Swiatgwiazd.pl
Justyna Kowalczyk spodziewa się dziecka. Pokazała urocze zdjęcie

TRICOLORS/East News

Justyna Kowalczyk spodziewa się dziecka. Pokazała urocze zdjęcie

13 Maja 2021

Autor tekstu:

Karol Osiński

Udostępnij:

Wczoraj na Instagramie Justyny Kowalczyk pojawiła się fotografia ze spaceru górskiego sportsmenki i jej małżonka. Uwagę fanów przykuł widocznie zaokrąglony brzuch byłej biegaczki narciarskiej, co od razu odebrali jako wiadomość o ciąży. Pierwotnie sama zainteresowana nie potwierdziła tych doniesień, jednak zrobiła to, publikując drugie zdjęcie. Oficjalnie - najlepsza biegaczka narciarska w historii Polski spodziewa się dziecka.

  • Justyna Kowalczyk opublikowała zdjęcie ze spaceru górskiego, na którym było widać jej zaokrąglony brzuch

  • Fani zasugerowali, że sportsmenka może być w ciąży

  • Gwiazda polskiego sportu potwierdziła te doniesienia

W ubiegłym roku Justyna Kowalczyk wyszła za mąż za alpinistę Krzysztofa Tekieli. Para jest ze sobą bardzo szczęśliwa, a teraz w ich życiu pojawi się pierwsza wspólna pociecha, co była biegaczka sportowa właśnie potwierdziła.

Justyna Kowalczyk spodziewa się dziecka

38-letnia Justyna Kowalczyk zdecydowaną większość swojego życia poświęciła dla sportu i swojemu rozwojowi osobistemu. Pochodząca z Kasiny Wielkiej sportsmenka zakochała się w biegach narciarskich, w których po latach była najlepsza na świecie.

Wielu Polaków pamięta jej starcia z Norweżką Marit Bjoergen i emocje na Igrzyskach Olimpijskich, w których dwukrotnie zdobywała złoty medal (w 2010 i 2014 roku).

Po zakończeniu kariery sportowej objęła stanowisko asystentki trenera głównego Narodowej Kadry Kobiet w biegach narciarskich, natomiast od 28 marca br. jest dyrektorem sportowym Polskiego Związku Biathlonu.

Postanowiła również skupić się na swoim życiu prywatnym i założyć rodzinę. W ubiegłym roku wyszła za alpinistę i instruktora nauki jazdy alpejskiej, Krzysztofa Tekieli, o czym poinformowała za pośrednictwem Instagrama.

Przez to samo medium społecznościowe podała jeszcze radośniejszą nowinę. Okazuje się, że wraz ze swoim małżonkiem spodziewają się pierwszego dziecka! Gwiazda polskiego sportu wrzuciła zdjęcie z wycieczki górskiej, gdzie ma wyraźnie zaokrąglony brzuszek.

Fani od razu zauważyli, że coś jest na rzeczy, jednak pierwotnie sama Kowalczyk nie ujawniła swojego wielkiego szczęścia. Na to przyszło nam poczekać aż do dziś.

Justyna Kowalczyk potwierdza swoją ciążę

Dziś po południu była biegaczka narciarska opublikowała drugie zdjęcie, do którego dodała wymowny wpis, że w imieniu swoim, oraz męża dziękuje za wszystkie miłe słowa, które dostali od internautów.

My również dorzucamy się do gratulacji i życzymy wszystkiego najlepszego!

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: instagram.com

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Sara Müldner z "Na dobre i na złe"

Życie gwiazd

Jak dziś wygląda Sara Müldner? Była gwiazdą "Na dobre i na złe"

Czytaj więcej >
Piotr Fronczewski

Życie gwiazd

Piotr Fronczewski poświęca dużo czasu rodzinie. Nie chce popełnić błędu sprzed lat

Czytaj więcej >
Jolanta Fraszyńska

Życie gwiazd

Jolanta Fraszyńska szykuje się do ślubu. Kim jest jej wybranek?

Czytaj więcej >
Zdzisław pokazał ukochaną

Życie gwiazd

„Sanatorium miłości”: Zdzisław pochwalił się ukochaną

Czytaj więcej >
Iga Krefft Teresa Lipowska

Życie gwiazd

Iga Krefft opowiedziała o depresji. "Stałam się więźniem samej siebie"

Czytaj więcej >
Grażyna Torbicka

Życie gwiazd

Grażyna Torbicka zaopiekowała się sławną matką. Zrezygnowała z ważnych planów

Czytaj więcej >