Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Doda chce unieważnić małżeństwo z Emilem. Udała się po pomoc do księdza
Karol Osiński
Karol Osiński 22.09.2021 02:00

Doda chce unieważnić małżeństwo z Emilem. Udała się po pomoc do księdza

Doda sklejka
instagram.com/dodaqueen

Doda zorganizowała na swoim Instagramie ponad godzinnego live'a dla fanów, podczas którego opowiedziała m.in. o przebiegu jej sprawy rozwodowej z Emilem Stępniem. Piosenkarka zapewniła, że wszystko jest na dobrej drodze i stara się o unieważnienie małżeństwa kościelnego, mając przy tym wsparcie księdza.

Ten sam duchowny udzielał Rabczewskiej i Stępniowi błogosławieństwa w 2018 roku. Piosenkarkę z byłym mężem nie łączą już żadne sprawy prywatne ani zawodowe.

Doda stara się o unieważnienie małżeństwa kościelnego

O rozwodzie z Emilem Stępniem piosenkarka poinformowała w czerwcu tego roku. Wówczas zaczęła publikować na InstaStories smutne cytaty, które tylko podkreślały jej obecny stan psychiczny oraz sytuację życiową.

Obecnie wszystko zdaje się wychodzić na prostą. Rabczewska zorganizowała na swoim Instagramie live'a dla fanów, podczas którego zdradziła kilka faktów na temat jej bieżących spraw prywatnych.

Obecnie robi wszystko, by unieważnić małżeństwo kościelne. Pomaga jej w tym ksiądz, który w 2018 roku udzielał piosenkarce ślubu. Jego zdaniem Doda nie powinna mieć problemów z uzyskaniem rozwodu kościelnego.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

- Tak, jestem na etapie unieważnienia ślubu kościelnego i nie będę miała najmniejszych problemów z tym, bo radziłam się już księdza, który udzielał nam ślubu, więc z tego, co mówił, będzie dobrze - powiedziała Doda.

Fani wspierają Dodę

Tym, co nigdy nie zawodzi piosenkarkę są jej fani. Podczas ciężkiej sytuacji życiowej, w której się znalazła może liczyć na ich wsparcie, o czym świadczą m.in. zamieszczane przez nich komentarze.

- Jesteś pełną ciepła i wrażliwości osobą, która zasługuje na wewnętrzny spokój ducha i szczęście, tego Ci życzę z całego serca. Będzie dobrze! - Życzę Ci powodzenia i na pewno się uda! - piszą wspierający fani.

My także mocno wierzymy, że już wkrótce uda się Dodzie dopiąć swego.

Zobacz wideo:

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: plotek.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Tagi: