Izabella Miko - dzieciństwo Żródło: Instagram.com/izabellamiko

Izabella Miko wspomina swoje dzieciństwo

17 Marzec 2021 Barbara BujarBarbara Bujar

Izabella Miko wróciła pamięcią do swojego dzieciństwa. Światowej klasy aktorka opublikowała nagranie z występu, podczas którego stawiała swoje pierwsze artystyczne kroki na scenie. „Wszyscy musimy od czegoś zacząć” – napisała na Instagramie.

  • Izabella Miko zamieściła w sieci nagranie sprzed lat
  • Jako kilkulatka wzięła udział w programie TVP „5-10-15”
  • Jej występ w stroju Madonny podbił social media

Izabella Miko może pochwalić się bogatym dorobkiem artystycznym. Aktorka polskiego pochodzenia zyskała uznanie nie tylko w kraju, ale też za granicą. Wystąpiła między innymi w filmie „Wygrane marzenia” i dreszczowcu „Straceni”.

Pierwsze kroki na scenie Izabella Miko stawiała w Polsce. Jako dziecko śpiewała w zespole „Fasolki” oraz wystąpiła w filmie „Pan Kleks w kosmosie”. Jako kilkulatka pojawiła się także w programie „5-10-15”. We wtorek postanowiła wrócić pamięcią do tego wydarzenia.

Izabella Miko na nagraniu sprzed lat

Program „5-10-15” gościł na antenie TVP w latach 1982-2007. Prezenterami show byli między innymi: Marcin Tyszka, Piotr Kraśko, Maria Niklińska, Karolina Szostak, Justyna Pochanke oraz Krzysztof Ibisz. Występy uczestników nadawane były na żywo.

W jednym odcinku na scenę wkroczyła Izabella Miko. Pewna siebie dziewczynka zaprezentowała się w stroju Madonny, którą naśladowała, śpiewając jej utwór z playbacku. Po latach aktorka zamieściła nagranie z występu na swoim Instagramie.

Polskie gwiazdy, które działają pod pseudonimamiPolskie gwiazdy, które działają pod pseudonimamiCzytaj dalej

- Wszyscy musimy gdzieś zacząć! Ha ha! To był jeden z moich pierwszych występów telewizyjnych na żywo i najwyraźniej nie byłam zbyt zdenerwowana – napisała rozbawiona aktorka.

Trzeba przyznać, że na twarzy małej Izabelli rzeczywiście nie było widać zdenerwowania. Dziewczynka dumnie naśladowała Madonnę, prezentując się w charakterystycznym dla piosenkarki stroju – koronkowej bieliźnie, tiulowej spódnicy i futrze. Całości charakteru dodawał także mocny makijaż.


Na uznanie w występie zasługuje również przygotowana wcześniej choreografia. Jak ustalił serwis WP Teleshow, na scenie przyszłej aktorce towarzyszyły jej koleżanki ze szkoły. W studiu obecny był także brat Izabelli. Chłopiec wystąpił jako menadżer Madonny.

- Uwielbiam sposób, w jaki mój brat podnosi futro z ziemi – przyznała Miko we wpisie.

Nagranie aktorki szybko podbiło social media. Internauci nie kryją rozbawienia, a jednocześnie zachwycają się młodą zdolną dziewczynką z nagrania. Pod postem Izabelli Miko wciąż pojawiają się nowe komentarze.

- Wow! Świetna pamiątka – pisze jeden z internautów.

- Ale czad – dodaje kolejny.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: WP Teleshow, Instagram

Następny artykuł