Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Plotki > Agata Duda ma kłopoty z kostką. W końcu pojawiła się publicznie
Kamila Krótka
Kamila Krótka 17.05.2021 02:00

Agata Duda ma kłopoty z kostką. W końcu pojawiła się publicznie

Agata Duda
Fot. Andrzej Iwanczuk / East News
  • Agata Duda nie wzięła udziału w poprzednich uroczystościach

  • Przyczyną nieobecności była kontuzja kostki

  • Dzisiaj po raz pierwszy od tej wiadomości pojawiła się publicznie

  • Uwagę przykuwa jeden szczegół

Agata Duda “nie dała rady być tutaj z nami z uwagi na kontuzję, której doznała…” - tłumaczył Andrzej Duda nieobecność żony podczas wizyty z okazji święta strażaków.

Agata Duda doznała kontuzji nogi

Niedawno prezydent pojawił się w Małopolsce z okazji święta strażaków. Jak się okazało Agata Duda doznała poważnej kontuzji, która uniemożliwiała jej wykonywanie podstawowych obowiązków.

Wiadomość o stanie małżonki przekazał sam prezydent, który musiał pojawić się na uroczystościach sam. Co było dokładną przyczyną jej nieobecności?

Super Express dowiedział się, że pierwsza dama doznała kontuzji kostki, co stało się dla niej bardzo uciążliwe. Szczególnie dla osoby, która zazwyczaj podczas oficjalnych wystąpień pojawia się na wysokich obcasach...

Pierwsza dama pojawiła się publicznie

Dziś Andrzej Duda z małżonką pojawili się w Nowym Sączu. Miejscem odwiedzin był Karpacki Oddział Straży Granicznej. Podczas wydarzenia pierwsza dama zabrała głos w sprawie kobiet pracujących w placówce:

- Muszę powiedzieć, że naprawdę z podziwem i wielkim szacunkiem patrzę na funkcjonariuszki, które uczestniczą w misjach specjalnych, które są pilotami, które służą na jednostkach pływających, które są przewodnikami psów służbowych, specjalizują się w analizie ryzyka, czy analizie kryminalnej. To świadczy o jednym, mianowicie że kobiety w straży są ambitne i świetnie wykształcone.

Jak widać na zdjęciach z uroczystości, problem Agaty Dudy nie zniknął. Co jako pierwsze rzuca się w oczy, to buty... na płaskim obcasie. Z pewnością wybrała wygodne botki po to, żeby nie nadwyrężać kostki po kontuzji. Widać, że pierwsza dama wciąż ma problem z nogą i minie trochę czasu zanim wróci do stanu sprzed urazu.

Nic dziwnego zatem, że pierwsza dama tym razem zrezygnowała ze szpilek. To, jak prezentuje się w płaskich butach, możecie zobaczyć na zdjęciach poniżej:

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

źródło: se.pl / twitter.com/prezydentpl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]