Swiatgwiazd.pl
Agata Duda

TRICOLORS/East News

Agata Duda o problemach dzieci i młodzieży. Wyszła z inicjatywą

4 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Karol Osiński

Udostępnij:

Agata Duda wyszła z bardzo interesującą i ważną inicjatywą, dotyczącą problemów dzieci i młodzieży. Wraz ze specjalistami stworzyli akcję „Usłyszeć dzieci”, która ma na celu przyjrzeć się dziecięcym problemom, jakie dotknęły ich w trakcie pandemii oraz ich zwalczenie. Pierwsza dama wystosowała specjalne przemówienie.

  • Agata Duda wyszła z inicjatywą dla dzieci

  • Wraz z ekspertami utworzyli akcję „Usłyszeć dzieci”

  • Ma ona na celu rozwiązanie problemów dzieci w dobie pandemii koronawirusa

Agata Duda niejednokrotnie pokazywała, że los innych ludzi nie jest jej obojętny, a akcja, taka jak omawiana jest tego najlepszym dowodem.

Agata Duda rozpoczyna akcję „Usłyszeć dzieci”

Czasy pandemii koronawirusa wywołały problemy nie tylko na podłożu fizycznym, ale przede wszystkim psychicznym. Nauka zdalna sprawiła, że niejedno dziecko lub osoba w wieku nastoletnim zmieniła swoje podejście do szkoły i życia towarzyskiego.

Agata Duda jako nauczycielka języka niemieckiego postanowiła wyciągnąć do nich pomocną dłoń i stworzyć akcję „Usłyszeć dzieci”, w której każde, potrzebujące tego dziecko mogło opowiedzieć o swoich problemach i pod okiem specjalistów znaleźć odpowiednie rozwiązanie. Ma także pomagać ich rodzicom.

Pierwsza dama wystosowała w mediach społecznościowych specjalny apel, w którym wytłumaczyła słowo po słowie, na czym polegać będzie omawiana akcja.

Rafał Brzozowski mural

Rafał Brzozowski pozuje na tle muralu ze Zbigniewem Wodeckim. Zdjęcie zachwyciło fanów

CZYTAJ DALEJ

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

- Wierzę, że inicjatywa "USŁYSZEĆ DZIECI" będzie okazją do tego, by spokojnie, bez presji i w przyjaznej atmosferze przyjrzeć się najważniejszym dziecięcym sprawom i problemom, które pandemia wywołała albo tylko wyostrzyła - powiedziała pierwsza dama.

Jak przebiegać będzie akcja „Usłyszeć dzieci”?

Cała akcja odbywać się będzie w mediach społecznościowych, gdzie wyemitowane zostaną rozmowy psychologów z innymi ekspertami. Będzie to cykl 12 odcinków, gdzie rodzice znajdą odpowiednie porady i wskazówki.

Wypowiadać się będą specjaliści tj.: pedagodzy, psychoterapeuci, fizjoterapeuci, lekarze, psycholodzy, czy inni eksperci. Agata Duda zachęca rodziców do wzięcia udziału w akcji i zadawania pytań na specjalnie utworzonym w tym celu Facebooku.

Pojawiać się będą również specjalne wydania, w których rad udzielać będą eksperci z określonej dziedziny. Akcja odbywać się będzie wraz z partnerami, którymi są psycholog Maria Rotkiel, oraz Instytut Matki i Dziecka w Warszawie.

Pod koniec swojej wypowiedzi pierwsza dama wyraziła swoją wiarę, że akcja będzie szansą na to, by dokładnie przyjrzeć się wszystkim problemom i sprawom, które dotknęły dzieci i młodzież w dobie koronawirusa.

Zobacz wideo:Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:


Źródło: instagram.com

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Sara Müldner z "Na dobre i na złe"

Życie gwiazd

Jak dziś wygląda Sara Müldner? Była gwiazdą "Na dobre i na złe"

Czytaj więcej >
Piotr Fronczewski

Życie gwiazd

Piotr Fronczewski poświęca dużo czasu rodzinie. Nie chce popełnić błędu sprzed lat

Czytaj więcej >
Jolanta Fraszyńska

Życie gwiazd

Jolanta Fraszyńska szykuje się do ślubu. Kim jest jej wybranek?

Czytaj więcej >
Zdzisław pokazał ukochaną

Życie gwiazd

„Sanatorium miłości”: Zdzisław pochwalił się ukochaną

Czytaj więcej >
Iga Krefft Teresa Lipowska

Życie gwiazd

Iga Krefft opowiedziała o depresji. "Stałam się więźniem samej siebie"

Czytaj więcej >
Grażyna Torbicka

Życie gwiazd

Grażyna Torbicka zaopiekowała się sławną matką. Zrezygnowała z ważnych planów

Czytaj więcej >