Swiatgwiazd.pl
Martyna Wojciechowska

East News / TRICOLORS

Martyna Wojciechowska otworzyła się na temat ciąży. Zdaniem lekarzy miała nigdy nie zostać mamą

18 Maja 2021

Autor tekstu:

Katarzyna Augustyniak

Udostępnij:

Martyna Wojciechowska jest znaną polską dziennikarką i podróżniczką, która od lat prowadzi własne programy telewizyjne. Ostatnio gwiazda zdecydowała się na odważne wyznanie. Okazuje się, że przed laty lekarze postawili przed nią poważną diagnozę.

  • Martyna Wojciechowska jest znaną dziennikarką i podróżniczką. Już od ponad 20 lat związana jest ze stacją TVN.

  • Ostatnio gwiazda wystąpiła w programie Tomasza Sekielskiego Sekielski online.

  • Martyna zdecydowała się na intymne wyznanie. Zdradziła, że wiele lat temu dostała od lekarzy diagnozę, która pozbawiała ją szans na zostanie mamą.

Martyna Wojciechowska już od ponad 20 lat związana jest ze stacją TVN, gdzie przez ten czas prowadziła wiele własnych programów. Od 2009 roku dziennikarka prowadzi niekwestionowany hit stacji - Kobietę na krańcu świata.

Martyna Wojciechowska zdecydowała się na poważne wyznanie w programie Sekielskiego

Martyna Wojciechowska jako podróżniczka znana jest z dużej odwagi. Dziennikarka bez wątpienia ma swoje zdanie, własne poglądy, których nie boi się jasno wyrażać. 

Ostatnio na swoim Instagramie gwiazda chwaliła się osiągnięciami córki. Okazało się, że Marysia zdała egzamin na płetwonurka i tym samym dołączyła do już od lat nurkującej mamy. Co więcej, utalentowanym nurkiem był także tata Marysi, który niestety w 2016 roku zmarł na nowotwór.

Marysia miłość do podwodnego świata z pewnością odziedziczyła po rodzicach. Jej mama nie kryła dumy i wzruszenia. 

Martyna Wojciechowska w ostatnim czasie była gościem Tomasza Sekielskiego w jego nowym programie Sekielski online. Podróżniczka w rozmowie wyznała, że według przewidywań lekarzy miała nigdy nie zostać mamą. 

 Wojciechowska: przyzwyczaiłam się do myśli, że macierzyństwo nie będzie mi w życiu dane

- Oczywiście wiem, skąd się biorą dzieci, ale dostałam diagnozę od lekarzy, że nie mogę być mamą. W związku z tym nauczyłam się żyć z tą myślą, która jest trudna dla kobiety, ale przyzwyczaiłam się do myśli, że macierzyństwo nie będzie mi w życiu dane. Związane to było z poważną chorobą, operacją… Byłam przekonana, że nie będę miała dziecka, więc kiedy zaszłam w ciążę, byłam zaskoczona - mówiła w programie. 

Gwiazda nie ukrywała, że diagnoza, jaką otrzymała od lekarzy, nie była dla niej łatwa. Dziennikarka wiele lat temu przeszła poważną chorobę i musiała poddać się operacji. To właśnie wtedy usłyszała tę przykrą wiadomość. 

Wojciechowska stwierdziła, że nauczyła się żyć z myślą, że nigdy nie będzie jej dane mieć dziecka. Co więcej, z czasem przyzwyczaiła się do tego. Tym bardziej kiedy dowiedziała się, że jest w ciąży, była ogromnie zaskoczona. 

Jak widać, nawet najpewniejsze diagnozy mogą okazać się błędne. Przekonała się o tym nie tylko Martyna Wojciechowska, ale również wiele innych szczęśliwych mam. Gratulujemy pani Martynie tak pięknej i utalentowanej córki! 

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

źródło:Fakt.pl 

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Tomasz Stockinger

Plotki

Tomasz Stockinger ma nową partnerkę. Kim jest?

Czytaj więcej >

Plotki

W "M jak miłość" po wakacjach szykuje się wiele zmian. Marysia i Artur nie będą mieć wieść o jednej wyjątkowej osobie

Czytaj więcej >
Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >
TVP

Plotki

Tancerze protestują przeciwko "Dance Dance Dance". Petycję podpisało tysiące osób

Czytaj więcej >
Dorota Wellman

Plotki

Dorota Wellman szczerze o menopauzie. „To naturalny czas”

Czytaj więcej >