Swiatgwiazd.pl
Rafał Brzozowski nie wystąpi na Eurowizji? Jeden z członków polskiej delegacji ma koronawirusa

TRICOLORS/East News

Rafał Brzozowski nie wystąpi na Eurowizji? Jeden z członków polskiej delegacji ma koronawirusa

17 Maja 2021

Autor tekstu:

Karol Osiński

Udostępnij:

Rafał Brzozowski wystosował wczoraj oficjalny komunikat, w którym potwierdził, że jeden z członków jego ekipy, oddelegowanej na konkurs Eurowizji do Rotterdamu ma koronawirusa. W związku z tym cała Polski zespół został zesłany na kwarantannę. Czy to oznacza, że piosenkarz nie wystąpi przed publicznością? Europejska Unia Nadawców znalazła wyjście z sytuacji.

  • Jeden z członków ekipy Rafała Brzozowskiego ma koronawirusa

  • Wszyscy Polacy, oddelegowani do Rotterdamu, zostali zesłani na kwarantannę

  • Piosenkarz uzyskał negatywny wynik testu na COVID-19

Wczoraj na Facebooku „Eurowizji TVP” pojawiło się nagranie, w którym Rafał Brzozowski potwierdził pojawiające się od jakiegoś czasu doniesienia o zakażeniu koronawirusem jednego z członków ekipy piosenkarza. Jego występ na konkursie nie jest wykluczony, jednak istnieją pewne warunki.

Członek ekipy Rafała Brzozowskiego zakażony koronawirusem

Pandemia koronawirusa pokrzyżowała ubiegłoroczne plany, dotyczące organizacji 65. Konkursu Piosenki Eurowizji, który ostatecznie się nie odbył. Tym razem zdecydowano, że Festiwal się odbędzie, a reprezentantem Polski został Rafał Brzozowski.

Obecnie trwają przygotowania do głównych występów. Przedstawiciele swoich krajów staną na scenie 18,20 (półfinały) oraz 22 maja. Organizatorzy zdecydowali, że impreza ma się odbywać z udziałem publiczności.

Przepisy nakazują, by wszystkie ekipy regularnie były poddawane testom na koronawirusa. W ten sposób wykryto, że jeden z członków Polskiej drużyny jest zakażony. W związku z tym reprezentanci naszego kraju zostali odesłani na obowiązkową izolację.

Rafał Brzozowski i jego towarzysze, którymi są chórzysta Paweł Skiba, oraz czterech tancerzy z Egurrola Dance Studio nie wzięli udziału w ceremonii otwarcia 65. Konkursu Piosenki Eurowizji, który odbyła się wczoraj, tj. 16 maja.

Rafał Brzozowski nie weźmie udziału w Eurowizji?

Z uwagi na niepokojący rozwój sytuacji w sieci natychmiast pojawiły się pytania, czy Rafał Brzozowski będzie mógł wystąpić w czwartkowym półfinale. Wszystko zależne jest od wyników testów PCR, które przejdą już w najbliższym czasie.

Piosenkarz wystosował oficjalne nagranie na Facebooku, w którym odniósł się do zaistniałej sytuacji. Poinformował, że osoba zarażona nie występuje z nimi bezpośrednio na scenie i wszyscy czują się świetnie. Przy okazji poprosił fanów o wsparcie.

- Jesteśmy przygotowani, żeby wystąpić. Nie będę mógł, niestety, uczestniczyć w ceremonii otwarcia i we wspaniałej imprezie, na którą czekałem i liczyłem. Ale podobno będzie jakaś możliwość połączenia się ze mną, więc bądźcie czujni. Wysyłajcie dobrą energię. Pozdrowienia z Rotterdamu - poinformował Rafał Brzozowski.

Na szczęście Europejska Unia Nadawców przygotowała wariant dla reprezentantów, biorących udział w konkursie, u których pojawiają się objawy COVID-19. Wówczas mają do dyspozycji nagranie live-on-tape, które polska ekipa zrealizowała 20 marca.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Doda w skąpym bikini szaleje na plaży. "Wyglądasz jak sztabka złota"

  • Najnowsze zdjęcie Emilii Korolczuk wywołało lawinę komentarzy. Chodzi o dziecko

  • Katarzyna Dowbor na zdjęciu z dzieciństwa. "Królowa jest tylko jedna"

Źródło: pomponik.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Tomasz Stockinger

Plotki

Tomasz Stockinger ma nową partnerkę. Kim jest?

Czytaj więcej >

Plotki

W "M jak miłość" po wakacjach szykuje się wiele zmian. Marysia i Artur nie będą mieć wieść o jednej wyjątkowej osobie

Czytaj więcej >
Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >
TVP

Plotki

Tancerze protestują przeciwko "Dance Dance Dance". Petycję podpisało tysiące osób

Czytaj więcej >
Dorota Wellman

Plotki

Dorota Wellman szczerze o menopauzie. „To naturalny czas”

Czytaj więcej >