcinek „Naszego nowego domu”

  • Uwielbiany przez widzów program powróci na antenę dopiero jesienią

  • W przerwie od zdjęć Katarzyna Dowbor nie próżnowała. Znalazła sobie zajęcie

  • „Za tydzień wracam na plan” – poinformowała w rozmowie dla portalu Pomponik

Kilka dni temu do fanów „Naszego nowego domu” dotarła przykra wiadomość – program znika z anteny, a w jego miejscu pojawi się nowa propozycja Polsatu. Oznacza to, że w ciągu najbliższych kilku miesięcy ulubiony przez widzów format nie pojawi się na ekranie. Katarzyna Dowbor i jej ekipa mają tym samym czas na odpoczynek.

Katarzyna Dowbor nie myśli o urlopie

Informacja o najnowszych zmianach pojawiła się między innymi na oficjalnej stronie Polsatu na Facebooku. Jak przekazano, w miniony czwartek stacja wyemitowała ostatni odcinek
„Naszego nowego domu” przed kilkumiesięczną przerwą. Od przyszłego tygodnia widzowie będą mogli oglądać program „Wolni od długów”, którego prowadzącą została Anna Guzik.

Po otrzymaniu takiej wiadomości można byłoby pomyśleć, że ekipa Katarzyny Dowbor skorzysta z przerwy w nagraniach i wybierze się na długo wyczekiwane wakacje. Czy architekci i pracownicy budowlani pozwolili sobie na taką przyjemność – tego nie wiemy. Wiemy
natomiast, że sama gospodyni ani przez chwilę nie pomyślała nawet o wyjazdowym urlopie.

Jak wyznała Katarzyna Dowbor w rozmowie dla portalu Pomponik, przerwa w nagraniach była dla niej czasem na nadrobienie domowych obowiązków. Gospodyni spędziła ten czas w
swojej posiadłości, którą otacza ogród. Z pewnością miała co robić, jednak – jak przyznała – zdążyła już stęsknić się za planem zdjęciowym i placem budowy.

Krzysztof Diablo Włodarczyk

Krzysztof Diablo Włodarczyk udzielił pierwszego wywiadu po wyjściu z więzienia. "Było bardzo ciężko"

CZYTAJ DALEJ

- Mam dom z ogrodem, dużo zwierząt, a prawie mnie w tym domu nie ma. Urlop to był czas nadrabiania domowych zaległości. Chętnie bym posiedziała jeszcze miesiąc w domu, ale też trochę stęskniłam się za planem – powiedziała.

Co dla widzów jest dobrą informacją, nowe zajęcie Katarzyny Dowbor zupełnie nie jest związane z jej pracą zawodową. Choć prezenterka bardzo lubi spędzać czas w ogrodzie,
już niedługo ponownie pojawi się na planie „Naszego nowego domu”. A zdarzy się to niebawem – Katarzyna Dowbor zdradziła, że już za tydzień jej ekipa rozpocznie przygotowywania do nowego sezonu „Naszego nowego domu”.

Przerwa była konieczna

Przerwa w nagraniach kolejnych odcinków „Naszego nowego domu” nie była przypadkowa. Jak ustalił Super Express, o wstrzymaniu programy zadecydowało zachowanie ludzi, którzy
najczęściej z zazdrości niszczyli pracę ekipy Katarzyny Dowbor i utrudniali życie bohaterom „Naszego nowego domu”. Przypomnijmy, że jakiś czas temu jeden z budynków został podpalony.

Jak zdradziła producentka programu „Nasz nowy dom” Olga Toporowska, zawistni sąsiedzi przesyłali także maile, w których twierdzili, że to ich dom powinien zostać wyremontowany. Często takie wiadomości produkcja otrzymywała jeszcze przed rozpoczęciem nagrań. W obliczu pogarszającej się sytuacji postanowiono dopracować zasady programu.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Brat Małgorzaty Rozenek dostał posadę w TVP

  • Syn Lecha Wałęsy jest w złej sytuacji. Przez nazwisko nie może znaleźć pracy

  • Justyna Żyła znów wspomina o Piotrze na forum publicznym

źródło: Super Express, Facebook, Pomponik

Podobne artykuły

Tomasz Stockinger

Plotki

Tomasz Stockinger ma nową partnerkę. Kim jest?

Czytaj więcej >

Plotki

W "M jak miłość" po wakacjach szykuje się wiele zmian. Marysia i Artur nie będą mieć wieść o jednej wyjątkowej osobie

Czytaj więcej >
Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >
TVP

Plotki

Tancerze protestują przeciwko "Dance Dance Dance". Petycję podpisało tysiące osób

Czytaj więcej >
Dorota Wellman

Plotki

Dorota Wellman szczerze o menopauzie. „To naturalny czas”

Czytaj więcej >