Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Internautka komentuje ślub Ibisza: „Do trzech razy sztuka". Wiśniewski zareagował po mistrzowsku
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 24.03.2022 10:01

Internautka komentuje ślub Ibisza: „Do trzech razy sztuka". Wiśniewski zareagował po mistrzowsku

Ibisz Wiśniewski -ea
TRICOLORS/East News

Krzysztof Ibisz ożenił się — nową wybranką jest Joanna Kudzbalska. Gwiazdor pochwalił się na Facebooku zdjęciami ze ślubu. Jedna z internautek skomentowała je dość ironicznie, na co Michał Wiśniewski odpowiedział w prześmieszny sposób.

  • Krzysztof Ibisz wziął ślub z Joanną Kudzbalską, to trzeci ślub znanego prezentera

  • Zdjęcie dowcipnie skomentował Michał Wiśniewski

  • Michał Wiśniewski ma na koncie pięć małżeństw

Krzysztof Ibisz i Joanna Kudzbalska bardzo długo ukrywali swój związek. Para ujawniła się dopiero w lutym 2021 roku, kiedy Joanna pochwaliła się zaręczynami. Po pół roku zakochani powiedzieli sobie "TAK". Obecna małżonka Ibisza jest od niego młodsza o 27 lat, to jednak zdaje się im zupełnie nie przeszkadzać.

Jeśli chcecie dowiedzieć się, kim jest nowa wybranka Krzysztofa Ibisza, zajrzyjcie TUTAJ.

Krzysztof Ibisz wziął ślub — reakcja Michała Wiśniewskiego

Joanna jest trzecią żoną Ibisza. Jego wcześniejsze partnerki to Anna Zejdler, z jaką był w związku w latach 1998-2004 i Anna Nowak-Ibisz (2005-2009). Prawdopodobnie dlatego, obok wielu gratulacji, jakie pojawiły się pod postem Ibisza, znalazły się i delikatnie uszczypliwe komentarze. Jedna z internautek napisała:

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

- Do trzech razy sztuka. Powodzenia!

Na powyższą uwagę zareagował w przezabawny sposób Michał Wiśniewski. Wcześniej już złożył parze gratulacje oraz życzenia, tym razem więc postanowił odnieść się tylko do wpisu użytkowniczki. Napisał:

- Hmmm.

Brzmi enigmatycznie i niejasno? Tylko dla tych, którzy nie wiedzą, ile żon miał do tej pory wokalista Ich Troje.

Wszystkie żony Michała Wiśniewskiego

Lider zespołu Ich Troje był żonaty pięć razy. Pierwszą żoną była Magda Femme. Drugą - Marta Wiśniewska, z którą piosenkarz ma dwoje dzieci: Fabienne i Xaviera. Trzecia to Anna Świątczak, która urodziła mu Etiennette Annę i Vivienne Vienne. Czwartą żoną Michała Wiśniewskiego była Dominika Tajner. Wreszcie piątą — i aktualną — żoną artysty jest Pola Wiśniewska, która w styczniu 2021 roku urodziła syna, jakiemu para nadała imię Falco.

Jak więc widać, muzyk dobrze wie, że czasem trzeba próbować do skutku, a szukanie szczęścia nie zawsze kończy się na trzeciej próbie. Najważniejsze, że ma do siebie ogromny dystans!

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: plotek.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].