Swiatgwiazd.pl
TVP i Małgorzata Rozenek

ARKADIUSZ ZIOLEK/East News; TRICOLORS/East News

Brat Małgorzaty Rozenek będzie jurorem w "You Can Dance. Nowa Generacja"

18 Maja 2021

Autor tekstu:

Natalia Niewczas

Do sieci trafiły zadziwiające wieści w sprawie nowego programu TVP. Telewizja Polska odświeży dobrze znany tysiącom telewidzów format "You Can Dance". Ważną rolę odegra w produkcji jedna z osób z najbliższego otoczenia Małgorzaty Rozenek. Misha Kostrzewski, rodzony brat celebrytki, od lat zajmuje się tańcem zawodowo.

  • TVP już niebawem startuje z nową odsłoną show „You Can Dance”

  • Jednym z jurorów ma zostać brat Małgorzaty Rozenek

  • Zdaniem wielu internautów Misha Kostrzewski przypomina znanych aktorów Hollywood

TVP przejmuje „You Can Dance”. Wcześniej roztańczony format pojawiał się na antenie stacji TVN. W najbliższej przyszłości show zadebiutuje na antenie Telewizji Polskiej pod odświeżoną nazwą „You Can Dance. Nowa generacja”. Do mediów spływają już pierwsze ustalenia dotyczące tego, jak będzie wyglądała nowa wersja programu. Wiadomo, kto najprawdopodobniej zasiądzie w jednym z jurorskich foteli.

TVP zatrudni brata Małgorzaty Rozenek

Castingi do nowego programu TVP „You Can Dance. Nowa generacja” startują już za kilkanaście dni. Tym razem, w przeciwieństwie do poprzednich odsłon show emitowanych na antenie TVP, szansę na udział mają jedynie osoby w wieku od 8 od 13 lat.

Jak donosi serwis Pudelek, jedną z osób, która stanie przed trudnym zadaniem oceniania występów młodych tancerzy będzie bliska sercu Małgorzaty Rozenek osoba. TVP postawiło na brata celebrytki, Mishę Kostrzewskiego. Biorąc pod uwagę to, czym na co dzień zajmuje się krewny małżonki Radosława Majdana, wybór ten wydaje się oczywisty.

Misha Kostrzewski to starszy brat Małgorzaty Rozenek. Jest zawodowym tancerzem - Misha i jego siostra chodzili do tej samej szkoły baletowej. Podczas gdy Małgorzata Rozenek ostatecznie zdecydowała rozwijać karierę w show-biznesie, Misha wyjechał za granicę, gdzie prezentował swe taneczne umiejętności publiczności w operze w Monte Carlo i operze w Lyonie.

[EMBED-1491]

Misha (którego prawdziwe imię to Michał) na co dzień mieszka we Francji z najbliższą rodziną, małżonką i trójką dzieci. Pseudonim tancerza pochodzi od idola Mishy. Wielką inspiracją dla brata Małgorzaty Rozenek był bowiem rosyjski tancerz Misha Baryshnikov.

Biorąc pod uwagę duże doświadczenie zawodowe brata Małgorzaty Rozenek nic dziwnego, że TVP zaprosiło do współpracy przy „You Can Dance. Nowa generacja” właśnie Mishę. Jego osoba jest dobrze znana między innymi obserwatorom instagramowego profilu celebrytki. Małżonka Radosława Majdana kilka razy publikowała już zdjęcia w towarzystwie brata. Wielu internautów zgodnie twierdziło, iż Misha przypomina im z wyglądu najpopularniejszych aktorów Hollywood.

Internauci porównują Mishę Kostrzewskiego do znanych aktorów Hollywood

Małgorzata Rozenek niejednokrotnie chwaliła się bratem w social mediach. W sekcji komentarzy pod publikacjami z udziałem nowego jurora show TVP pojawiały się głosy mówiące o tym, że Misha przypomina (zależnie od wersji) Brada Pitta, Toma Cruise'a bądź młodego Mela Gibsona.

Jak możemy dowiedzieć się z notki dodanej do jednej z publikacji, Małgorzata Rozenek jest zdania, że ona i Misha mają bardzo podobne oczy. Rzeczywiście, trzeba przyznać, że odcień tęczówek rodzeństwa na zdjęciach wygląda niemal identycznie.

- Połączenie Toma Cruise z młodym Melem Gibsonem. Niektórzy doszukują się też podobieństwa do Brada Pitta. Dla mnie to po prostu Misha mój brat. Oczy mamy te same - podpisała fotografię tancerza Małgorzata Rozenek.

[EMBED-1850]

[EMBED-1851]

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Wielka radość w życiu Marty Kaczyńskiej. Razem z mężem przygotowywali się do tego od dawna

  • Na jaw wyszła przejmująca tajemnica Filipa Chajzera. Zmaga się z poważną chorobą, przeżył dramat

  • Martyna Wojciechowska otworzyła się na temat ciąży, tylko najbliżsi wiedzieli "Dostałam diagnozę od lekarzy"

Źródło: Pudelek, Viva!, Jastrząb Post, Dzień Dobry TVN

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Tagi:

Natalia NiewczasAutor

Redaktor serwisu swiatgwiazd.pl

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

piotr kraśko

Plotki

Piotr Kraśko ma prywatnego szofera. Zdumiewające, kto nim został

Czytaj więcej >

Plotki

Na jaw wyszedł powód rozstania Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego

Czytaj więcej >
Andrzej Duda

Plotki

Agata i Andrzej Duda modlą się o zdrowie prezydenta Czech

Czytaj więcej >

Plotki

Małgorzata Rozenek-Majdan zabrała głos w sprawie Ukrainy. Wywołała burzę

Czytaj więcej >

Plotki

Rozpędzona rakieta nad głową dziennikarza TVN

Czytaj więcej >

Plotki

Wołodymyr Zełenski w lateksie i szpilkach? Wideo obiegło sieć

Czytaj więcej >