Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Na topie > Iwona Pavlović zaszalała z fryzurą. Pokazała się z burzą loków
Katarzyna Augustyniak
Katarzyna Augustyniak 11.10.2021 02:00

Iwona Pavlović zaszalała z fryzurą. Pokazała się z burzą loków

Iwona Pavlović
TRICOLORS/East News

Iwona Pavlović od lat zasiada w jury "Tańca z gwiazdami". Uchodzi za profesjonalistkę, która potrafi pochwalić, ale również ostro skrytykować. Ma swój unikalny styl, który jest jej znakiem rozpoznawczym. W dzisiejszym odcinku postanowiła zaszaleć z fryzurą.

Iwona Pavlović jest zawodową tancerką i sędzią tańca towarzyskiego. Bez wątpienia jest to jej ogromna pasja, którą może dzielić się także z widzami Polsatu w "Tańcu z gwiazdami".

Iwona Pavlović zaszalała z fryzurą

Iwona Pavlović w dziedzinie tańca towarzyskiego jest bardzo uznaną i szanowaną osobistością. Przez lata pracowała na swój sukces i dzięki temu wykreowała swój wizerunek. Widzowie pokochali ją za charyzmę, szczerość i oryginalny styl, którym zachwyca.

Pavlović nazywana jest "Czarną Mambą" - pseudonim ten odnosi się m.in. do jej stylu ubierania się, w którym dominuje czerń.

W dzisiejszym odcinku "TZG" Iwona zaskoczyła wszystkich nie swoim strojem, a fryzurą.

Pavlović: to nie jest peruka

Widzowie z zapartym tchem czekali na najnowszy odcinek "TZG". W końcu finał już coraz bliżej, a emocje powoli zaczynają sięgać zenitu. Wiele mówi się przede wszystkim o uczestnikach show i o tym, która para ma szansę na wygraną.

Jednak tym razem sporą uwagę widzów przykuli nie uczestnicy, a właśnie Iwona Pavlović, która wystąpiła w niesamowitej fryzurze. Jurorka postawiła na burzę loków, czym zaskoczyła chyba wszystkich oglądających. W takim wydaniu jeszcze jej nie widzieliśmy.

Sami zobaczcie:

Iwona Pavlović
Iwona Pavlović

Fot. Iwona Pavlović / TRICOLORS/East News

Iwona Pavlović
Iwona Pavlović

Fot. Iwona Pavlović / TRICOLORS/East News

Źródło: Taniec z gwiazdami

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

1. Ewa Krawczyk przeszła samą siebie, Krzysztof Junior nigdy jej tego nie zapomni 2. Monika Richardson nagle przekazała smutne informacje o swoim synu. Niestety, nie udało się 3. Ujawniono latami skrywaną przez Agatę Dudę tajemnicę. Wolałaby o tym zapomnieć

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].