Swiatgwiazd.pl

TRICOLORS/East News

Agata Duda o problemach dzieci i młodzieży. Wyszła z inicjatywą

24 Marca 2022

Autor tekstu:

Karol Osiński

Agata Duda wyszła z bardzo interesującą i ważną inicjatywą, dotyczącą problemów dzieci i młodzieży. Wraz ze specjalistami stworzyli akcję „Usłyszeć dzieci”, która ma na celu przyjrzeć się dziecięcym problemom, jakie dotknęły ich w trakcie pandemii oraz ich zwalczenie. Pierwsza dama wystosowała specjalne przemówienie.

  • Agata Duda wyszła z inicjatywą dla dzieci

  • Wraz z ekspertami utworzyli akcję „Usłyszeć dzieci”

  • Ma ona na celu rozwiązanie problemów dzieci w dobie pandemii koronawirusa

Agata Duda niejednokrotnie pokazywała, że los innych ludzi nie jest jej obojętny, a akcja, taka jak omawiana jest tego najlepszym dowodem.

Agata Duda rozpoczyna akcję „Usłyszeć dzieci”

Czasy pandemii koronawirusa wywołały problemy nie tylko na podłożu fizycznym, ale przede wszystkim psychicznym. Nauka zdalna sprawiła, że niejedno dziecko lub osoba w wieku nastoletnim zmieniła swoje podejście do szkoły i życia towarzyskiego.

Agata Duda jako nauczycielka języka niemieckiego postanowiła wyciągnąć do nich pomocną dłoń i stworzyć akcję „Usłyszeć dzieci”, w której każde, potrzebujące tego dziecko mogło opowiedzieć o swoich problemach i pod okiem specjalistów znaleźć odpowiednie rozwiązanie. Ma także pomagać ich rodzicom.

Pierwsza dama wystosowała w mediach społecznościowych specjalny apel, w którym wytłumaczyła słowo po słowie, na czym polegać będzie omawiana akcja.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

- Wierzę, że inicjatywa "USŁYSZEĆ DZIECI" będzie okazją do tego, by spokojnie, bez presji i w przyjaznej atmosferze przyjrzeć się najważniejszym dziecięcym sprawom i problemom, które pandemia wywołała albo tylko wyostrzyła - powiedziała pierwsza dama.

Jak przebiegać będzie akcja „Usłyszeć dzieci”?

Cała akcja odbywać się będzie w mediach społecznościowych, gdzie wyemitowane zostaną rozmowy psychologów z innymi ekspertami. Będzie to cykl 12 odcinków, gdzie rodzice znajdą odpowiednie porady i wskazówki.

Wypowiadać się będą specjaliści tj.: pedagodzy, psychoterapeuci, fizjoterapeuci, lekarze, psycholodzy, czy inni eksperci. Agata Duda zachęca rodziców do wzięcia udziału w akcji i zadawania pytań na specjalnie utworzonym w tym celu Facebooku.

Pojawiać się będą również specjalne wydania, w których rad udzielać będą eksperci z określonej dziedziny. Akcja odbywać się będzie wraz z partnerami, którymi są psycholog Maria Rotkiel, oraz Instytut Matki i Dziecka w Warszawie.

Pod koniec swojej wypowiedzi pierwsza dama wyraziła swoją wiarę, że akcja będzie szansą na to, by dokładnie przyjrzeć się wszystkim problemom i sprawom, które dotknęły dzieci i młodzież w dobie koronawirusa.

Zobacz wideo:

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: instagram.com

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]

Tagi:

Podobne artykuły

Życie Gwiazd

Marcin Hakiel broni swojej partnerki, dosadna odpowiedź tancerza. "Nie mam się czego wstydzić"
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Adrianna Biedrzyńska przed laty została porwana przez psychofana. Potem śledził jej córkę
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Magda Mołek punktuje Wojewódzkiego po pytaniu do Szelągowskiej. Nazwała go "dziadersem"
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Antek Królikowski wydał kolejne oświadczenie, mówi o przestępstwie. "Padłem ofiarą"
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Ewa Minge uderza w Królikowskiego i broni Opozdy. "Sprawa dla prokuratury, zwyczajne znęcanie"
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Joanna Krupa i jej córka na pierwszym zdjęciu po ogłoszeniu rozstania, Internauci niepokoją się o dziewczynkę
Czytaj więcej >
Karol Osiński

Redaktor serwisu swiatgwiazd.pl. Wielbiciel piłki nożnej, dobrej książki i filmu. Wcześniej czerpałem doświadczenie w radiu, gazecie oraz sportowych serwisach internetowych.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]