Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska

__Martyna Wojciechowska__ jest podóżniczką, która zasłynęła serią "Kobieta na krańcu świata". Od lat związana ze stacją TVN, gdzie zaczynała karierę. Była redaktorką naczelną magazynów „National Geographic Polska” i „National Geographic Traveler”. Na swoim koncie ma przejechanie rajdu Dakar oraz rajdu Transsyberia. Zdobyła Koronę Ziemi. Tworzyła związek z Związana była z Leszkiem Czarneckim i Jerzym Błaszczykiem, z którym ma córkę Marię (ur. 17 kwietnia 2008). 16 października 2020 roku wzięła ślub z Przemysławem Kossakowskiim. Po 9 miesiącach poinformowala o rozstaniu. Data urodzenia: 28 września 1974. Wzrost: 180cm. Kolor włosów: blond. Kolor oczu: brązowy.

Przemysław Kossakowski
17.07.2024 09:49 Kossakowski zniknął po kolejnym ślubie, a teraz takie wieści

Przemysław Kossakowski, który zasłynął z prowadzenia programów takich jak “Down the Road. Zespół w trasie” czy “Kossakowski. Być jak…” jakiś czas temu zniknął z wszelkich telewizyjnych ramówek. Po wymagających przejściach sercowych i zawodowych dziennikarz przekazał, co się z nim dzieje.

Martyna Wojciechowska
09.07.2024 17:15 Tragiczna śmierć odebrała go Wojciechowskiej: „Tylko ciebie brak”. Wpis rozrywa serce

Martyna Wojciechowska zamieściła łamiący serce wpis. Wspomina niezwykle bliskiego jej mężczyznę. W komentarzach morze współczucia.

Wojciechowska
03.07.2024 18:10 Wojciechowska pokazała takie wideo, że jej fani ocierają łzy wzruszenia

Martyna Wojciechowska spędziła życie na podróżowaniu, ale podczas wędrówek nie znalazła trwałej, szczęśliwej miłości. Teraz mówi, że się zakochała. Co pokazała w nowym wpisie?

Martyna Wojciechowska nie dotrzymała obietnicy danej Jerzemu Błaszczykowi, fot. KAPIF
30.06.2024 16:51 Wojciechowska nie dotrzymała obietnicy danej ojcu jej córki

Martyna Wojciechowska nie dotrzymała obietnicy danej Jerzemu Błaszczykowi. Po śmierci złożyła deklarację, która okazała się niemożliwa do zrealizowania. Chodzi o ich córkę Marysię.

Gwiazdy na imprezie HBO Max
10.06.2024 22:04 Eleganckie gwiazdy na imprezie HBO Max: Wieniawa, Rozenek, Wojciechowska, Wędzikowska

Właśnie odbyła się impreza HBO Max, na której zaprezentowano nową platformę streamingową. Pojawiła się cała śmietanka polskiego show-biznesu. Kto wyglądał najlepiej?

Przemysław Kossakowski/Martyna Wojciechowska
22.05.2024 18:59 Cichy ślub Kossakowskiego. To dla niej zostawił Wojciechowską

Przemysław Kossakowski ożenił się po raz trzeci. Z nową małżonką pracują razem. Kim jest kobieta, dla której zostawił Martynę Wojciechowską? Szczegóły. 

Martyna Wojciechowska
18.04.2024 12:51 Lekarze mówili jej, że nigdy nie zostanie matką. Martyna Wojciechowska pokazała zdjęcie z 16-letnią córką

Martyna Wojciechowska w przeszłości usłyszała, że nie będzie mogła mieć dzieci. Dziś wychowuje za to córkę biologiczną i adoptowaną. Pokazała internautom wyjątkowe zdjęcie z 16-letnią pociechą. Takiej szczerości na temat macierzyństwa dawno od niej nie słyszeliśmy.

Martyna Wojciechowska, fot. KAPiF
14.04.2024 14:44 "O Boże. Nie, nie! Ratunku!". Martyna Wojciechowska przeżyła szok w windzie. Wszystko nagrała

Martyna Wojciechowska nie mogła uwierzyć własnym oczom, gdy weszła do windy. To, co ją tam spotkało, przechodzi wszelkie granice. Gwiazda opublikowała wideo w swoich mediach społecznościowych.

Przemek Kossakowski
09.04.2024 16:21 Przemek Kossakowski: "Czas na ważne ogłoszenie". Wrócił z podróży i przekazał fanom wieści, na jakie czekali

Prasa rozpisywała się o ślubie Przemysława Kossakowskiego. Tymczasem dziennikarz był w podróży po Azji. Już wrócił i przekazał ważne dla fanów wieści. Co napisał w sieci?

Przemysław Kossakowski / Martyna Wojciechowska
05.04.2024 17:14 Wszyscy rozpisują się o ślubie Kossakowskiego, a tymczasem Wojciechowska... Martyna opublikowała kilka ważnych wiadomości

Czy Przemysław Kossakowski wziął ślub? Kim jest jego partnerka? Podczas gdy w mediach głośno od plotek na temat stanu cywilnego dziennikarza, Martyna Wojciechowska zajmuje się czymś zupełnie innym. Nie ma czasu na myślenie o byłym mężu.

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski
03.04.2024 10:19 Kossakowski podobno ma już nową żonę, dla której porzucił Wojciechowską. Tak tłumaczył powód rozstania z gwiazdą TVN

Rozstanie Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego było szeroko komentowane w mediach. Później zaczęły pojawiać się doniesienia o kolejnym ślubie dziennikarza. Jak były gwiazdor TTV tłumaczył się z nagłego rozstania z Wojciechowską?

Przemysław Kossakowski
02.04.2024 18:20 Przemysław Kossakowski wziął ślub? To dla niej miał zostawić Wojciechowską. To znana postać

Kiedy Przemysław Kossakowski rozwodził się z Martyną Wojciechowską, sąd zdecydował o orzeczeniu o winie mężczyzny. Teraz pojawiły się mocne poszlaki, dowodzące, że podróżnik znów jest po ślubie. Kim jest jego rzekoma wybranka?

Martyna Wojciechowska
29.01.2024 10:45 Tak mieszka Martyna Wojciechowska. Jest wyjątkowo skromnie, ale przytulnie

Martyna Wojciechowska zwiedziła kawał świata, jednak na stałe osiadła w stolicy Polski. W mediach społecznościowych czasem "zaprasza" internautów do swojego mieszkania. Jak wyglądają wnętrza podróżniczki? Jeden element przykuwa uwagę. Gwiazda jest ekspertką w pewnym rodzaju poleceń.

Martyna Wojciechowska
08.01.2024 16:37 Łamiące serce wyznanie Martyny Wojciechowskiej. Padło zdanie, które wszyscy zapamiętają

Martyna Wojciechowska przeżyła wiele trosk nie tylko podczas podróży. Ojciec jej córki zmarł po długiej chorobie, a później związek z Przemysławem Kossakowskim rozpadł się z hukiem. Zazwyczaj nie mówi o swoich problemach, teraz się to zmieniło.

Martyna Wojciechowska i Małgorzata Rozenek
02.12.2023 13:33 Małgorzata Rozenek i Martyna Wojciechowska jak bliźniaczki. Paparazzi przyłapali je na ulicy w identycznych strojach

W sobotnim wydaniu “Dzień Dobry TVN” pojawiła się cała plejada gwiazd. Wszystko w związku ze szczytną akcją. Nie zabrakło najbardziej znanych nazwisk stacji. Uwagę zwróciły na siebie Małgorzata Rozenek i Martyna Wojciechowska. Wyglądały jak bliźniaczki!

Ile zebrano dla pani Heni?
14.11.2023 18:14 Porażająca kwota! Tyle dzięki Dodzie zebrano w sumie dla pani Heni i jej syna. Finał jak z filmu Netflixa

Pani Henia, emerytowana nauczycielka, poruszyła serca Polaków. Reportaż Goniec.pl spowodował, że jej historia obiegła cały kraj. Doda, Martyna Wojciechowska i wielu ludzi, postanowili pomóc. Ile zabrano pieniędzy, żeby ułatwić jej życie?

Martyna Wojciechowska poruszona historią pani Heni
13.11.2023 19:52 Po Dodzie czas na Martynę Wojciechowską. Tak wsparła panią Henię. Wzruszenie sięgnęło zenitu

Doda, Łukasz Litewka, McDonald's, a teraz Martyna Wojciechowska. Znana dziennikarka także włącza się w pomoc pani Heni z reportażu Goniec.pl. Napisała kilka ważnych, poruszających słów. 

Martyna Wojciechowska zbiera gratulacje
11.11.2023 22:12 Martyna Wojciechowska zbiera gratulacje pod nowym postem. To wielki powód do świętowania

Martyna Wojciechowska zdecydowała się na opublikowanie poruszającego postu. Opatrzyła go wzruszającymi zdjęciami. Co napisała? Gratulacje płyną z całego kraju. 

Martyna Wojciechowska i Kabula
11.11.2023 11:39 Córka Martyny Wojciechowskiej o piekle, jakie zgotował jej własny ojciec. Pierwszy tak szczery wywiad

Kabula to adoptowana córka Martyny Wojciechowskiej, którą poznała podczas pobytu w Tanzanii. 23-latka przeszła przez prawdziwe piekło. Po latach zdecydowała się wyznać, do czego posunął się jej własny ojciec.

Martyna Wojciechowska poinformowała o śmierci
17.10.2023 15:45 Martyna Wojciechowska poinformowała o śmierci: "Czekali aż serce przestanie bić". Nie żyją mama i jej dziecko

Martyna Wojciechowska poinformowała o tragicznym zdarzeniu. Nie żyją mama i jej dziecko. Co się wydarzyło i o czym pisze dziennikarka? Serce pęka.

Martyna Wojciechowska
13.10.2023 18:33 Martyna Wojciechowska świętuje 50. rocznicę ślubu rodziców! Opublikowała wyjątkowe zdjęcia

Martyna Wojciechowska opublikowała w sieci wyjątkowe zdjęcie. Jej rodzice świętują 50. rocznicę ślubu. Podróżniczka jest kopią swojej mamy.

Martyna Wojciechowska nie zagłosowałaby na Dodę? Fot. swiatgwiazd.pl; KAPiF
19.09.2023 08:08 Doda chce kandydować na prezydentkę. Martyna Wojciechowska oddałaby na nią swój głos?

Doda jako prezydentka Polski? W ostatnim odcinku programu piosenkarki pojawiła się sugestia, że po zakończeniu kariery, gwiazda powinna spróbować swoich sił polityce. Jak na taką propozycję zapatruje się Martyna Wojciechowska?

Martyna Wojciechowska trafiła do więzienia, fot. KAPiF
01.09.2023 19:20 Martyna Wojciechowska trafiła do więzienia! Szczegóły przyprawiają o dreszcze, groziło jej porwanie

Martyna Wojciechowska to prawdopodobnie największa twardzielka wśród polskich dziennikarek, co udowadniała wielokrotnie w realizowanych przez siebie programach. Ale czy ktokolwiek z Was przypuszczał, że w przeszłości trafiła do więzienia?

Martyna Wojciechowska
31.08.2023 09:18 "Nie chciałam żyć". Martyna Wojciechowska przeszła przez piekło. Nikt nie miał pojęcia o jej dramacie

Martyna Wojciechowska wróciła pamięcią do najtrudniejszych momentów swojego życia. Podczas kręcenia programu "Kobieta na krańcu świata" straciła przyjaciela i o mało co nie przypłaciła wyprawy życiem. Niedługo pokaże kolejną podróż w nieznane.

Martyna Wojciechowska w bikini
22.08.2023 19:58 Martyna Wojciechowska zachwyca w bikini. Paparazzi mieli co fotografować! Ile ona ma tatuaży

Martyna Wojciechowska wybrała się nad polskie morze. Tam gwiazda natknęła się na paparazzi, którzy zrobili jej sporo zdjęć na plaży. Pierwszy raz fani mogą zobaczyć ją w bikini. Wygląda fantastycznie!

Martyna Wojciechowska
17.08.2023 19:21 A to zaskoczenie! Martyna Wojciechowska pokazała światu... "nowego chłopaka". "Miłość od pierwszego wejrzenia"

Martyna Wojciechowska od czasu rozstania z Przemysławem Kossakowskim strzegła swojej prywatności jak oka w głowie. Właśnie jednak zaskoczyła fanów bardzo osobistym wyznaniem i przestawiła wszystkim swojego „nowego chłopaka”. Wygląda imponująco.

Martyna Wojciechowska została sfotografowana na plaży, fot. KAPiF
16.08.2023 08:02 Z ukrycia zrobili zdjęcia Martynie Wojciechowskiej na plaży. Wybuchła afera: "Prywatny, intymny czas"

Martyna Wojciechowska została sfotografowana przez paparazzi podczas wypoczynku na plaży. Dziennikarka jest wściekła. Obok jej przepełnionej emocjami reakcji niełatwo przejść obojętnie.

Martyna Wojciechowska
07.08.2023 17:36 Martyna Wojciechowska walczyła o zdrowie córki. Desperacja popchnęła ją do odważnych kroków

Martyna Wojciechowska może pochwalić się wieloma sukcesami, ale jej życie było też pełne potknięć, porażek i trosk. Opowiedziała o nich teraz z pełną szczerością. Jednym z bolesnych wyznań, jakim się podzieliła, była opowieść o walce o zdrowie córki.