Swiatgwiazd.pl
Agata Duda 6

Piotr Molecki/East News

Ekspert skomentował ubiór Agaty Dudy. Zwrócił uwagę na błąd, który popełnia Pierwsza Dama

22 Września 2021

Autor tekstu:

Adrianna Boryń

Udostępnij:

Agata Duda ze względu na rolę, którą pełni, stale jest na świeczniku. Pierwsza Dama nieustannie bierze udział w licznych uroczystościach i przedsięwzięciach. Postanowiliśmy zapytać Piotra Borkowskiego — stylistę i eksperta w dziedzinie mody — co sądzi o stylizacjach żony głowy naszego kraju, które wybiera, udając się na wspomniane wydarzenia.

Stroje Agaty Dudy, w których występuje publicznie, są często szeroko komentowane. Pierwsza Dama nie zawsze zbiera same pochwały, jednak czy słusznie? Piotr Borkowski w rozmowie dla Świata Gwiazd wypowiedział się na temat stylu Agaty Dudy. Zwrócił uwagę na powtarzające się błędy, ale także wskazał kilka elementów w jej garderobie, za które warto pochwalić żonę prezydenta.

Ekspert podsumował styl Agaty Dudy

Jaki styl powinna mieć pierwsza dama? Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi, ważne jednak, by potrafiła dobrać odpowiedni strój do okazji. Agata Duda zwykle decyduje się na stonowane stylizacje, jednak nie zawsze trafnie.

-Przyglądając się ogólnie stylizacjom wybieranym przez Panią Agatę, widać rozwój i naukę płynąca z poprzednich wystąpień. Styl Pierwszej Damy nazwałbym nauczycielskim. Widać, że dobiera ubrania tak, jak nauczycielka, uczestnicząca w ważnych wydarzeniach. Przemawia przez nie skromność i trochę utarte schematy. Widać, że Pierwsza Dama zna i stosuje triki stylistyczne, ale nie potrafi ich jeszcze odpowiednio łączyć — zwrócił uwagę stylista, Piotr Borkowski.

Przejrzeliśmy się bliżej stylizacji, w której wystąpiła Agata Duda podczas Dożynek Prezydenckich. Zdaniem Piotra Borkowskiego Pierwsza Dama idealnie dobrała strój do okazji, podkreśliła to, co warte podkreślenia:

foremniak

Małgorzata Foremniak głęboko weszła w rolę. Najnowszy wpis robi wrażenie

CZYTAJ DALEJ

-Outfit wybrany przez Pierwszą Damę na Dożynki Prezydenckie sprawdził się w tym środowisku i na tego typu uroczystości idealnie. Był elegancki, skromny i z klasą — mówimy tu o beżowym dwurzędowym płaszczu, białej koszuli z kołnierzykiem, klasycznych garniturowych prostych spodniach, opadających na czarne szpilki na lekkim obcasie. Całość dopełniły okrągłe kolczyki. Bardzo dobrym wyborem nie tylko ze względu na kolor, ale i krój był płaszcz. Długi dekolt w kształcie litery V odsłonił koszule, odwracając tym samym wzrok od ramion Agaty Dudy i nadając sylwetce miękkości. Kolejnym trikiem było zawiązanie płaszcza w pasie. Podkreśliło to talię i spowodowało, że całość sylwetki wyglądała bardziej kobieco. Wybór beżu jako koloru głównego przy tego typu stylizacjach nadał całości świeżości — podkreślił ekspert.

Okazuje się, że Agata Duda bardzo często decyduje się na tak zwany dekolt „w łódkę”, co w przypadku jej sylwetki, nie zawsze wypada korzystnie. Zdaniem Piotra Borkowskiego praktyka ta prawdopodobnie wynika, że skromności Pierwszej Damy:

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

-Wydaje mi się ze przez skromność i zajmowane stanowisko wzbrania się od dekoltu w serek, który dla jej sylwetki wydaje się bardziej odpowiedni. Zabudowywanie okolic dekoltu marynarkami i źle dobrany krój, optycznie skupia uwagę na ramionach, co powoduje dysproporcje sylwetki, poszerzenie ich, a także i obniżenie linie biustu, co w połączeniu z paskiem w talii tworzy zbyt chłopięcą sylwetkę — wskazał stylista.

Ekspert zwrócił uwagę jednak, że Pierwsza Dama bez wątpienia zna wiele trików stylizacyjnych, co jest wielkim plusem. Nie zawsze jednak odpowiednio je łączy.

A jakie jest wasze zdanie na temat stylu Agaty Dudy?

Zobacz zdjęcia:

fot. Piotr Molecki/East News

fot. Piotr Molecki/East News


Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Tylko najbliżsi wiedzieli o dramacie Dody. Nie mogła dłużej czekać, zgłosiła się po pomoc do księdza

  • Rzadko się o nim mówi. Właśnie się dowiedzieliśmy, czego domaga się syn Anny German

  • Była wielką gwiazdą "Big Brothera", znaną skandalistką. Niewiarygodne, jak dziś wygląda Jola Rutowicz

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl.

Polskie teleturnieje. Pamiętasz, kto je prowadził?

Pytanie 1 z 4

Kto prowadził teleturniej "Koło Fortuny"?Adrianna BoryńAutor

Wydawca

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Katarzyna Dowbor o programie "Nasz nowy dom"

Wywiady

"Nasz Nowy Dom": Ile trwa remont i czy rodziny muszą płacić za udział? Katarzyna Dowbor zdradziła nam całą prawdę i zdementowała plotki

Czytaj więcej >

Wywiady

Maja Hyży o kreacji na premierze filmu "Miłość jest blisko". "Chcę walczyć ze stereotypami"

Czytaj więcej >

Wywiady

Tylko u nas: Jak gwiazdy wspominają Pawła Królikowskiego?

Czytaj więcej >

Wywiady

KinoGram centrum kultury filmowej i nie tylko

Czytaj więcej >

Wywiady

Tylko u nas: Uczestnik "Mam Talent" opowiedział o kulisach programu

Czytaj więcej >
Syn Krzysztofa Krawczyka

Wywiady

Syn Krzysztofa Krawczyka zaśpiewał poruszającą piosenkę

Czytaj więcej >