Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Agata Duda

Agata Duda

__Agata Duda__ to była nauczycielka języka niemieckiego oraz Pierwsza Dama RP. Jest żoną obecnego prezydenta Polski, Andrzeja Dudy. Ukończyła studia na kierunku filologii germańskiej na Wydziale Filologicznym Uniwersytetu Jagiellońskiego. 21 grudnia 1994 wyszła za mąż za Andrzeja Dudę, z którym ma córkę Kingę. Data urodzenia: 2 kwietnia 1972. Miejsce urodzenia: Kraków. Wzrost: 179cm. Kolor włosów: blond. Kolor oczu: niebieski.

Agata Duda
14.03.2024 22:13 Na twarzy Agaty Dudy zaszła zmiana. Tak Pierwsza Dama walczy z upływającym czasem

Agata Duda niedługo będzie obchodzić 52. urodziny. Jak teraz wygląda? Nowe zdjęcia żony prezydenta RP pokazują zmiany, jakie zaszły na jej twarzy. Pojawił się nowy element!

Agata Duda
11.03.2024 14:12 Zadzwonili do Dudy. Zdenerowowana Agata wyrwała mu telefon. Powiedziała ostre zdanie i się rozłączyła

Agata Duda i Andrzej Duda sprawiają wrażenie udanego związku. To on jest Prezydentem Polski, ale czy rządzi także w domu? Światło dzienne ujrzała pewna historia, która może zszokować. Pierwsza Dama naprawdę zrobiła to przy ludziach…

Andrzej Duda, Agata Duda
19.02.2024 15:04 Andrzej Duda z żoną świętują rocznicę ślubu. Niebywałe, co matka prezydenta zrobiła w kościele

Podczas publicznych wystąpień nietrudno dostrzec u boku Andrzeja Dudy jego żonę, Agatę. Małżonkowie spędzili wspólnie ponad 30 lat i nadal potrafią zaskakiwać. Matka prezydenta opowiedziała o szczegółach ich ceremonii ślubnej. Zakochani postawili na kilka niestandardowych tradycji. Goście mogli być mocno zaskoczeni.

Żona Dudy
06.02.2024 08:25 Żona Andrzeja Dudy wystroiła się w Afryce. Ekspertka bez litości: "Trąci bazarem"

Agata Duda towarzyszy swojemu mężowi podczas wizyty we wschodniej Afryce, która rozpoczęła się w niedzielę wieczorem. Do tej pory pierwsza dama zaprezentowała się w dwóch kreacjach. Jak oceniają je styliści?

Andrzej Duda i Agata Duda, fot. KAPiF
24.12.2023 15:04 Andrzej Duda z żoną złożyli Polakom świąteczne życzenia. Kreacja pierwszej damy? Ekspert szybko ją podsumował

Andrzej Duda wraz z małżonką Agatą złożyli Polkom i Polakom bożonarodzeniowe życzenia. Pierwsza dama zaprezentowała się w srebrzystej świątecznej kreacji, która przykuła uwagę modowego eksperta.

Teresa Lipowska i Agata Duda
05.12.2023 13:44 TYLKO U NAS: Teresa Lipowska na widok Agaty Dudy wykonała ten gest. Reakcja pierwszej damy nie wymaga komentarza

Agata Duda i Teresa Lipowska spotkały się podczas jednej z akcji charytatywnych. Jak aktorka przywitała Pierwszą Damę? Tylko u nas takie zdjęcia. Zrobiła gest, którego żona prezydenta zupełnie się nie spodziewała. 

Choinki Jedynki
03.12.2023 16:02 Akcja charytatywna "Choinki Jedynki": Agata Duda, Anna Dymna, Teresa Lipowska, Alicja Węgorzewska

Akcja charytatywna "Choinki Jedynki". 3 grudnia gwiazdy spotkały się, by stworzyć małe dzieła sztuki, które później na aukcję. Kto wziął udział w wydarzeniu? Zdjęcia.

Agata Duda
25.11.2023 18:06 Odważna stylizacja Agaty Dudy. Pierwsza dama na spotkaniu z seniorami z daleka rzucała się w oczy

Agata Duda z wdziękiem pełni obowiązki Pierwszej Damy, a jej stylizacje na wydarzeniach publicznych są szeroko komentowane. Dawno nie miała na sobie tak nietypowego stroju, jak podczas tego spotkania z seniorami. Żonę Andrzeja Dudy było widać z daleka, mamy zdjęcia.

Andrzej Duda i Agata Duda na uroczystościach Narodowego Święta Niepodległości, fot. Wojciech Olkusnik/East News
12.11.2023 09:12 Nagranie prezydenta z żoną z obchodów Dnia Niepodległości podbija sieć. Reakcja Agaty Dudy jest viralem

Agata Duda towarzyszyła swojemu mężowi podczas obchodów Narodowego Dnia Niepodległości. W pewnym momencie doszło do niezręcznej sytuacji, która szybko stała się internetowym viralem.

Święto Niepodległości
11.11.2023 18:34 Race, dymy, flagi, krzyże, różańce i... gafa prezydenta Dudy. Obchody Święta Niepodległości 2023

Święto Niepodległości w Warszawie od lat związane jest z Marszem Niepodległości. Zdjęcia z wydarzenia pokazują nie tylko pozytywne akcenty w tym dniu. Poza patriotycznymi symbolami pojawiły się zakazane w tym roku race i nie tylko. Na dodatek Andrzej Duda popełnił wpadkę. A jak wyglądała Agata Duda?

Agata Duda
11.11.2023 15:22 Agata Duda na obchodach Dnia Niepodległości. Strój wyróżniał ją już z daleka

Agata Duda tak jak miliony Polaków postanowiła świętować dzisiejszy Dzień Niepodległości. Pierwsza Dama wzięła udział w obchodach na ulicach Warszawy. Jej stylizacja na długo przejdzie do historii. Nietrudno było zauważyć ją w tłumie innych uczestników.

Agata Duda
19.10.2023 13:39 Agata Duda przerwała milczenie. Zabrała głos pierwszy raz po wyborach. To wszystko, co ma do powiedzenia…?

Agata Duda udostępniła nowy post w mediach społecznościowych. Po niedzielnych wyborach sytuacja w Polsce uległa diametralnym zmianom. Wyniki głosowania wzbudziły wiele emocji w politykach i gwiazdach show-biznesu. Po oficjalnym oświadczeniu Andrzeja Dudy teraz głos zabrała jego żona. 

Paulina Smaszcz
30.09.2023 20:20 Paulina Smaszcz pokazała się w nowej fryzurze. Teraz przypomina Agatę Dudę

Paulina Smaszcz w ostatnim czasie zasłynęła w mediach przede wszystkim z krytyki swojego byłego męża Macieja Kurzajewskiego i Kasi Cichopek. Teraz jednak przechodzi przez okres zmian. Jak się okazuje, metamorfoza nastąpiła też w jej wyglądzie. Czyżby zaczęła naśladować Agatę Dudę?

Agata Duda
29.09.2023 14:09 Brat Agaty Dudy to znany polski artysta! Mało kto o tym wiedział. Od lat nie utrzymują kontaktów...

Agata Kornhauser-Duda od 2015 roku pełni funkcję pierwszej damy. Niewiele osób wie, czym zajmuje się brat żony prezydenta. Od lat nie utrzymują ze sobą kontaktu. Kim jest?

Agata Duda
18.09.2023 22:49 Agata Duda w USA. Dwie kreacje ocenił stylista gwiazd. Nawiązał do wpadki Aleksandry Miller

Agata Duda przebywa obecnie wraz z mężem w Stanach Zjednoczonych. Andrzej Duda i jego żona udali się tam z okazji tygodnia inaugurującego 78. sesję Zgromadzenia Ogólnego ONZ. Pierwsza Dama wybrała bardzo nietypowe stylizacje, które teraz ocenił ekspert. Stylista nawiązał do słynnej modowej wpadki.

Agata Duda
07.09.2023 10:05 Agata Duda po metamorfozie! Na fotografiach z Rumunii widać, że już nie wygląda jak ta sama osoba

Agata Duda podczas pobytu w Rumunii pokazała się w zupełnie nowym wizerunku. Przez lata przyzwyczaiła nas to bezpiecznych stylizacji i jednej fryzury. Towarzysząc mężowi w szczycie Inicjatywy Trójmorza postawiła na inne oblicze.

Agata Duda
15.08.2023 16:06 Agata Duda przeszła piorunującą metamorfozę. Tak pokazała się całej Polsce. Dobra zmiana?

Agata Duda pokazała się z okazji Święta Wojska Polskiego całkowicie odmieniona. Na hucznych obchodach w stolicy, transmitowanych przez telewizję, wszyscy zobaczyli jej metamorfozę. Ale czy jest to zmiana na plus? Co do tego opinie mogą być skrajnie różne. Zobaczcie sami.

Andrzej Duda / Agata Duda
11.08.2023 22:20 Znowu mówią o rozwodzie Andrzeja i Agaty Dudów. Ujawniono, co dzieje się za zamkniętymi drzwiami

Od niemal samego początku pierwszej kadencji prezydenckiej Andrzeja Dudy media spekulowały na temat jego związku. Teraz znów plotki o kryzysie między nim a Agatą Dudą robią się coraz głośniejsze. Czy w końcu dojdzie do rozwodu? Jeden z byłych współpracowników prezydenta zaczął mówić o ich relacji.

Agata Młynarska, Agata Duda
05.08.2023 14:24 Agata Młynarska spotkała w samolocie pierwszą damę, zdradziła szczegóły lotu. Tego po Agacie Dudzie mało kto się spodziewał

Agata Młynarska skorzystała z ostatniego miesiąca wakacji, by wybrać się w zagraniczną wycieczkę. Nie tylko ona jedna wpadła na pomysł podróży samolotem. Na pokładzie było jej dane spotkać Agatę Dudę. To nie koniec zaskoczeń dziennikarki.

Agata Duda spotkała się z transpłciowym celebrytą. KAPIF
20.06.2023 07:25 Agata Duda spotkała się z transpłciowym celebrytą. Ich zdjęcie tylko u nas. Piękny gest wsparcia Pierwszej Damy

Agata Duda miniony weekend spędziła w Berlinie. Pierwsza Dama spotkała się tam m.in. z transpłciową gwiazdą polskiego “Big Brothera”. Znamy kulisy. Tylko u nas zobaczycie ich wspólne zdjęcie.

Ewa Błyszczyk
11.03.2023 08:05 Marzenie Ewy Błaszczyk w końcu się spełniło. Ważny dzień uczciła w towarzystwie pierwszej damy

Ewa Błaszczyk od lat prowadzi klinikę dla dzieci, która specjalizuje się w leczeniu śpiączki. Artystka miała również w planach otworzenie ośrodka dla dorosłych. Po wielu miesiącach ciężkiej pracy Ewy marzenie ziściło się, a na dniach miało miejsce oficjalnie otwarcie nowej placówki. Na wydarzeniu pojawiła się m.in. Agata Duda, żona prezydenta Polski, Andrzeja Dudy. Pierwsza dama jest oczarowana działalnością Ewy. Mało kto wie, że panie wspierają i znają się od lat.

Kinga Rusin
09.03.2023 20:15 Kinga Rusin zwróciła się do Agaty Dudy. "Gdzie pani głos po śmierci Mikołaja?"

Kinga Rusin po rozmowie z Hillary Clinton i Ołeną Zełenśką postanowiła zaapelować do Agaty Dudy w sprawie sytuacji kobiet w Polsce. Dziennikarka jest oburzona postawą pierwszej damy, nawiązała również do śmierci 16-letniego Mikołaja. Internautki podzieliły jej zdanie "To jest klaun stojący koło męża – niemowa" - napisała jedna z nich. 52-latka zarzuca jej również brak głosu w sprawie śmierci syna posłanki. 

Agata Duda
23.12.2022 10:34 Agata Duda w przedświątecznej stylizacji. Postawiła na prosty dodatek, który znajdziesz w każdej sieciówce

Agata Duda spędziła przedświąteczne popołudnie z kombatantami z Fundacji Nie Zapomnij o Nas. Na spotkanie wybrała klasyczną stylizację odpowiadającą okoliczności. W takim wydaniu każdy zabłyśnie przy wigilijnym stole.Żona prezydenta Polski znana jest ze swojego klasycznego i eleganckiego stylu. Od lat ufa tej samej fryzurze oraz skromnemu kompletowi, zazwyczaj spódnicy z marynarką. Podczas bożonarodzeniowej wizyty postawiła na dodatek, który musi znaleźć się w każdej garderobie.

Agata Duda
18.09.2022 21:14 Agata Duda z mężem pożegnali Elżbietę II. Polska pierwsza dama ubrała się skromnie

Prezydent Andrzej Duda i jego żona Agata Duda przybyli dziś do Wielkiej Brytanii, by oddać hołd zmarłej Elżbiecie II. Para prezydencka udała się do Pałacu Westminsterskiego w Londynie, gdzie spędziła kilka minut przed trumną władczyni. Pierwsza Dama wybrała na tę okazję skromny, stonowany strój.Prezydent Polski i jego małżonka przybyli na uroczystości żałobne i pogrzebowe Elżbiety II. Dziś spędzili kilka minut w Westminster Hall, a wieczorem udali się na przyjęcie, zorganizowane przez króla Karola III dla zagranicznych przywódców państw. Jutro wezmą udział w pogrzebie zmarłej monarchini.

Agata Duda EA
16.09.2022 19:05 Ekspert wskazał, w co powinna ubrać się Agata Duda na pogrzeb Elżbiety II

Królowa Elżbieta II zmarła 8 września 2022 roku w wieku 96 lat. Po 70 latach sprawowania urzędu odeszła jedna z najbardziej cenionych osobowości na świecie. W poniedziałek 19 września odbędzie się pogrzeb władczyni, na którym nie zabraknie przedstawicieli różnych państw, w tym Polski. Ekspert ocenił, jak prezydent Andrzej Duda i jego małżonka Agata Duda powinni się ubrać na ceremonię pogrzebową.Pogrzeb królowej Elżbiety II będzie jednym z najważniejszych wydarzeń w historii Wielkiej Brytanii. Na ceremonii obowiązywać będzie wiele zasad, również związanych z ubiorem. Znamy wskazówki, którymi powinna kierować się para prezydencka podczas wyboru stylizacji.

Viola Piekut i Agata Duda EA
15.07.2022 13:01 Viola Piekut wypowiedziała się o stylizacjach Agaty Dudy. Poleciła jej odpowiednią kreację

Agata Duda wielokrotnie udowodniła, że ma wyczucie stylu. Stylizacje Pierwszej Damy są eleganckie, a jednocześnie przykuwają wzrok. Słynna projektantka Viola Piekut postanowiła zabrać głos w sprawie ubioru żony prezydenta. Podzieliła się również radą, która przyda się każdej kobiecie.Stylizacje Agaty Dudy są szeroko komentowane w mediach. Nie da się ukryć, że jako pierwsza dama bryluje na wielu ważnych wydarzeniach, gdzie wygląd oraz dobranie odpowiedniego ubioru jest bardzo ważne. Co myśli o tym Viola Piekut?

Agata Duda EA
25.04.2022 19:28 Omenaa Mensah poznała Agatę Dudę. Opowiedziała o kulisach spotkania

Agata Duda była honorowym gościem podczas otwarcia RiO Edu Centrum - dziennego ośrodka wsparcia i edukacji dla ukraińskich matek z dziećmi. Instytucję założyli Omenaa Mensah i jej mąż, Rafał Brzoska. Założycielka postanowiła opowiedzieć, jakie wrażenie zrobiła na niej Pierwsza Dama.Omenaa Mensah jest dziennikarką i bizneswoman. Prowadzi też szeroko zakrojoną działalność charytatywną. Rafał Brzoska w 2021 roku zajął 7. miejsce na liście najbogatszych Polaków magazynu "Forbes", z majątkiem wycenianym na 5,7 miliarda złotych. Teraz postanowili wykorzystać swoje wpływy, by pomóc uchodźcom z Ukrainy.

Agata Duda EA
11.04.2022 16:52 Agata Duda poprosiła papieża Franciszka o modlitwę. Chodzi o bliską osobę

Prezydent Andrzej Duda i jego żona gościli niedawno w Watykanie. Agata Duda zwróciła się z prośbą do samego papieża Franciszka o modlitwę o zdrowie ciężko chorego członka jej najblizszej rodziny. O kogo dokładnie chodzi?Andrzej Duda i jego małżonka na początku kwietnia pojechali z wizytą do Watykanu. Podczas rozmów z papieżem Franciszkiem poruszono między innymi temat kryzysu uchodźczego w naszym kraju oraz inwazji wojsk rosyjskich na terytorium Ukrainy.