Swiatgwiazd.pl
Justyna Kowalczyk na kolejnym ciążowym zdjeciu

EAST NEWS

Justyna Kowalczyk dodała zdjęcie z treningu. Mistrzyni odsłoniła ciążowy brzuszek

17 Maja 2021

Autor tekstu:

Barbara Bujar

Udostępnij:

Zaledwie kilka dni temu Justyna Kowalczyk ogłosiła radosną nowinę. Utytułowana biegaczka narciarska opublikowała bowiem zdjęcie z gór, którym oficjalnie potwierdziła, że spodziewa się pierwszego dziecka. Na kolejne ciążowe ujęcia fani nie musieli długo czekać. Sobotnim kadrem Justyna Kowalczyk dała do zrozumienia, że błogosławiony stan nie powstrzyma jej przed uprawianiem sportu.

  • Justyna Kowalczyk i Kacper Tekieli spodziewają się pierwszego dziecka

  • Przyszła mama dzieli się swoją radością na profilach społecznościowych

  • W sobotę do sieci trafił kolejny ciążowy kadr. Tym razem prosto z treningu

  • „Proszę na siebie uważać” – piszą zatroskani sympatycy sportsmenki

Justyna Kowalczyk to od wielu lat chodząca wizytówka sportu. Na swoim koncie ma między innymi dwukrotne mistrzostwo olimpijskie, wicemistrzostwo olimpijskie i dwukrotne mistrzostwo świata. Dzięki temu do dziś cieszy się opinią najbardziej utalentowanej i utytułowanej biegaczki narciarskiej w Polsce.

Justyna Kowalczyk spodziewa się dziecka

Choć o sukcesach zawodowych Justyny Kowalczyk media informowały od wielu lat, jej życie prywatne zawsze pozostawało w cieniu. Wszystko zmieniło się, gdy biegaczka zakończyła karierę i wyszła za mąż za swojego ukochanego. Wybrankiem sportsmenki okazał się Kacper Tekieli – wspinacz i instruktor wspinaczki sportowej.

Po uroczystości zaślubin Justyna Kowalczyk coraz chętniej zaczęła dzielić się zdjęciami w towarzystwie ukochanego. Na jej profilach w social mediach, w których jest niezwykle aktywna, mogliśmy podziwiać ujęcia ze wspólnie spędzanego czasu młodych małżonków. Żadne z nich nie zachwyciło jednak tak, jak te opublikowane w ubiegłym tygodniu.

Kilka dni temu na Instagramie Justyny Kowalczyk pojawiło się ujęcie z gór. Na niewinnej z pozoru fotografii fani dopatrzyli się jednak niezwykle ważnego szczegółu. Gwiazda polskiego sportu pozowała bowiem z wyraźnie zaokrąglonym brzuszkiem. Więcej na ten temat przeczytacie TUTAJ.

Justyna Kowalczyk nie rezygnuje ze sportu

Wiadomość o ciąży Justyny Kowalczyk poruszyła media społecznościowe. Wyraźnie zadowoleni fani od razu zaczęli składać młodym rodzicom gratulacje. Nie ukrywali też, że nie mogą doczekać się kolejnych zdjęć, na których biegaczka zaprezentuje im swój zaokrąglony brzuszek. Ta chwila nadeszła szybciej, niż się spodziewali.

- Dzień bez treningu dniem straconym – napisała pod sobotnim zdjęciem biegaczka.

Fotografia trafiła na instagramowe konto Justyny Kowalczyk prosto z treningu. Fani od razu domyślili się, że ciąża nie zatrzyma biegaczki, dla której sport od zawsze był całym życiem. Pod jej zdjęciem w jednej chwili pojawiło się wiele słów wsparcia i zrozumienia.

Internauci zaczęli dzielić się ze sportsmenką swoimi doświadczeniami z treningów w czasie ciąży. Większość z nich zachwycała się także odsłoniętym i wyraźnie zaokrąglonym brzuszkiem. Wśród komentarzy znalazły się także słowa troski.

- Pani Justyno, proszę teraz na siebie uważać i się nie przeforsować – padł jeden z komentarzy.

Justyna Kowalczyk z pewnością ma na uwadze swój błogosławiony stan i ogranicza treningi do takiej ilości, na jaką może sobie pozwolić. O jej doskonałym samopoczuciu świadczyć może między innymi uśmiech na twarzy. Zobaczcie sami:

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Instagram

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

DDTVN

Plotki

Barbara Pasek przerywa pracę w "Dzień dobry TVN". "Witajcie w moim nowym etapie"

Czytaj więcej >
Tomasz Stockinger

Plotki

Tomasz Stockinger ma nową partnerkę. Kim jest?

Czytaj więcej >

Plotki

W "M jak miłość" po wakacjach szykuje się wiele zmian. Marysia i Artur nie będą mieć wieść o jednej wyjątkowej osobie

Czytaj więcej >
Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Filip_Chajzer

Plotki

Filip Chajzer opowiedział dokładnie o traumie po śmierci syna

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >