Swiatgwiazd.pl > Iwona Pavlović

Iwona Pavlović

__Iwona Pavlović__ - tancerka, sędzini taneczna i jurorka w programach telewizyjnych. Tańca zaczęła uczyć się w wieku 15 lat. W 1994 roku zakończyła karierę turniejową. W 1997 założyła z Arkadiuszem Pavloviciem szkołę tańca "Pavlović – Szkoła mistrzów tańca" i uzyskała upranienia sędziowskie. Była trenerką takich gwiazd, jak Agustin Egurrola czy Rafał Maserak. Występowała jako trenerka w "Druga twarz" i jurorka w "Taniec z gwiazdami" (w TVN oraz Polsacie). Była żoną Arkadiusza Pavlovicia, z którym rozwiodła się w 2008 roku, po 19 latach małżeństwa. W 2009 poślubiła przedsiębiorcę Wojciecha Oświęcimskiego, z którym wychowuje jego trzech synów. Data urodzenia: 2 listopada 1962. Kolor włosów: czarne. Kolor oczu: brązowe. Wzrost: 163 cm.

Tak wygląda prawdziwa twarz 60-letniej Iwony Pavlović, fot. Wojciech Olkusnik, TRICOLORS/East NEWS
13.09.2023 08:13 Tak wygląda PRAWDZIWA twarz 60-letniej Iwony Pavlović! W "Tańcu z gwiazdami" nigdy tego nie pokazała

Iwona Pavlović w “Tańcu z gwiazdami” doglądana jest przez zespół charakteryzatorów i speców od make up'u. Jak jednak naprawdę wygląda 60-letnia “Czarna Mamba”? Możecie być zaskoczeni! Właśnie pokazała zdjęcie.

Iwona Pavlović
18.04.2023 17:51 Iwona Pavlović wyprawiła mamie urodziny, na bogato. Fotobudka i występy to początek. "Jak wesele"

Iwona Pavlović niedawno świętowała rodzinną uroczystość na cześć swojej mamy. Wraz z rodziną i przyjaciółmi hucznie obchodzono 90. urodziny seniorki. Jak przyznała jurorka "Tańca z gwiazdami", przyjęcie można porównać do małego wesela.Gwiazda Polsatu wraz z dwoma braćmi stanęła na wysokości zadania, by zorganizować dla mamy niezapomniany wieczór pełen gości i atrakcji. Seniorka obchodziła swoje 90. urodziny, a taki staż zobowiązuje do hucznej imprezy.

Iwona Pavlović
10.01.2023 10:09 Do Iwony Pavlović dotarły plotki o planach Edwarda Miszczaka. Krótko skomentowała ewentualną utratę pracy

Nie milkną kolejne doniesienia i spekulacje, związane ze zwolnieniami w stacji Polsat. Nie tak dawno przekazano, że z popularną produkcją pożegnali się: Katarzyna Skrzynecka, Michał Wiśniewski i Piotr Gąsowski. Tym razem skupiono się na programie "Taniec z Gwiazdami". Czy Iwona Pavlović odejdzie z tanecznego show? Jurorka zabrała głos w sprawie. Z informacji przekazanych przez jeden z tabloidów wynika, że nowy prezes Polsatu, Edward Miszczak, planuje liczne zmiany w obsadzie stacji. Po usunięciu osób z programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", miał przyjść czas na "Taniec z Gwiazdami".

Taniec z giwazdami, Piotr Gąsowski, Katarzyna Skrzynecka
09.01.2023 16:29 Najpierw Skrzynecka i Gąsowski, a teraz jurorka "Tańca z gwiazdami"? Media o porządkach Edwarda Miszczaka

W mediach pojawiła się informacja o kolejnych roszadach w szeregach topowych gwiazd Polsatu. Po programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" teraz ma przyjść czas na "Taniec z gwiazdami". Zagrożony jest skład jurorów tanecznego show.Przez ostatnie tygodnie widzowie Polsatu usłyszeli prawdziwą lawinę nieszczęśliwych wiadomości. Ze słynnym programem stacji pożegnały się największe gwiazdy, a okazuje się, że to jeszcze nie koniec zmian. Pod lupą nowego dyrektora ma być kolejna partia pracowników.

Iwona Pavlović EA
23.11.2022 09:30 Poznali się na imprezie. "Wojtek był z żoną, ja byłam z mężem". Historia miłości Iwony Pavlović i Wojciecha Oświęcimskiego

Iwona Pavlović i Wojciech Oświęcimski są małżeństwem od 13 lat. W najnowszym wywiadzie jurorka "Tańca z gwiazdami" i jej ukochany opowiedzieli, jak się poznali. Okazuje się, że oboje byli wtedy w związkach małżeńskich. Ich miłość narodziła się w wyjątkowo oryginalnych okolicznościach."Czarna Mamba" swojego pierwszego męża Arkadiusza Pavlovicia poznała w 1981 roku na wyjeździe tanecznym. Rozwiedli się 2008 roku, a już w 2009 w Olsztynie odbył się jej ślub z przedsiębiorcą Wojciechem Oświęcimskim, który także był świeżo po rozwodzie.

Iwona Pavlović i Paulina Smaszcz EA
09.11.2022 08:10 Iwona Pavlović odpowiada na zaczepki Pauliny Smaszcz. "Nie moje zmartwienie"

Medialne zamieszanie związane z udzielonym przez Paulinę Smaszcz wywiadem zdaje się nie maleć. Internauci bacznie śledzą dalszy przebieg zdarzeń, a jedna z osób wprost napisała do Iwony Pavlović, o której Paulina również się wypowiadała. Tancerka dosadnie odpowiedziała.Iwona Pavlović od kilku dni przebywa na rajskich wczasach. Wraz z ukochanym wyjechała na drugi koniec świata, jednak mimo urlopu nie ominął jej głośny, show-biznesowy skandal. Co myśli o całym zdarzeniu?

Iwona Pavlović
29.10.2022 22:10 Iwona Pavlović i Wojciech Oświęcimski postawili wszystko na jedną kartę, oboje byli w związkach. Kochają się od ponad 10 lat

Iwona Pavlović uchodzi za bardzi surową jurorkę w programie "Taniec z gwiazdami". Są jednak chwile, w których "Czarna Mamba" pokazuje swoją miękką, pełną miłości stronę. To te momenty, które dzieli z ukochanym mężem. Są małżeństwem od 13 lat, a dla związku poświęcili swoje poprzednie relacje.Iwona była w przeszłości żoną Arkadiusza Pavlovicia. Poznali się w 1981 roku na zgrupowaniu tanecznym, rozwiedli – w 2008. Już w 2009 roku tancerka poślubiła przedsiębiorcę Wojciecha Oświęcimskiego. Do dziś darzą się niegasnącym uczuciem.

Iwona Pavlović
25.10.2022 11:57 "Taniec z gwiazdami": Kto wygra program? Iwona Pavlović zdradza, kto lepiej tańczy, jest jednak "ale"

Wielkimi krokami zbliża się finał 13. edycji programu "Taniec z Gwiazdami", w którym o Kryształową Kulę powalczą: Ilona Krawczyńska i Robert Rowiński oraz Jacek Jelonek i Michał Danilczuk. Która z par ma większą szansę na wygraną? Na ten temat porozmawialiśmy z Iwoną Pavlović.Nie maleją emocje po ostatnim odcinku "Tańca z Gwiazdami", w którym z produkcją pożegnał się Wiesław Nowobilski i Janja Lesar. Już za tydzień odbędzie się wielki finał, w którym poznamy zwycięzców 13. edycji tanecznego show.

Iwona Pavlović EA
18.10.2022 20:28 Iwona Pavlović przeprowadza się do nowego domu. "Liczymy na to, że będą przyjeżdżały do nas wnuki"

Iwona Pavlović w nowym wywiadzie ujawniła, że za dwa tygodnie czeka ją wielka zmiana: przeprowadza się do nowego, dużo większego domu. Wyznała, jak zamierza urządzić nową posiadłość; podzieliła się też w rozmowie nadzieją na jedną, konkretną rzecz. Jurorka "Tańca z gwiazdami" przyznała, że niedługo przenosi się do nowego lokum. Jej poprzedni dom miał powierzchnię 120 metrów kwadratowych, nowy liczy sobie ich aż 200. Iwona wytłumaczyła, do czego potrzebna jest jej aż tak duża przestrzeń.

Iwona Pavlolić o Paulinie Smaszcz EA
12.10.2022 08:22 Iwona Pavlović stanowczo do Pauliny Smaszcz. "Odpuść"

Świat polskiego show-biznesu w dalszym ciągu skupia się na związku Kasi Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Oficjalne potwierdzenie ich relacji sprawiło, że Paulina Smaszcz kilkukrotnie zabierała głos na ten temat. Jej reakcję skomentowała sama Iwona Pavlović.Zaledwie kilka dni temu oficjalnie potwierdzono związek Kasi Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Ich relacja wzbudziła szereg emocji, szczególnie u Pauliny Smaszcz, która regularnie i publicznie wypowiada się o związku byłego już męża. Tym razem do jej słów odniosła się Iwona Pavlović, która jasno powiedziała, co o tym myśli.

 Iwona Pavlović EA
06.10.2022 20:29 Iwona Pavlović może mieć kłopoty? Detektyw Rutkowski nie odpuszcza nawet po "Tańcu z gwiazdami"

Krzysztof Rutkowski nie rezygnuje ze sporu z Iwoną Pavlović? Detektyw ogłosił w mediach społecznościowych konferencję prasową, związaną ze sprawą tzw. "Wojtka z Zanzibaru". Poruszył też temat jurorki "Tańca z gwiazdami".Konferencja odbyła się przed Komendą Wojewódzką Policji w Gdańsku. Rutkowski przekazał na niej nowe informacje, dotyczące Wojciecha Ż., który miał wyłudzić ogromne kwoty od inwestorów, oraz innych osób, związanych z "aferą zanzibarską". Rutkowski twierdzi, że w sprawę zaangażowana była właśnie Pavlović.

Iwona
24.03.2022 10:01 Pavlović o Arturze Barcisiu. Nie wierzy, że żałuje udziału w "Tańcu z gwiazdami"

Iwona Pavlović zyskała rozpoznawalność dzięki pracy w Tańcu z gwiazdami, w którym od lat jest jurorką. Przed laty była osiągającą światowe sukcesy tancerką, teraz ocenia gwiazdy w ich tanecznych zmaganiach. Ostatnio dość krytycznie na jej temat wypowiedział się w jednym z wywiadów Artur Barciś, który brał udział w jednej z poprzednich edycji show. Aktor zarzucił Iwonie, że go upokorzyła. Iwona Pavlović jest związana z Tańcem z gwiazdami od samego początku istnienia programu. Bez wątpienia jest autorytetem w dziedzinie tańca, dlatego to właśnie jej oceny często są najbardziej surowe. Jednak to, jak określił jej sposób oceniania uczestników Barciś, nieco wykracza poza słowo surowy.

Iwona Pavlović
24.03.2022 09:53 Dlaczego Iwona Pavlović nie ma dzieci? Całe życie poświęciła swojej pasji

Iwona Pavlović, jedna z najbardziej znanych polskich tancerek, a jednocześnie wieloletnia jurorka programu "Taniec z gwiazdami", mimo wielkiej miłości nigdy nie odczekała się potomstwa. W jednym z wywiadów przyznała, jaki był powód tej decyzji. Ujawniła także, że mimo to cieszy się niezwykle udanym życiem rodzinnym.

Iwona Pavlović
24.03.2022 09:40 Niebywałe wyznanie Iwony Pavlović. Zdradziła, kto jest jej faworytem w "Tańcu z gwiazdami"

W ostatnim, półfinałowym odcinku Tańca z Gwiazdami odpadła Oliwia Bieniuk. Na placu boju pozostali już tym samym tylko Piotr Mróz z Kajrą. To właśnie oni zmierzą się w ostatecznej batalii o Kryształową Kulę. Jak się okazuje, niektórzy jurorzy mają swoich faworytów.W rozmowie z portalem JastrząbPost Iwona Pavlović zdradziła, czyja wygrana będzie bliższa jej sercu.

Iwona Pavlović
24.03.2022 09:39 Iwona Pavlović zaszalała z fryzurą. Pokazała się z burzą loków

Iwona Pavlović od lat zasiada w jury "Tańca z gwiazdami". Uchodzi za profesjonalistkę, która potrafi pochwalić, ale również ostro skrytykować. Ma swój unikalny styl, który jest jej znakiem rozpoznawczym. W dzisiejszym odcinku postanowiła zaszaleć z fryzurą. Iwona Pavlović jest zawodową tancerką i sędzią tańca towarzyskiego. Bez wątpienia jest to jej ogromna pasja, którą może dzielić się także z widzami Polsatu w "Tańcu z gwiazdami".