Swiatgwiazd.pl
Andrzej Duda postanowił zadbać o swoje zdrowie. Przed urodzinami wybrał się do apteki

WOJTEK RADWANSKI/AFP/East News

Andrzej Duda postanowił zadbać o swoje zdrowie. Przed urodzinami wybrał się do apteki

17 Maja 2021

Autor tekstu:

Karol Osiński

Udostępnij:

Prezydent Andrzej Duda w niedzielę, 16 maja miał podwójny powód do świętowania. Obchodził urodziny oraz imieniny. W sobotę postanowił wybrać się do jednej z Krakowskich galerii handlowych, gdzie odwiedził jedną z aptek oraz dorobił kluczyk. Na stronie "Super Expressu" pojawiły się zdjęcia z wypadu głowy państwa na przedurodzinowe zakupy.

  • Andrzej Duda 16 maja obchodził urodziny oraz imieniny

  • Dzień wcześniej wybrał się na zakupy do jednej z krakowskich galerii

  • Odwiedził tam aptekę oraz dorobił kluczyk

Andrzej Duda nieczęsto zostaje przyłapany na zakupach w galeriach handlowych jednak tym razem było inaczej. Prezydent postanowił wyrwać się na mały „shopping”, co nie umknęło uwadze paparazzi, a przy okazji zadbać o swoje zdrowie.

Prezydent Andrzej Duda na zakupach

Rzadko się zdarza, żeby ludzie obchodzili urodziny i imieniny tego samego dnia, jednak oczywiście nie jest to niespotykany przypadek. Jedną z takich osób jest prezydent Andrzej Duda.

Głowa państwa przyszedł na świat 16 maja 1972 roku, czyli wczoraj przypadły jego 49. urodziny. Przy okazji w kalendarzu widnieją imieniny Andrzeja, co sprawia, że miał podwójny powód do świętowania.

Pomiędzy obowiązkami prezydent znajduje również czas na prywatne sprawy. Jedną z nich są m.in. zakupy, na które postanowił się wybrać do jednej z krakowskich galerii handlowych.

[EMBED-1491] 

Paparazzi zauważyli, że Duda sprawił sobie nietypowy prezent urodzinowy. Był to preparat zawierający witaminę B6 oraz magnez, co wpływa na korzystne funkcjonowanie układu odpornościowego.

Dodatkowo odwiedził również ślusarza, który dorobił mu mały kluczyk. Osoby przebywające wówczas w galerii chętnie pozowały do fotografii z prezydentem. Zdjęcia z dnia zakupów Andrzeja Dudy zostały opublikowane przez „Super Express”.

Tata Andrzeja Dudy składa mu życzenia urodzinowe

Andrzej Duda może cieszyć się udanym życiem rodzinnym. Jego najbliższe osoby, Agata i Kinga Duda nigdy nie zawodzą, kiedy pojawiają się u jego boku i stanowią opokę w ciężkich chwilach. Na łamach tabloidu wypowiedział się również jego ojciec, Jan Tadeusz Duda, który złożył synowi życzenia urodzinowe.

- Synu, życzę Ci jak najlepiej, dużo zdrowia, zdrowia i jeszcze raz zdrowia. Ale przede wszystkim siły ducha! - czytamy w „Super Expressie”.

Już za rok okrągłe 50. urodziny prezydenta. Składamy najszczersze życzenia i życzymy samych sukcesów. A wy, czego życzylibyście głowie państwa?

Link do artykułu oryginalnego:

Andrzej Duda poszedł do apteki. Prezydent przyłapany! [Zdjęcia]

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: se.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Tomasz Stockinger

Plotki

Tomasz Stockinger ma nową partnerkę. Kim jest?

Czytaj więcej >

Plotki

W "M jak miłość" po wakacjach szykuje się wiele zmian. Marysia i Artur nie będą mieć wieść o jednej wyjątkowej osobie

Czytaj więcej >
Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Filip_Chajzer

Plotki

Filip Chajzer opowiedział dokładnie o traumie po śmierci syna

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >
TVP

Plotki

Tancerze protestują przeciwko "Dance Dance Dance". Petycję podpisało tysiące osób

Czytaj więcej >