Swiatgwiazd.pl
Gabriela Frycz jest siostrą Olgi Frycz

TRICOLORS/East News

Jak wygląda siostra Olgi Frycz? Gabrysia gra w znanym serialu

17 Maja 2021

Autor tekstu:

Barbara Bujar

Udostępnij:

Jan Frycz od lat zajmuje miejsce w czołówce najpopularniejszych artystów w Polsce. Nie jest tajemnicą, że aktor doczekał się licznego potomstwa, a jego córka Olga również została aktorką. Mało kto wie, że na tym lista artystów w ich rodzinie się nie zamyka. Starsza córka aktora, Gabrysia Frycz również poszła w ślady znanego ojca. Jak dziś wygląda i czym się zajmuje?

  • Jan Frycz doczekał się pięciorga dzieci – dwóch córek i trzech synów

  • Córki aktora poszły w jego ślady i dziś występują na ekranie

  • Młodsza z nich, Olga, cieszy się ogólnopolską rozpoznawalnością

  • Gabriela jest mniej popularna, jednak fani „Na Wspólnej” znają ją doskonale

Jan Frycz to osoba, której fanom polskiej kinematografii nie trzeba przedstawiać. Aktor ma na swoim koncie kilkadziesiąt ról w filmach i serialach. Nieprzerwanie od lat 80. ubiegłego wieku pojawia się też na deskach teatralnych.

Gabriela Frycz poszła w ślady znanego ojca

Jan Frycz osiągnął wiele sukcesów zawodowych. Powiodło mu się także w życiu prywatnym. Choć jego związki często bywały burzliwe, przyniosły mu pięcioro potomków. Jak donoszą media, aktor ma córkę z pierwszego małżeństwa, a także córkę i trzech synów z drugiego małżeństwa.

Choć synowie aktora – Antoni, Michał i Wojciech – obrali inne ścieżki zawodowe, córkom najwyraźniej spodobała się praca sławnego taty. Młodsza z nich, Olga Frycz, od lat cieszy cię ogólnopolską rozpoznawalnością. Na jej koncie znalazły się takie produkcje jak między innymi „Anna German”, „Uwikłani” czy „Dom nad rozlewiskiem” i jego kolejne części.

Aktorka chętnie korzysta też z social mediów. Jej konto na Instagramie obserwuje już prawie 300 tysięcy użytkowników. Zapewne niewielu z nich wie, że starsza siostra Olgi także została aktorką. Profil Gabrieli w tym samym medium nie cieszy się jednak tak dużą popularnością.

Czym zajmuje się Gabriela Frycz?

Gabriela Frycz jest najstarsza z całego potomstwa Jana Frycza. Córka aktora urodziła się 15 października 1977 roku w Krakowie, a to oznacza, że jest o dziewięć lat starsza od swojej siostry, Olgi. Po ukończeniu szkoły średniej zdecydowała się na studia w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej.

Zaraz po otrzymaniu dyplomu Gabriela Frycz związała się z Teatrem Śląskim im. Stanisława Wyspiańskiego w Katowicach. W tym samym czasie zadebiutowała też na ekranie. Dziś widzowie mogą kojarzyć ją z takich produkcji jak „Karol. Człowiek, który został papieżem” oraz „Wszyscy jesteśmy Chrystusami”.

Gabrysia od blisko dwóch dekad pojawia się także w polskich serialach telewizyjnych. Choć na swoim koncie ma w większości role drugoplanowe, od niedawna widzowie mogą oglądać ją w jednym z najpopularniejszych seriali w Polsce – „Na Wspólnej”. Córka Frycza wciela się w nim w rolę Olgi Tadeusiak.

Oprócz planu znanego serialu aktorka wciąż pracuje także na deskach teatru. Dziś nie jest związana już jednak z Katowicami, od pewnego czasu jej talent mogą podziwiać bowiem widzowie Teatru Nowego w Poznaniu. Gabriela Frycz zagrała tam między innymi w sztuce „Testament psa”.

Jak wygląda Gabriela Frycz?

Starsza córka Jana Frycza prowadzi swoje konto na Instagramie. Choć trudno doszukać się na nim wspólnych zdjęć z siostrą Olgą, nie brakuje wspólnych ujęć ze sławnym ojcem. Trzeba przyznać, że Gabrysia jest do niego bardzo podobna. Zobaczcie sami:

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

źródło: Instagram, Wikipedia

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Piotr Fronczewski

Życie gwiazd

Piotr Fronczewski poświęca dużo czasu rodzinie. Nie chce popełnić błędu sprzed lat

Czytaj więcej >
Jolanta Fraszyńska

Życie gwiazd

Jolanta Fraszyńska szykuje się do ślubu. Kim jest jej wybranek?

Czytaj więcej >
Zdzisław pokazał ukochaną

Życie gwiazd

„Sanatorium miłości”: Zdzisław pochwalił się ukochaną

Czytaj więcej >
Joanna Koroniewska

Życie gwiazd

Joanna Koroniewska opublikowała zdjęcie bałaganu. "Ile niepotrzebnych rzeczy może pomieścić męska torba"

Czytaj więcej >
Edyta Górniak

Życie gwiazd

Edyta Górniak tłumaczy się z koncertu w TVP. "To był Muzyczny pogrzeb Krzysztofa"

Czytaj więcej >
Barbara Winiarska zmarła nagle

Życie gwiazd

Barbara Winiarska porzuciła karierę dla chorej córki. Śmierć przyszła nagle

Czytaj więcej >